dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 95
  1. #1

    Domyślnie sklep internetowy e-plytki - prosba o opinnie

    Mam do Was ogromna prosbe. Czy ktos z Was kupowal w sklepie internetowym e-plytki? Maja tam b. ciekawą oferte cenowo. Przebijaja Opoczno o jakies 30-40%. Chcialabym u nich kupic, ale troche sie boje czy sa wiarygodni, bo wiem jak to jest z kupowaniem przez internet. Az tego co policzylam to musialabym wydac u nich na glazure ok. 5 tys.
    Czy moze ktos z Was kupowal w tym sklepie i jakie sa jego doswiadczenia. Bede bardzo wdzieczna za opinie

  2. #2

    Domyślnie Re: sklep internetowy e-plytki - prosba o opinnie

    Cytat Napisał minuszka
    Mam do Was ogromna prosbe. Czy ktos z Was kupowal w sklepie internetowym e-plytki? Maja tam b. ciekawą oferte cenowo. Przebijaja Opoczno o jakies 30-40%. Chcialabym u nich kupic, ale troche sie boje czy sa wiarygodni, bo wiem jak to jest z kupowaniem przez internet. Az tego co policzylam to musialabym wydac u nich na glazure ok. 5 tys.
    Czy moze ktos z Was kupowal w tym sklepie i jakie sa jego doswiadczenia. Bede bardzo wdzieczna za opinie
    Eee..tam maja drogo jak cholera.W każdej Castoramie kupisz taniej.

  3. #3

    Domyślnie

    A ja się dołączam do pytania Minuszki.

  4. #4

    Domyślnie

    Na początku zaznaczam, że nie jestem w żaden sposób związany z e-plytkami (tzn. tylko jako klient)

    Moja opinia jest b.dobra: wszystko w terminie, bardzo dobry kontakt (czytają maile i odbierają telefony), zgodnie z zamówieniem, zero uszkodzeń, ceny w/g mnie ok.

    Kupowałem u nich dość dużo. Dla mnie najważniejsze było, że mają to co chcę i nie muszę nigdzie jeździć i szukać - oczywiście, jeśli ktoś ma kupę czasu i nie liczy się z kosztami paliwa do samochodu (służbówka ), pewnie znajdzie nieco taniej. Ale myślę, że to tak jak z jeżdżeniem na drugi koniec miasta po 1kg cukru, bo tam taniej o 3gr.
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  5. #5

    Domyślnie Re: sklep internetowy e-plytki - prosba o opinnie

    Eee..tam maja drogo jak cholera.W każdej Castoramie kupisz taniej.[/quote]


    A czy wiesz, ze te płytki które ida np do Castoramy to jest drugi sort, niby pierwszy gatunek, niby to samo,ta sama nazwa co np. w Opocznie a o 3 mm ciensze?!

    Ci z e-plytek maja naprawde dobre ceny, tylko jakos nie mam wiary ani zaufania do kupowania przez internet, ale skoro jest pozytywna opinia....

  6. #6

    Domyślnie

    Bez przesady do castoramy to mi się nawet nie opłaca jechać a nowa gala te co mi się podobają znalazłam o połowę na tej stronie tańsze niż w sklepie z piękną wystawą.
    Mnie też kusi, oj kusi
    Nie małe pieniądze do zaoszczędzenia

  7. #7

    Domyślnie

    Czy mozecie podac link do tej strony z plytkami. Bo ja tylko widze bialy montaz. Z gory dziekuje !

  8. #8

    Domyślnie Re: sklep internetowy e-plytki - prosba o opinnie

    Cytat Napisał minuszka
    Eee..tam maja drogo jak cholera.W każdej Castoramie kupisz taniej.

    A czy wiesz, ze te płytki które ida np do Castoramy to jest drugi sort, niby pierwszy gatunek, niby to samo,ta sama nazwa co np. w Opocznie a o 3 mm ciensze?!

    Ci z e-plytek maja naprawde dobre ceny, tylko jakos nie mam wiary ani zaufania do kupowania przez internet, ale skoro jest pozytywna opinia....[/quote]


    Cieńsze o 3 mm!!! Co Ty piszesz.Takie bzdury wciskaj nieświadomym dalej.
    Dla porównania weź pierwszą lepszą kabinę i sprawdź z Leroy czy Castoramą później oceniaj....

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    woody

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie Re: sklep internetowy e-plytki - prosba o opinnie

    A czy wiesz, ze te płytki które ida np do Castoramy to jest drugi sort, niby pierwszy gatunek, niby to samo,ta sama nazwa co np. w Opocznie a o 3 mm ciensze?!
    [/quote]


    Ale bzdury aż szkoda czytać
    Płytki z Casto czy z Leroya to dokładnie takie same płytki jak w hurtowniach ale niektóre z nich produkowane są na wyłączność no. jakiś wzór tylko do Casto lub tylko do Leroya.
    A co do różnic w jakości to jedna wielka bzdura. Jakość jest taka sama jak w hurtowniach - poprostu markety odbierają najwięcej.


    a co do epłytki to jak najbardziej polecam przecież to jednaw metod sprzedaży jednego z największych dystrybutorów płytek w Polsce Glazury Królewskiej dawnego Galakonu z Lublina.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał slavus
    Czy mozecie podac link do tej strony z plytkami. Bo ja tylko widze bialy montaz. Z gory dziekuje !
    http://www.eplytki.pl/oferta.php?gru...d2f0e3da0dea58

    Nabieram wielkiej ochoty.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał daxima
    Cytat Napisał slavus
    Czy mozecie podac link do tej strony z plytkami. Bo ja tylko widze bialy montaz. Z gory dziekuje !
    http://www.eplytki.pl/oferta.php?gru...d2f0e3da0dea58

    Nabieram wielkiej ochoty.
    dodaj koszty transportu, ewentualne kłopoty z ilościami i wcale nie jest tak tanio... z płytkami nie jest tak prosto - w sklepie kupisz i jest coś nie tak to jedziesz i wymieniasz, dokupujesz, zwracasz - a tu wiąże sie to z dużymi kosztami.... a po drugie można zabrać wydruk z cenami z epłytki do zwykłego sklepu i przeważnie można dostać cene bardzo podobną

  12. #12

    Domyślnie Re: sklep internetowy e-plytki - prosba o opinnie

    [quote="antonisiek"]
    Cytat Napisał minuszka

    Cieńsze o 3 mm!!! Co Ty piszesz.Takie bzdury wciskaj nieświadomym dalej.
    Dla porównania weź pierwszą lepszą kabinę i sprawdź z Leroy czy Castoramą później oceniaj....
    Sluchaj,gdybym nie wiedziala tego z pewnego źrodla (od osoby ktora robi wystawki z plytek)w Castoramie i innych marketach, to bym nie pisala. Sam mowil ze plytki ktore tam przychodza to najgorsza jakosc i sa ciensze

  13. #13

    Domyślnie Re: sklep internetowy e-plytki - prosba o opinnie

    Dzisiaj właśnie dostałem towar z e-płytek. Wszystko w porządku, oczywiscie duzo taniej niz w sklepach z wystawkami i marketach. Kontakt w porządku. Mieli towar na stanie, gdzie największe firmy w Olsztynie mogły mi to sprowadzić w minimum 10 dni. Tu (e-plytki), 4 dnia od zakupu miałem wszystko w chałupie.

    Ps. Płytki to Opoczno.

  14. #14

    Domyślnie

    Poziomica coś wiem o tym gdyż ja będę ciagnąc też do Olsztyna.
    Odechciało mi się i tutejszych cen i terminów oczekiwania i patrzenia na te pustki w sklepach.
    Dziękuję Ci za ten wpis. I mam pytanko jak oni dostarczają ten towar Kurier ma widlaka do palet.Będę zajmować się tematem gdzieś dopiero za miesiąc dwa dlatego się podpytuję.
    pozdr

  15. #15

    Domyślnie Re: sklep internetowy e-plytki - prosba o opinnie

    Cytat Napisał poziomnica
    Dzisiaj właśnie dostałem towar z e-płytek. Wszystko w porządku, oczywiscie duzo taniej niz w sklepach z wystawkami i marketach. Kontakt w porządku. Mieli towar na stanie, gdzie największe firmy w Olsztynie mogły mi to sprowadzić w minimum 10 dni. Tu (e-plytki), 4 dnia od zakupu miałem wszystko w chałupie.

    Ps. Płytki to Opoczno.
    Dzieki za wpis, to ja chyba sie zdecyduje, chociaz dzisiaj robie ostatnia probe i jade z wydrukiem z e-plytek negocjowac w salonie Opoczna, ciekawa jestem jak im zalezy na kliencie!

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał daxima
    Poziomica coś wiem o tym gdyż ja będę ciagnąc też do Olsztyna.
    Odechciało mi się i tutejszych cen i terminów oczekiwania i patrzenia na te pustki w sklepach.
    Dziękuję Ci za ten wpis. I mam pytanko jak oni dostarczają ten towar Kurier ma widlaka do palet.Będę zajmować się tematem gdzieś dopiero za miesiąc dwa dlatego się podpytuję.
    pozdr
    Wprawdzie nie było mnie przy odbiorze, bo miałem szalony dzień, ale odbierała te płytki zaufana osoba. Płytki były na palecie. Zdjęli je chyba widlakiem, bo nie sądzę, żeby było tam dwóch Pudzianów. Paletę nawet mi zostawili , której nikt o dziiwo nie chce zgarnąć, choć specjalnie postawiłem przy kontenerze.
    Kontakt mailowy był prawidłowy z kurierem również. Zaznaczyłem przy zamówieniu, żeby kurier odezwał się telefonicznie przed dostarczeniem płytek, tak też się stało.
    Pozdrowienia

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie Re: sklep internetowy e-plytki - prosba o opinnie

    [quote="minuszka"]
    Cytat Napisał antonisiek
    Cytat Napisał minuszka

    Cieńsze o 3 mm!!! Co Ty piszesz.Takie bzdury wciskaj nieświadomym dalej.
    Dla porównania weź pierwszą lepszą kabinę i sprawdź z Leroy czy Castoramą później oceniaj....
    Sluchaj,gdybym nie wiedziala tego z pewnego źrodla (od osoby ktora robi wystawki z plytek)w Castoramie i innych marketach, to bym nie pisala. Sam mowil ze plytki ktore tam przychodza to najgorsza jakosc i sa ciensze
    Nie bardzo rozumiem. Typowa płytka ścienna ma 5-6 mmm. Jakoś ne moge sobie wyobrazic tego, że te w marketach budowlanych sa o 3 mm cieńsze.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  18. #18

    Domyślnie

    Niestety w swojej ofercie nie posiadaja plytek od "PILCHA" (www.pilch.pl), ale maja podobno zaczac wspolprace z "POLCOLORITEM". Ale do tego czasu musze gdzies kupic.

    Pozdrawiam z malowniczego Ustronia !

  19. #19

    Domyślnie zakup płytek przez internet

    moje pytanie jest dokładnie takie jak w temacie. czy macie doświadczenia (dobre lub złe) z zakupem wybranych płytek w sklepach internetowych. kusi mnie trochę cena przez nie proponowana ale obawiam się jakości takich płytek. jeżeli ktoś robił takie zakupy to proszę ewentualnie o namiary na sprawdzone sklepy.

  20. #20

    Domyślnie

    Ja kupowalam! Plytki kosztowaly niemal 50 zl taniej na metrze niz w sklepie w Katowicach... Przyszly szybciutko, kurierem. Cudne i tanie! Słowem - POLECAM!

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony