dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 58
Pokaż wyniki od 741 do 760 z 1159
  1. #741

    Domyślnie

    Witam

    Ło matko ale super ten kominek! Ktoś chyba ma cyrkiel w ręku , takie śliczne półkola Mayland nieźle dyrygowałaś tym kimś.

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  2. #742
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jwbrzezinski

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A czy ktoś może ma pomysł/wiedzę jak takie cudo pomalować, żeby było tak ładnie, w paseczki, jak na zdjęciu???

    Cytat Napisał niezapominajka567
    Poprosze o porady jak zrobic takie cudo- chciałabym to miec w przedpokoju
    Cytat Napisał 30Agulka
    Cytat Napisał LukaEgon
    Dzięki za podpowiedz Zamierzam sobie zrobić coś takiego na jednej ze ścian

    (zdjęcie zapożyczone z działu o oświetleniu od jednego z użytkowników )

    Czy kolejność: na całą ścianę gładź-grunt-pasy z Knaufa-grunt jest odpowiednia?
    to mi sie podoba

    jak tu dawno nikogo nie było

  3. #743
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lukasz1987

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam wszystkich i mam takie pytanie, gdzie w okolicach Czestochowy lub w samej czestochowie mozna kupic ta bejce do scian lub werniks. Moze ktos jest z Czestochowy i wie?

  4. #744
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    W akżdym budowlanym markecie jak np. Praktoker, Obi, Castorama, Nomi czy Leroy M.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  5. #745

  6. #746
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Oj nie Parkiet tam teraz układają, będzie jeszcze dużo pylenia Malowanie dopiero wiosną pewnie, jak inwestor wróci do kraju. Ale będzie na szaro z przecierką po całości perłową lub laserunkiem.
    Do gresu na obudowie i na podłodze ma pasować.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  7. #747

    Domyślnie

    Aaaaacha
    No to poczekam do wiosny, co mi tam
    p.s. co to jest laserunek?

  8. #748
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał LeoAureus
    Aaaaacha
    No to poczekam do wiosny, co mi tam
    p.s. co to jest laserunek?
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Laserunek


  9. #749

  10. #750
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  11. #751

    Domyślnie

    To taka jakby bejca perłowa, to jak się na to zdecydujesz to tym bardziej proszę o zdjęcie

  12. #752

    Domyślnie

    Witam. Od jakiegos czasu zagladam na forum i widze tu piekne rzeczy
    Mam do Was kochani pytanie.

    Zrobilem sobie w pokoju na dwoch scianach tynk, taki mazany paca przykejona do sciany i jezdzony

    Kupilismy z zona farbe dekoral kolor wrzosowy pastelowy. kupilismy rowniez coloranty, pierwszy to umbra(zielony) drugi to fiolet oraz bejce perlowa.


    Caly pokoj procz sufity pomalowany jest wrzosowym a na tych dwoch scianach co jest tynk chce zabejcowac z kolorantem. podpowiedzcie mi prosze jak to bedzie najlepiej wygladac. Myslimy o przemazaniu scian fioletowym ciemniejszym a pozniej rozrobic delikatnie i jakies lekkie pasy porobic? pomozcie prosze bo nie chce spaprac tego co jest juz zrobione acha mamy rowniez szabloniki porobione takie kwiatki jak to pokazywala Pani Leo...

  13. #753

    Domyślnie

    Damianek1981 Akurat mam kwestię malowania takiej właśnie mozajki w pasy juz za sobą więc chętnie Ci podpowiem jak to zrobiłem Jeżeli chcesz sobie zrobić pasy jak to piszesz to widzę to tak że wystarczy że zabejcujesz ścianę pędzlem rozcierając miejsca gdzie chcesz kolor jaśniejszy miękką gąbką Jednocześnie pozostałość z gąbki możesz wetrzec w bok by już zrobić jaśniejszy pas By póżniej uwydatnić bardziej kolor w coniektórych miejscach przemaluj pędzlem ponownie pamiętając by był on półsuchy byś nie narobił sobie ciapków a przetarcia Najlepiej zwilż sobie ścianę przed bejcowaniem Nie będzie ona tak szybko siąknęła bejcy i łatwiej będzie Ci się ją rozciągało I staraj się robić ścianę metodą "mokre na mokre" Długość pasów to już zależy od Ciebie Oczywiście metod malowania jest wiele Ja Ci przedstawiam moją sprawdzoną Zdjęcia dodam jak tylko mi się uda bo mam jakies problemy :/

  14. #754

    Domyślnie

    Witam czy ktoś wie gdzie w okolicy Warszawy, Marek, Legionowa dostanę takie płytki podłogowe.

    [img][/img]

    Mam także pytanie, szczególnie do LeoAureus, co myślisz o takim pomyśle. Mam lazienkę na poddaszu z jednym skosem, podobnie jak na powyższym zdjęciu i zamierzam ją zrobić w starym, wiejskim stylu.
    - pod skosem chcę wstawić wolnostojącą wannę,
    - do wysokości skosu, wokoło całej łazienki, chcę położyć kamień strumieniowy (taki jaki Ty u siebie kładłaś),
    - a przy umywalce ( będzie taka z szafką stojącą) na szerokość szafki przykleję płytki do wysokości lustra,
    - nad kamieniem do sufitu chcę zrobić taki tynk jak na zdjęciu powyżej - w jaki sposób go wykonać

    Co sądzicie o tym pomyśle.
    Pozdr

  15. #755

    Domyślnie

    Damianek1981 tak jak obiecałem wklejam fotki

    złoto



    czerwień



  16. #756
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamykkamyk2
    Witam czy ktoś wie gdzie w okolicy Warszawy, Marek, Legionowa dostanę takie płytki podłogowe.

    [img][/img]

    Mam także pytanie, szczególnie do LeoAureus, co myślisz o takim pomyśle. Mam lazienkę na poddaszu z jednym skosem, podobnie jak na powyższym zdjęciu i zamierzam ją zrobić w starym, wiejskim stylu.
    - pod skosem chcę wstawić wolnostojącą wannę,
    - do wysokości skosu, wokoło całej łazienki, chcę położyć kamień strumieniowy (taki jaki Ty u siebie kładłaś),
    - a przy umywalce ( będzie taka z szafką stojącą) na szerokość szafki przykleję płytki do wysokości lustra,
    - nad kamieniem do sufitu chcę zrobić taki tynk jak na zdjęciu powyżej - w jaki sposób go wykonać

    Co sądzicie o tym pomyśle.
    Pozdr
    Witaj,
    nie wiem gdzie w okolicy konkretnie dostaniesz takie płytki- duży wybór jest na ul. Modlińskiej- sporo hurtowni plytek. W wiekszości są to włoskie płytki na zamówienie (czas ok. 6 tyg.). Sama zamawiałam internetowo z firmy www.elazienki.com mają bardzo przyzwoite ceny

    Mają w swojej ofercie sporo podobnych plytek poszukiwanych przez Ciebie, np. firma Novabell, seria Monterrey
    http://www.elazienki.com/novabell-mo..._772_1215.html

    osobiście zamawiałam serię tej firmy Terra di Siena (rustykalna)
    http://www.elazienki.com/novabell-te..._772_1188.html

    Oto strona producenta- na pewno coś wybierzesz!
    http://www.novabell.com/pagina_eng.asp?scelta=tds

    ,


    Pozdrawiam

  17. #757

    Domyślnie

    Dzięki Ci agawi74. Super linki. Z tego co napisałaś, to wnisokuję że polecasz te płytki. Mi z żoną też się bardzo spodobały, ale interesuje mnie jak wygląda strona transportu, czy płytki nie były potłuczone. Na Modlińskiej byłem wczoraj we dwóch sklepach, nie pamiętam jaka to seria była, ale ceny to wysokie były. Masz już te płytki na podłodze, może jakieś zdjęcie?
    Pozdr

  18. #758
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamykkamyk2
    Dzięki Ci agawi74. Super linki. Z tego co napisałaś, to wnisokuję że polecasz te płytki. Mi z żoną też się bardzo spodobały, ale interesuje mnie jak wygląda strona transportu, czy płytki nie były potłuczone. Na Modlińskiej byłem wczoraj we dwóch sklepach, nie pamiętam jaka to seria była, ale ceny to wysokie były. Masz już te płytki na podłodze, może jakieś zdjęcie?
    Pozdr
    Witaj,
    co do transportu to nie było żadnego problemu- bardzo solidnie i terminowo- zero strat!
    Mam płytki na podłodze, ale moje są Novabell-Terra di Siena- Chiara, kolor bardzo jasny, naturalny. Stare zdjęcie, na początku prac- nie mam aktualnego.
    Pozdrawiam


  19. #759
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 30Agulka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    mayland, LeoAureus i inni cudotwórcy doradżcie jakie dzieło walnąć na ścianie na klatce schodowej? Dodam , że te dziury w ścianie to miejsce na luksfery beżowe/ jasnobrązowe, schody będą ciemny brąz, a kafle w korytarzu( holu) takie jak na foto.
    Pilssssssssssssssssss Pomocy

    Takie kafle:


    P.S. Zdjęcia kiepskie i nie aktualne, ale tylko takie mam .



  20. #760

    Domyślnie

    30Agulka, strasznie trudno doradzić...
    Dzieło walniesz sobie pod sam koniec robót, więc musi pasować do reszty, jeśli będziesz tam miała luksfery to proponowałabym coś delikatnego

Strona 38 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony