dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Zapytałam,czy by nie rozważył takiej możliwości,ja również zastanawiałam się nad 2 firmami a wybrałam zupełnie inną(tu ukłony do Jareko) i tyle,chciałam tylko innym ułatwić w wyborze.

  2. #22

    Domyślnie

    ach kobiety ....
    za to Was kochamy ! ....

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Ja wybrałem Oknoplast, ale zastanawiam się nad profielem - PLATINUM czy Orion?
    O to jest pytanie?

  5. #25

    Domyślnie

    Myślałam, że oknoplast to tylko veka...

  6. #26

    Domyślnie

    to veka, w roznych ksztaltach ....

  7. #27

    Domyślnie

    Damro, albo sobie jaja robisz albo nie masz pojęcia o oknach. Jeżeli to pierwsze to po raz kolejny gratuluje poczucia humoru, myślałeś żeby kabareciarzem zostać i np. dostać się do sejmu . Mówię to w kontekście Twojej wypowiedzi co do profili Rehau. Otóz nie są to okucia, jest to system profili z których robi się okna. Nie można Rehau porównywać z MS bo ten drugi to producent ewentualnie można porównać któregoś z producentów robiących na profilach Rehau np. Peteckiego
    A co do tematu wątku. ja osobiście polecam Oknoplast
    Profil Orion i Platinum to m.in. dwa profile Veka różniące się miedzy sobą m.in. kształtem, wyglądem
    Pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    Profil Orion i Platinum to m.in. dwa profile Veka różniące się miedzy sobą m.in. kształtem, wyglądem
    Pozdrawiam[/quote]

    Wybieram Orion, gdyż..... w profilach Platinum..... nie wiadomo jak zainstalować ..... ,żaluzji, rolety. (Profile bardzo zaokrąglone)

    piotrm74

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arkady1978
    Damro, albo sobie jaja robisz albo nie masz pojęcia o oknach. Jeżeli to pierwsze to po raz kolejny gratuluje poczucia humoru, myślałeś żeby kabareciarzem zostać i np. dostać się do sejmu . Mówię to w kontekście Twojej wypowiedzi co do profili Rehau. Otóz nie są to okucia, jest to system profili z których robi się okna. Nie można Rehau porównywać z MS bo ten drugi to producent ewentualnie można porównać któregoś z producentów robiących na profilach Rehau np. Peteckiego
    A co do tematu wątku. ja osobiście polecam Oknoplast
    Profil Orion i Platinum to m.in. dwa profile Veka różniące się miedzy sobą m.in. kształtem, wyglądem
    Pozdrawiam

  10. #30

    Domyślnie Re: Które Okna PCV: Oknoplast z Krakowa czy M & S?

    Cytat Napisał Jacek66
    Witam,
    Poszukuję jakiejkolwiek informacji na temat obu producentów okiem PCV. Który jest lepszy i jaka to "półka". Wiem, że oknoplast jest znacznie tańszy od M & S. Ale czy ta różnica (znaczna) w cenie ma przełożenie na jakość czy markę?
    Jakiekolwiek info na ten temat będą dokładnie przeczytane.
    Pozdrawiam
    Mamy Oknoplast w wersji Orion 2x złoty dab, taki nieco zaokrąglony profil. Platinium jest bardziej "okrągło-obły". Wykonanie ok, montaż też ok. Mam wersję Ultra Protect Plus = okucia wk2 + szyba p2. Złoty dąb ładny, nie za jasny, stonowowany. Klamki Huppe złotawe z kluczykiem.
    Wybierając przebierałem w ofertach, przekonała mnie jesienna promocja na okna wk_, właśnie te "protect coś tam". Miałem wziąść Dako (mam takie w mieszkaniu i jestem zadowolony), ale ta promocja obniżyła cenę w Oknoplaście poniżej ceny Dako.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony