dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 296

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Niestety zdjecia sa dla kazdego z nas rarytasem. My tez obfotografujemy gdy pojedziemy lub na rodzine sie czeka z wytesknieniem az cos podesla
    Obfotografuj ile sie da i zakladaj dziennik
    ...a wykadziny...my planujemy cement przez najblizszy czas, bo na drewniane podlogi juz nie starczylo Fajnie, ze macie na kim polegac (jak Twoj Tata Poszukiwacz Skarbow, bo od tego zalezy polowa skukcesu budowania na odleglosc

    Ja w Eire - dokladnie w Dublinie - mieszkam od 12 lat i wiem ze na pewno bym tesknila gdybym sie wyniosla....tak jak teraz tesknie za Kaszubami, wiec staramy sie z Panem Mezem jakos tak okrakiem..... a teskni sie chyba zawsze, bo to ludzie, wspomnienia, miejsca... dzieci

    Maja

  2. #2

    Domyślnie

    Maja, mam to samo. Jestem w Dublinie od 4 lat. I gdy jestem w Polsce tesknie za tymi wszystkimi wariatami, ktorych tu poznalam
    Latam co 2 miesiace na okolo 10 dni.
    Na razie, poki dom jeszcze niewykonczony, bede tutaj, a co potem....?
    Siostra wrocila do Polski i teskni za IE. Przylatuje co jakis czas.
    Polski oczywiscie tez mi brakuje.
    Ciezkie jest zycie emigranta
    Rozdarci pomiedzy dwa kraje.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał ellaj Zobacz post
    Maja, mam to samo. Jestem w Dublinie od 4 lat. I gdy jestem w Polsce tesknie za tymi wszystkimi wariatami, ktorych tu poznalam
    Latam co 2 miesiace na okolo 10 dni.
    Na razie, poki dom jeszcze niewykonczony, bede tutaj, a co potem....?
    Siostra wrocila do Polski i teskni za IE. Przylatuje co jakis czas.
    Polski oczywiscie tez mi brakuje.
    Ciezkie jest zycie emigranta
    Rozdarci pomiedzy dwa kraje.
    Wow Ellaj - masz super!! co 2 miesiace na poltora tygodnia mozesz poleciec....zazdroszcze - u nas niestety czasowo nie dalibysmy rady, bo nie mamy tyle urlopu, wiec jest raz na rok na 2 tygodnie lub co pol roku (tak zrobilismy w tamtym roku) po tygodniu....ale planujemy sie odkuc jak dom bedzie skonczony i wziasc bezplatny na miesiac

    Niestety czlowiek to just tak ma w naturze....za jednym placze i do drugiego teskni...nigdy nie jest do konca zadowolony
    Mi sie marzy (a to glownie znaczyloby zrezygnowac z pracy) by za pare lat moc mieszkac 6 miesiecy - szczegolnie latem - na Kaszubach i 6 miesiecy w Dublinie....chyba, ze synowie sie jeszcze gdzies indziej wyniosa i bedzie babcia Majka leciala do Australi czy innej Kanady wnuki bawic

    Maja

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony