dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 95
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał asana
    Ja kupowalam! Plytki kosztowaly niemal 50 zl taniej na metrze niz w sklepie w Katowicach... Przyszly szybciutko, kurierem. Cudne i tanie! Słowem - POLECAM!
    A gdzie kupowane?

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    jack_2000

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    512
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    a ja nie do końca jestem zadowolony - przyszły po 2 tygodniach (miały być 3-5 dni), przywieziono o jedną paczkę za mało, więc trzeba był oczekać jeszcze kilka dni na tę paczkę, no i niestety nie można zwrócić niewykorzystanego towaru (nawet pełnych nieodpakowanych paczkach)

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Też kupowałam
    Wyszło 35/zł mniej na metrze - płytki pierwszy gatunek, zero problemów z jakością, wszystko doszło całe
    Kupowałam na www.plusk.pl

  4. #24

    Domyślnie

    A ja kupowalam w andbudzie - sprzedaja na allegro, ale to spora firma.

  5. #25

    Domyślnie

    polecam www.lazienki24.pl
    kupowałem Tubądzina żadnych zastrzeżeń co do towaru tylko kurier strasznie sapał jak powiedziałem że przed zapłatą będę płytki przeglądał

  6. #26

    Domyślnie

    Ja znalazlem sprzedawce na Allegro i zamowilem telefonicznie. I to byl blad. Plytki mialy byc na nastepny tydzien, a termin wydluzyl sie do ponad dwoch tygodni. Podobno zostaly wyslane dzisiaj. Fakt, ze roznica w cenie kolo 30%, ale to nie zwalnia sprzedawcy od wysilku. W moim przypadku sprzedajacy ani razu nie pokusil sie o telefon, by poinformowac o przesuwajacym sie terminie dostawy. Wiecej, dzisiaj musialem przypominac o przeslaniu listu przewozowego. Jednym slowem - zenada i totalna amatorka. Jesli ktos bedzie chcial kupowac u jegomoscia "radcaprawny", to radze dobrze sie zastanowic.
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

  7. #27

    Domyślnie

    w normalnym salonie też często gęsto trzeba czekać na płytki jak nie mają na magazynie i to nie jest od nich uzależnione,wiem bo sama czekałam prawie 5 tygodni

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    CRISTOBAL

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Dzielnica
    Odrano -Wola
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam

    Kupowałem do łazienki i suszarni 3 rodzaje płytek na www.e-płytki.pl -trawertyn-przyjechały kurierem ze specyfikacją fakturą potwierdzane przez sprzedawcę emailem i telefonicznie. Bardzo szybko i sprawnie bez kłopotów.
    Oczywiście wcześniej wybrałem/obejrzałem sobie te płytki w sklepie .Różnica cen w moim przypadku to 10 zł netto na m2 glazury,14 zł na terakocie i 19 zł na 1 szt dekoru na korzyść sklepu internetowego a co najważniejsze dostawa do domu za 100 zł bez proszenia się i zalatwiania transportu

    Jak będę kupowal do garażu to też wezmę sobie od nich

    Pozdr

    Cristobal
    Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

  9. #29

    Domyślnie

    kupiłam w andbudzie, płytki dekory oraz małe o nietypowym wymiarze, przyjechały na drugi dzień, cena super
    u siebie czekałabym 8tygodni, andbud miał na stanie
    gorzej ze zwrotami, sama oddałam 40% płytek z lokalnego sklepu, wolę nie myśleć co by było gdybym chciała oddać 10paczek po 40kg płytek gresowych 40x60
    Prawo Van Herpena:
    Rozwiązanie problemu leży w znalezieniu osób, które umieją go rozwiązać

  10. #30

    Domyślnie

    zaś ja nie jestem zadowolona z www.lazienki24.pl
    Nie wywiązali sie z terminu, musiałam po kilka razy do nich wydzwaniać, żeby zapytac co z moim zamowieniem i na jakim jest etapie. Po czym okazało sie ze brakuje kilku jakis tam dekorów i wstrzymali mi z tego powodu całą dostawę - nie ustalając ze mną co w takim wypadku zrobić.
    Kiedy przyszły to i tak okazało sie ze tych dekorów na które czekałam nie było, choc na fakturze jak najbardziej były ujete .
    Jako ze suma summarum cena i tak była atrakcyjna nie wykłócałam sie o te dekory....zreszta jak udowodnic ze ich nie było .

  11. #31

    Domyślnie

    Witam.
    Poprzez neta kupowałem płytki Polerowane Nowej Gali.Cena za metr kw. obowiązująca wszędzie na śląsku to ponad 130 zł za 40x40 SL02 Gat.1
    Płytki przyjechały z Piotrkowa.Sprzedawca ogłasza się na Allegro natomiast ja kupowałem poza.Kupowałem 50 mkw tych powyżej i 10 mkw. 30x60 Sl06.

    Płacąc wraz z transportem 6000 zł zaoszczędziłem ok. 3000 zl.

    Wszystko zapakowane perfekcyjnie na paletach.Oczywiście w jednym odcieniu ,sorcie i kalibracji co zrozumiałe.

    Wadą był czas oczekiwania ponad tydzień ze względu na braki tych 30x60.
    Biorąc pod uwagę Fakt kupowania przeze mnie praktycznie wszystkiego przez internet nie miałem jakiś specjalnych obaw.
    Transport z Piotrkowa kurierem 300zł oczywiście z rozładunkiem palet.

    Ewentualne namiary Firmy mogę dać na maila.
    pozdrawiam.
    krzys

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tosinek
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    2.446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzys74
    Witam.
    Poprzez neta kupowałem płytki Polerowane Nowej Gali.Cena za metr kw. obowiązująca wszędzie na śląsku to ponad 130 zł za 40x40 SL02 Gat.1
    Płytki przyjechały z Piotrkowa.Sprzedawca ogłasza się na Allegro natomiast ja kupowałem poza.Kupowałem 50 mkw tych powyżej i 10 mkw. 30x60 Sl06.

    Płacąc wraz z transportem 6000 zł zaoszczędziłem ok. 3000 zl.

    Wszystko zapakowane perfekcyjnie na paletach.Oczywiście w jednym odcieniu ,sorcie i kalibracji co zrozumiałe.

    Wadą był czas oczekiwania ponad tydzień ze względu na braki tych 30x60.
    Biorąc pod uwagę Fakt kupowania przeze mnie praktycznie wszystkiego przez internet nie miałem jakiś specjalnych obaw.
    Transport z Piotrkowa kurierem 300zł oczywiście z rozładunkiem palet.

    to ja bardzo poproszę i dziękuję

    Ewentualne namiary Firmy mogę dać na maila.
    pozdrawiam.
    krzys
    kupię sobie kielnie i wymuruję mur
    A tu jest mój dziennik:
    dziennik Tosi
    skomentuj proszę dziennik Tosi

  13. #33

    Domyślnie

    Kupiłam na eplytki. Wszystko OK

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    ja mam zamiar kupic ze strony plytki24.pl bo wyszły najtaniej ciekawe jak bedzie z dostawa...i czy przyjdą całe

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bohmerland

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5

    Domyślnie opinia o sklepie eplytki.pl

    sklep z płytkami w internecie to ekstrawagancja ale naprawdę warto u nich kupić. mają dużo towaru i niskie ceny. polecam

  16. #36

    Domyślnie

    To ja jeszcze dodam, że warto jednak poszukać w hurtowniach na miejscu. Nam udało się wynegocjować niższe ceny niż w e-płytkach i to z dowozem na budowę w cenie.
    Pozdrawiam
    Bartek

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bohmerland

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5

    Domyślnie www.eplytki.pl - opinia

    może i tak ale nic mnie tak nie wkurza jak bieganie po sklepach i proszenie żeby ktoś spuścił stówe czy dwie przy zamówieniu za 10 tys. a w eplytkach masz czarno na białym tyle towar tyle transport i bez ruszania się z domu. wygodnie i szybko po prostu. oczywiście jak ktoś lubi chodzic po sklepach to sklep internetowy nie dla niego

  18. #38

    Domyślnie Re: www.eplytki.pl - opinia

    Cytat Napisał bohmerland
    może i tak ale nic mnie tak nie wkurza jak bieganie po sklepach i proszenie żeby ktoś spuścił stówe czy dwie przy zamówieniu za 10 tys. a w eplytkach masz czarno na białym tyle towar tyle transport i bez ruszania się z domu. wygodnie i szybko po prostu. oczywiście jak ktoś lubi chodzic po sklepach to sklep internetowy nie dla niego
    Nie prosiłem się Powiedziałem że chcę tych 100 m2 i dodatkowo najtańszych z wyprzedaży 160 m2, zeszli z ceny nawet tych wyprzedawanych
    Zresztą nie da się kupić (chyba) płytek przez net nie widząc ich wcześniej na własne oczy Przynajmniej ja bym się nie odważył
    Pozdrawiam
    Bartek

  19. #39

    Domyślnie

    Ja kupowałam płytki na plytki24.pl. Ogólnie jestem zadowolana, wyszły mnie około 1 tys. zł taniej niż zapłaciłabym w lokalnym sklepie z płytkami. Niestety zdażyła mi się też paczka z ukruszonym rogiem płytki (być może przy ściąganiu palet się ukruszyły).
    Nie wiem jak wyglądała by reklamacja, gdyż płytkarz zużył je na miejsca gdzie docinał płytki, ale ogólnie polecam sklepy internetowe z płytkami.

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bohmerland

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5

    Domyślnie www.eplytki.pl - opinia

    to ja kochany nie ta liga jestem przy blisko 300 m2 płytek nic dziwnego że Ci każdy zejdzie z ceny(eplytki pewnie też). ja mam mniejszy metraż to i negocjacji nie było ) ale zawsze można zapytać..

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony