dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 58
Pokaż wyniki od 801 do 820 z 1159
  1. #801
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    wypatrzyłam w necie..

  2. #802
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rachel_07

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2

    Domyślnie efekt perły

    Witam serdecznie, ja również jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych dzieł. Nie mogę się napatrzeć....
    A wszystko dlatego, że szukam odpowiedzi na pytanie: w jaki sposób powinno się nakładać perłę z Primacolu? Czy ktoś z Was bawił się taką perłą? Na ścianach mam kolor szary, i na to chciałam dać właśnie tą perłę Czy można od razu na kolor rzucić perłę, ale tu boję się, że mogą powstawać smugi. Mówiono nam w sklepie, że się bardzo ciężko to nakłada... ;(
    Bardzo proszę o jakąś podpowiedź
    Poozdrawiam!!

  3. #803

  4. #804
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    ... jak tak niemerytorycznie ... cześć Leo

  5. #805

    Domyślnie

    To ja też Cześć Gwoździk Miło było...

  6. #806
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 30Agulka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Wczoraj zaczęłam w końcu robić w domku strukturę w korytarzu i na kominie.
    Używałam kiedyś Goldbandu, ale klej Mapei jest o 10000000000 razy lepszy. POLECAM


    Uploaded with ImageShack.us

  7. #807

    Domyślnie

    Ja też cenię sobie w tej "robocie" kleje
    Jaki kolor ma ten klej?

  8. #808

    Domyślnie

    ja też robię strukturki na kleju, używam tego, około 30 zł za worek, ma biały kolorek
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	phpThumb_generated_thumbnailjpg.jpg
Wyświetleń:	272
Rozmiar:	3,2 KB
ID:	1584  

  9. #809

    Domyślnie

    Celtus, a możesz napisać co to za klej? Zdjęcie jest małe i nie mogę się doczytać A najtańszy biały klej kosztował mnie jakoś dwa razy drożej.

  10. #810

    Unhappy

    Cytat Napisał LeoAureus Zobacz post
    Celtus, a możesz napisać co to za klej? Zdjęcie jest małe i nie mogę się doczytać A najtańszy biały klej kosztował mnie jakoś dwa razy drożej.
    nie umię wstawić większego. To jest Kreakoll Special biały. Worek 25kg, jest szary i jest biały. Biały jest około 2 zł droszy za worek. Ostatnio płaciłam 31zł.

    Z opakowania " profesjonalny, zaawansowany technologicznie klej z wypełniaczami kwarcowymi, do wysoce wytrzymałego układania płytek ceramicznych na cementowych powierzchniach ścian i podłóg. Grubość warstwy do 15mm, tiksotropowy, nie spływa z powierzchni pionowych, do wewnątrz i na zewnątrz."

    Szarego nie próbowałam, ale biały jak dla mnie jest super. Kładłam też na regispie na okapie nad kuchnią kaflową i obudowie regispowej do kominka i trzyma się ok. Jest bardzo twardy jak wyschnie- pies nie daje mu rady w przedpokoju.
    Ostatnio edytowane przez celtus ; 25-04-2010 o 15:39

  11. #811

    Domyślnie

    Dzięki wielkie Jeśli pies nie daje rady to jak najbardziej spróbuję

  12. #812
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 30Agulka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał celtus Zobacz post
    nie umię wstawić większego. To jest Kreakoll Special biały. Worek 25kg, jest szary i jest biały. Biały jest około 2 zł droszy za worek. Ostatnio płaciłam 31zł.

    Z opakowania " profesjonalny, zaawansowany technologicznie klej z wypełniaczami kwarcowymi, do wysoce wytrzymałego układania płytek ceramicznych na cementowych powierzchniach ścian i podłóg. Grubość warstwy do 15mm, tiksotropowy, nie spływa z powierzchni pionowych, do wewnątrz i na zewnątrz."

    Szarego nie próbowałam, ale biały jak dla mnie jest super. Kładłam też na regispie na okapie nad kuchnią kaflową i obudowie regispowej do kominka i trzyma się ok. Jest bardzo twardy jak wyschnie- pies nie daje mu rady w przedpokoju.
    nie spotkałam tego kleju nigdzie.............. Celtus gdzie go kupowałaś
    Cytat Napisał LeoAureus Zobacz post
    Ja też cenię sobie w tej "robocie" kleje
    Jaki kolor ma ten klej?
    LeaAureus kolor biały............ szary tez mają ................Mapei kosztował około 60zł za 25kg

  13. #813

    Domyślnie

    Dzięki 30Agulka, no ja właśnie w takiej mniej więcej cenie kupowałam białe kleje, dlatego zainteresował mnie ten tańszy

  14. #814

    Domyślnie

    Cytat Napisał 30Agulka Zobacz post
    nie spotkałam tego kleju nigdzie.............. Celtus gdzie go kupowałaś


    LeaAureus kolor biały............ szary tez mają ................Mapei kosztował około 60zł za 25kg
    Nie spotkałam go w żadnych sklepach typu obi, praktiker, castorama, oni chyba nie mają firmy Kerakoll w ofercie. Zapytaj w zwykłych sklepach budowalnych, albo na składach budowlanych. Ja kupuję w najzwyklejszym sklepie typu flizy- wyposażenie łazienek. Widziałam nawet na allegro, ale to odbiór osobisty jedynie wchodzi w grę.

  15. #815
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maciejka_1976

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    241
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał LeoAureus Zobacz post
    Mój przedpokój nr 2 prawie skończony.
    Na dole materiał specjalny psi czyli kamienie, psy mogą sobie do woli leżeć i nic się nie brudzi, ufff...
    Nad kamieniami struktura taka jak w jednym z pokoi, nic nowego nie wymyślałam bo jest taka dosyć delikatna i pasuje do kamieni.
    Kwiatki robione z szablonu, najpierw klejem a potem malowane. Jak widać malowanie nie jest dokończone bo zabrakło mi barwników W sumie to kwiatuszki są ledwo co zaczęte, ale przyjdzie pora że je wykończę
    Użyłam: biały klej do marmuru, jakiś grunt, bejca perłowa, złoty werniks, barwniki (brązy i jasny orzech). A na dół to widać: kamienie i klej do glazury



    kurczaki, Leo, przedpokój nr 2 mnie zachwycił!!! gratuluję, zdolniacha z Ciebie
    Ostatnio edytowane przez Maciejka_1976 ; 27-04-2010 o 11:10
    Dziennik
    komentarze
    od 22 sierpnia 2009r. mieszkamy w naszym Faworycie

  16. #816
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 30Agulka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Zrobiłam strukturę i teraz .......................... kupiłam farbę akrylową kolor: Piaszczysta Plaża( teraz wiem, że powinna być lateksowa, ale nie zmienię jej, bo kasy brak) , mam bejcę perłową, farbę w kolorze czekolady na przecierki i złoty werniks
    Czy mogę bejcę zmieszać z tą farbą piaszczystą , żeby mieć taki efekt ślizgo - "świecący" ????????????????????????
    ściany jest dośc duzo , bo to korytarz a bejcy przyznam, że mam około 2,5 litra.

    Ogólnie co mogę z tego zrobic by było dobrze?????????????????????

  17. #817

    Domyślnie

    Maciejka_1976, dziękuję, potrzeba matką wynalazków
    30Agulka, może pokaż jak to wygląda, będzie łatwiej doradzić

  18. #818
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 30Agulka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Leo nic wymyślnego te moje ściany, ale bynajmniej będzie inaczej . To wygląda tak:



  19. #819

    Domyślnie

    Kiedyś obiecałam, że wstawię zdjęcia czegoś, co z mężem poczyniliśmy. Wprawdzie aparatu nie wykorzystałam, tylko telefon, ale podzielę się z Wami tym, co mi radość sprawia. Przepraszam za kiepską jakość.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie017.jpg
Wyświetleń:	1011
Rozmiar:	92,8 KB
ID:	1957   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie019.jpg
Wyświetleń:	1160
Rozmiar:	84,0 KB
ID:	1958   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie033.jpg
Wyświetleń:	936
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	1959   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie031.jpg
Wyświetleń:	960
Rozmiar:	99,8 KB
ID:	1961  

  20. #820
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar 30Agulka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Alterka suuuuuuuuuuuuuuuuper Wam to wyszło

Strona 41 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony