Witam

Czy istnieje coś takiego gotowego do kupienia jak w temacie ?

Plan mam taki:
- elektrozaczep przy furtce
- furtka 8 m od domu więc trochę niepotrzeby mi zwykły domofon aby przez niego gadać
- wystarczy mi, że luknę przez szybkę w drzwiach frontowych kto dzwoni i nasisnę przycisk umieszczony w ganku żeby odblokować elektrozaczep
- w miejscu gdzie miał być domofon, a teraz miałby być wspomniany przycisk, zbiega się kabel ziemny 6 x 0,5 prowadzący od furtki, oraz zwykły 6 x 0,5 biegnący do rozdzielni elektrycznej (jest możliwość podłączenia z 230V poprzez jakiś zasilacz np. 12V)
- kupuję dodatkowo jakiś dzwonek bezprzewodowy i przycisk od niego montuję w furtce

Czy są takie przyciski montowane wewnątrz domu aby można nimi (trzymając przycisk, coś jak przycisk w samym domofonie) odblokowywać elektrozaczep w furtce?

Jak z zasileniem jego w moim opisanym przypadku ? Czy tego się nie zasila a jedynie zwiera on obwód od elektrozaczepu ?

A moze wogóle niepotrzebnie kombinuję i prościej i taniej wyjdzie kupić normalny domofon z pojedynczą stacją bramową np. taki: http://www.allegro.pl/item310482194_...d_ss_nowy.html