dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 95
  1. #41

    Domyślnie

    Też kupowałem w e-plytkach w ubiegłym roku płytki na dwie łazienki rzaem za ok. 7 kzł w miejscowych sklepach z płytkami i w "hurtwniach" ceny prawie nie do negocjacji po wielkich mecyjach moze pan dostać 2% rabatu i czas oczekiwania na płytki taki sam jak w E-plytkach z tym że przez net były tańsze o ok. 20% już po doliczeniu transportu więc nie było co się zastanawiać tym bardziej że mieszkam w małej mieścinie i nie ma za bardzo wyboru wśród dostawców płytek i skorzy do negocjacji cenowych też nie są - nawet im pokazałem ceny z internetu - i co usłyszałem "no to niech pan sobie tam kupi my więcej jak 2%z ceny zejść nie możemy" no to więc posłuchałem rady sprzedawcy i kupiłem przez net towar ładnie przyjechał na palecie wszystkie paczki były ok. W czasie układania trochę pozmieniałem wzór i musiałem zamówić jeszcze jedna paczkę i tu niestety towar dojechał w kawałkach a ja ciućmok nie sprawdziłem paczki przy kurierze więc nie mogłem reklamować - taka mała nauczka na przyszłość. Ze względu na miejsce zamieszkania i jakąś wrodzoną niechęć miejscowych sprzedawców do sprzedawania towarów w noramalnych cenach - prawie całe wyposażenie do wykończenia kupiłem przez net w sklepach internetowych lub z allegro i jestem zadowolony i to bardzo ale zawsze oglądam towar "w realu" i dopiero wtedy szukam w necie. Gdyby wszystko policzyć to ładnych kilka tys. oszczędności się uzbierało z tych zakupów.

  2. #42
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nokian

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    2

    Domyślnie eplytki.pl polecam

    polecam ten sklep nie tylko do zakupów ale do zobaczenia setek wizualizacji łazienek. jak ktoś nie umie wyobrazić sobie efektu można popatrzeć na gotowe projekty: http://eplytki.pl/aranzacje.php a dopiero potem ew. kupić. me.

  3. #43

    Domyślnie

    Byłam w Castoramie i Praktikerze oglądać płytki Cersanitu i Opoczno, spisałam modele i ceny. Pojechałam do salonu, tam było znacznie drożej ale na podstawie ceny z marketu dostałam upust ale to i tak nie było jeszcze taniej niż w w/w marketach. Pani sprzedawczyni powiedziała, ze nie może policzyć mi taniej, bo ich płytki sa lepsze a te w markecie są gorszej jakości tzw. drugi sort. Podobną sytuację miałam z zakupem umywalki i kabiny prysznicowej. Ciekawe, czy faktycznie dana firma moze miec dwie linie produkcyjne tego samego produktu, część lepszej jakości towaru idzie do marketu a cześć do salonu...??

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia27
    Ciekawe, czy faktycznie dana firma moze miec dwie linie produkcyjne tego samego produktu, część lepszej jakości towaru idzie do marketu a cześć do salonu...??
    To nie chodzi o dwie linie produkcyjne tylko o sortowanie po wyprodukowaniu na dwa albo trzy gatunki w zależności, który egzemplarz się udał a który nie.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  5. #45

    Domyślnie sklepy i-lazienki.pl , e-podłogi.pl

    Witam forumowiczów,

    znalazłam płytki w sklepach internetowych podanych w temacie, są w atrakcyjnej cenie, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat tych sklepów.
    Czy może ktoś z Was robił tam zakupy? Jak narazie poruszam się bardzo ostrożnie w tym temacie, bo rzadko kupuję przez internet, dlatego trochę się obawiam czy nie nie wpakuję się w towar gorszej klasy, którego potem będzie problem zareklamować.

    Proszę o Wasze opinie

  6. #46

    Domyślnie Ceram EU - kafle przez internet - czy warto ryzykować?

    Witam,
    czy ktoś kupował kafelki/ceramikę, od tego dystrybutora? Jego adres to www.ceram.eu firma jest z Wrocławia.
    Pytam, bo chcę tam zamówić płytki, ale trochę się boję. Na stronie nie ma ani NIPu, KRS czy innych, tak samo jak na wycenie którą od nich dostałam.
    Jakie macie doświadczenia z kupowaniem kafli przez internet?
    dziękuję za pomoc,
    pozdrawiam,

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Tego sklepu akurat nie znam, ale jeśli brak danych firmy Cię martwi możesz wysłać do nich maila z prośbą o to.

    A jeśli chodzi o kupowanie płytek przez internet, to ja mam dobre doświadczenia - szybko, sprawnie i tanio. Ale w innym sklepie.

  8. #48

  9. #49

    Domyślnie

    Naprawdę warto, polecam.

  10. #50

    Domyślnie

    Trochę dziwne, że firma na stronie nie udostępnia danych rejstrowych. My dużo sprzedajemy płytek i ceramiki na odległość, towar jest wysyłany na paletach transportowych, dlatego praktycznie nie ma uszkodzeń transportowych. Z płytek sprzedajmy firmy Atlas Concorde i Edilcuoghi - w tym przypadku naprawdę są spore różnice w cenie miedzy sklepem internetowym a tradycyjnym.

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szklana89

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Rydułtowy
    Posty
    4

    Domyślnie Płytki ceramiczne - zakup przez internet

    Witajcie!
    Być może taki wątek już się pojawiał, jednak jestem nowa na forum i obawiam się, że nie dam rady odszukać potrzebnych mi informacji.

    Zastanawiam się nad zakupem płytek ceramicznych przez internet. Co myślicie o takiej formie zakupów? Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tym związane?
    Przyznam się, że mam spore oczekiwania wobec sklepów online. Najlepiej, aby oprócz dużego asortymentu, sklep oferował doradztwo, pomógł w wyborze koloru itd. Możecie mi coś polecić? Na pewno wy również macie swoje oczekiwania i opinie na ten temat Z góry dzięki!

  12. #52

    Domyślnie

    Kupowałam płytki do jednej z łazienek i do kuchni, holu, na schody ( jeden rodzaj) ze sklepu internetowego. Ale wcześniej oczywiście widziałam je w realu, a zakup przez sieć podyktowany był głównie niższą ceną.
    Jeden ze sklepów z szeroko rozbudowaną stroną inernetową (wraz ze zdjęciami realizacji łazienek od kupujących ) oferował usługę projektową, z której postanowiłam skorzystać jako,że sama miałam problem z wizualizacją swojej łazienki. Płytki miałam wybrane już wcześniej, a ten sklep miał je w swojej ofercie po korzystnej cenie.
    Kontakt z "projektantem" odbywał się telefonicznie i mailowo, ale niestety nie byłam specjalnie zadowolona z tej usługi. W prawdzie próbowałam nakreślić swoje potrzeby i oczekiwania co do finału, ale "projektant" i tak zrobił tak jak on to widział nie biorąc pod uwagę moich sugestii, szczególnie chodziło mi o uwzględnienie wygodnych mebli łazienkowych, którymi on specjalnie się nie przejmował. Za to miałam wrażenie,że skupił się na upchnięciu w mojej małej łazience całej dostępnej serii płytek, którą wybrałam tj. i płytka jasna /płytka ciemna/ dekory/ mozaika jasna/mozaika ciemna. Nie jestem znawcą, nie umiem projektować, ale wiem,że umiar jest cnotą i wiem,że mniej znaczy lepiej.
    Summa summarum przyjęłam projekt, pan przygotował rzuty każdej ze ścian i dokładne wyliczenia ilości płytek. Przesyłka dodarła do mnie bardzo dobrze zabezpieczona, a panowie od glazury mieli wszystko ładnie przygotowane na papierze co, jak i gdzie kłaść.
    Nie jestem więc zachwycona specjalnie doradztwem i pomocą w układaniu łazienki za pośrednictwem netu.
    Moi rodzice także korzystali z usługi projektowania przy centrum łazienkowym - ale mieli kontakt z panem osobisty i tak długo dopracowywano projekt, aż uzyskali to co ich zadowoliło.
    Także - zakupy w necie - tak; projektowanie, dobór kolorów, uzgadnianie potrzeb - nie. Dodam jednak,że chciałam mieć łazienkę przede wszystkim praktyczną i wygodną, a ponadto prostą i ponadczasową, czyli bez tych wszystkich nadmiernych dodatków jak dziwaczne sufity, półki karton-gips podświetlane gdzie się da, wanny ze schodkami itp.itd. ( przepraszam z góry tych, którym takie sprawy się podobają).
    Śledząc nieustannie forum nauczyłam się,że mniej znaczy lepiej i,że nie warto ślepo podążać za modą. A dla " przysklepowych projektantów" nie zawsze NASZE potrzeby są najważniejsze ....

    Przepraszam za tak rozwlekły post tak już mam jak się rozgadam Może inni forumowicze wypowiedzą się na ten temat, ja niestety nie mam zbyt dobrych wrażeń.

    Dodam jeszcze,że płytki zakupione przez net na resztę domu spełniły moje oczekiwania - dobrze zapakowane, z jednej serii produkcyjnej i oczywiście w dobrej cenie
    Ostatnio edytowane przez gahan ; 19-09-2012 o 09:10

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szklana89

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Rydułtowy
    Posty
    4

    Domyślnie

    Wow, dziękuję Ci za odpowiedź nie sądziłam, że projektant zamiast pomóc, może zaszkodzić. W zakupach przez internet chyba najbardziej obawiałam się uszkodzenia płytek podczas transportu... A jeśli potem ktoś by nie przyjął reklamacji to już w ogóle Może ktoś jeszcze podzieli się swoimi wrażeniami?

  14. #54

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o transport - nie miałam najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko bardzo dobrze zapakowane. Ale też czytałam opinie kupujących. Myślę,że sklepy z armaturą i ceramiką łazienkową dokładają starań, aby towar jak najbezpieczniej dotarł do klienta - bo głównie handlują właśnie "tłukącymi" towarami i nie mogą sobie pozwolić na niedbalstwo w pakowaniu/

  15. #55
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PAFRYK

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    OPOCZNO
    Kod pocztowy
    26-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam

    jest warto kupić w sklepie internetowym chciałem kupić w salonie wycena 4500 zł
    znajomy polecił mi sklep [reklama debiutanta] wyceniono na kwotę 3500 zł
    1000 zł oszczędności miły kontakt płytki dojechały
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 25-10-2012 o 18:35

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Wszystkie płytki oraz ceramikę kupiliśmy przez internet. Oczywiście niemal wszystko było dobrze przemyślane, przeliczone i obmacane na żywo w salonach z płytkami Jedynie opoczno organza kupiliśmy w ciemno - tak mnie zachwyciła na FM
    Z transportem nie było żadnego problemu. Wszystko dotarło bez uszczerbku. Ale i tak mieliśmy 2 dni na zgłoszenie ewentualnych uszkodzeń lub braków.

    Pojedyncze brakujące płytki dokupiliśmy już w sklepach stacjonarnych.
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  17. #57

    Domyślnie

    Ja wszystkie płytki (łazienka, kuchnia, wiatrołap) zamawiałam przez internet. Większość widziałam wcześniej na żywo, ale podłogowe do wiatrołapu były zakupem totalnie w ciemno
    Najbardziej obawiałam się czy dojadą całe, ale wszystko na szczęście było pod tym względem ok. Po jednym przykrym wypadku z muszlą wc nauczyłam się już sprawdzać wszystkie paczki przy odbiorze.
    Przy naszym metrażu różnica w cenie nie była może jakaś oszałamiająca, ale była No i w przypadku wybranych przez nas płytek czas oczekiwania w sklepie stacjonarnym okazał się znacznie dłuższy niż w intenetowym. Tam mieli je akurat na stanie.

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wszytskie płytki w domu mam kupione przez neta.

  19. #59
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Witek_W

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-367
    Posty
    17

    Domyślnie

    Zależy, na jaki sklep internetowy trafisz. Zanim się zdecydujesz, poczytaj sobie opinie klientów i sprawdź, czy gdzieś w necie ktoś się nie skarży na źle zapakowaną przesyłkę, nie taki kolor albo dodatkowe koszty, których się nie spodziewał. Jak sklep ma dobrą renomę, to czemu masz nie kupić? Oczywiście wcześniej obejrzyj sobie płytki na żywo.

  20. #60

    Domyślnie

    ja to polecam w ogóle zobaczyć czy sklep internetowy w którym kupujesz to działalność gospodarcza, bo ja kiedyś złożyłem zamówienie, zaliczke zapłaciłem i gościa nie ma nie wiedziałem co zrobić, na szczęście się odezwał i oddał kase ale... bez odsetek

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony