dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Wybór okien

  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tomcio.13

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    Miedźna
    Kod pocztowy
    43-227
    Posty
    28

    Domyślnie Wybór okien

    Witam
    Proszę o opinię na których profcilach okna wybrać?
    1. PERFECTHERM 82 PROSTY (profil PREMIUM, 4 uszczelki, szyba potrójna 0.5, klasa A+)
    2.BluEvolution 92
    3.ideal 7000

    Różnice cenowe tych samech okien to ok 5-6 tys.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomcio.13 Zobacz post
    Witam
    Proszę o opinię na których profcilach okna wybrać?
    1. PERFECTHERM 82 PROSTY (profil PREMIUM, 4 uszczelki, szyba potrójna 0.5, klasa A+)
    2.BluEvolution 92
    3.ideal 7000

    Różnice cenowe tych samech okien to ok 5-6 tys.
    Kowalski, Wiśniewski, Nowak, którego przyjąć do pracy. Różnica w oczekiwaniach płacowych 5 - 6 tys. . Pan szanowny, to same profile, kupuje, czy jednak okna? Jak okna, to profil nieważny. Tak sobie myślę, że chciałby Pan, żeby Pańskie okna były trwałe, szczelne, ciepłe, energooszczędne, sztywne, bezpieczne i łatwe w obsłudze. Niech Pan zapyta, czy te okna takie są, a potem poprosi o jakiś dowód tej świetności, bo każdą z tych zalet okna można udowodnić .
    PRO QUALITY

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ech, myślę Andrzej, że zgadzamy się co do istoty: nazwa profilu ma co najmniej drugorzędne znaczenie lub jeszcze mniejsze.
    Ale jak staram się tłumaczyć, że z jednego profilu można zrobić zarówno słabe jak i dobre okno, to 90% osób nie przyjmuje tego do wiadomości i co gorsze - wiele z nich to ludzie pracujący w branży.
    Ty podajesz argumenty na jeszcze wyższym poziomie.. Bardzo bym chciał, żeby to docierało chociaż do większości.. i na prawdę nie mam pomysłu jak to wytłumaczyć szybo i prosto .. Ludzie oczekują że napiszemy "bierz bramkę nr 1". Tylko my wiemy, że to loteria a nie porada )

    Ja dla odmiany patrzę na to marketingowo (nr. 1 - powszechnie uważany przez branżę za słaby, 2 - dobry, 3 - dobry ale jako baza do tańszego okna) ale dobrze wiem, że finalne okno wykonane z tych profili może być kompletnie odwrotne niż moja "wróżba"...

    Dużo pracy jeszcze przed branżą
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Ech, myślę Andrzej, że zgadzamy się co do istoty: nazwa profilu ma co najmniej drugorzędne znaczenie lub jeszcze mniejsze.
    Ale jak staram się tłumaczyć, że z jednego profilu można zrobić zarówno słabe jak i dobre okno, to 90% osób nie przyjmuje tego do wiadomości i co gorsze - wiele z nich to ludzie pracujący w branży.
    Ty podajesz argumenty na jeszcze wyższym poziomie.. Bardzo bym chciał, żeby to docierało chociaż do większości.. i na prawdę nie mam pomysłu jak to wytłumaczyć szybo i prosto .. Ludzie oczekują że napiszemy "bierz bramkę nr 1". Tylko my wiemy, że to loteria a nie porada )

    Ja dla odmiany patrzę na to marketingowo (nr. 1 - powszechnie uważany przez branżę za słaby, 2 - dobry, 3 - dobry ale jako baza do tańszego okna) ale dobrze wiem, że finalne okno wykonane z tych profili może być kompletnie odwrotne niż moja "wróżba"...

    Dużo pracy jeszcze przed branżą
    "Branża" wcale nie jest zainteresowana tym, żeby kupujący potrafili odróżniać okna lepsze od gorszych i robi co może, by kierować zainteresowanie nabywców w stronę designu, komponentów albo montażu. Generalnie w obszary, które w niewielkim stopniu zależą od producenta okna, a tym samym są wolne od jego bezpośredniej odpowiedzialności. Wygodne i działa.
    PRO QUALITY

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Z żalem, ale muszę Ci przyznać rację.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony