dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 28
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 559
  1. #21

    Domyślnie

    Jeszcze nie gotowe

    pozdr
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał chopinetka
    Jeszcze nie gotowe

    pozdr
    Juz gotowe Bo sie doczekac nie moge

  3. #23

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie Tak ze jestem Fanem F1

    BraVo Robert za II miejsce



  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar wiedzma_blair
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    31
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Witam...właśnie wpadla mi w ręce Kometa i zastanawiamy się z mężem nad nią.Na chwilę obecną czekamy na warunki zabudowy (7 miesiąc )
    Mam do Pana pytanie.....czy bardzo powiększył się koszt budowy w stosunku do podanej wyceny?Pan będzie najbardziej wiarygodnym żródłem,bo niewiele Pan zmieniał.Wiem ,że jest to uzależnione od regionu,ale chcielibyśmy mieć ogólne pojęcie o rzeczywistych kosztach.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiedzma_blair
    Witam...właśnie wpadla mi w ręce Kometa i zastanawiamy się z mężem nad nią.Na chwilę obecną czekamy na warunki zabudowy (7 miesiąc )
    Mam do Pana pytanie.....czy bardzo powiększył się koszt budowy w stosunku do podanej wyceny?Pan będzie najbardziej wiarygodnym żródłem,bo niewiele Pan zmieniał.Wiem ,że jest to uzależnione od regionu,ale chcielibyśmy mieć ogólne pojęcie o rzeczywistych kosztach.
    Witam,
    trudno mi powiedzieć czy bardzo odbieglismy z kosztami od wyceny gdyż nawet niewiemy dokładnie jaki był przwidziany koszt. na dzień dzisiejszy czyli stan surowy: okna, elektryka , hydraulika + tynki wewnętrzne to około 220 tyś zł. bardzo dużo zapłacilismy za fundamenty gdyż nasza działka jest terenem lekko podmokłym więc musielismy robić płytę, podwójne zbrojenie i dopiero na to fundamenty wiec w sama ziemie poszło 42 tyś.zł. Jeśli ma pani jakieś pytania to proszę bardzo chetnie odpowiem :0 pozdrawiamy
    Krysia i Tomek

  8. #28
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar wiedzma_blair
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    31
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Dziekuję za odpowiedz.
    A można prosić o zdjęcia z wnętrza domu?

  9. #29

    Domyślnie

    Witam
    Bardzo ladny domek-bryla taka w jakich gustuje.Mam pytanie odnosnie Twojej ekip-czy byles z nich zadowolony i czy bys ich polecil?Ewentualnie prosilabym o info odnosnie cen ich robocizny oraz jakies namiary Ja chce w przyszlym roku budowac sie 40 km na poludnie od Krakowa a domke ktory by mi odpowioadal to Natalka z www.mgprojekt.com.pl
    W Twojej Komecie podoba mi sie wysunieta sypialnia (przydalaby mi sie taka )ale niestety u mnie jeszcze bardziej podniosloby to koszty budowy a juz teraz mam strach czy dam rade
    Czekam na fotki z wnetrza -mysle ze bedzie bardzo ciekawie
    kaka

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiedzma_blair
    Dziekuję za odpowiedz.
    A można prosić o zdjęcia z wnętrza domu?
    Zdjec ze srodka jeszcze nie mamy poniewaz bo cały czas trwaja prace w srodku i wiecznie jest zagracone ! Jak juz skąńczą ten etap prac to cos wrzuce

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek
    Witam
    Bardzo ladny domek-bryla taka w jakich gustuje.Mam pytanie odnosnie Twojej ekip-czy byles z nich zadowolony i czy bys ich polecil?Ewentualnie prosilabym o info odnosnie cen ich robocizny oraz jakies namiary Ja chce w przyszlym roku budowac sie 40 km na poludnie od Krakowa a domke ktory by mi odpowioadal to Natalka z www.mgprojekt.com.pl
    W Twojej Komecie podoba mi sie wysunieta sypialnia (przydalaby mi sie taka )ale niestety u mnie jeszcze bardziej podniosloby to koszty budowy a juz teraz mam strach czy dam rade
    Czekam na fotki z wnetrza -mysle ze bedzie bardzo ciekawie
    Witam ! Co do ekipy jestem bardzo zadowolony Ekipa godna zaufania potrafia doradzic i odradzic lecz nie mam z nimi kontaktu od pol roku
    Gdyz prace wykonczeniowe wykonuje nam inna ekipa !

    Patrzyłem na "Twoja" Natalke i powiem szczerze ze podobna bryła do naszej komety .

    Pozdrawiam

  12. #32

    Domyślnie

    A mozesz podac mi do tej ekipy od stanu surowego jakis namiar abym mogla sie z nimi skontaktowac?telefon ,mail nazwe firmy..........skad wogole oni byli?
    Szukam w miare sensownych i niezbyt drogich ludzi bo inaczej bede musiala wybrac inny projekt-czyt tanszy
    kaka

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek
    A mozesz podac mi do tej ekipy od stanu surowego jakis namiar abym mogla sie z nimi skontaktowac?telefon ,mail nazwe firmy..........skad wogole oni byli?
    Szukam w miare sensownych i niezbyt drogich ludzi bo inaczej bede musiala wybrac inny projekt-czyt tanszy
    Mam tylko stary nr komórkowy i nie wiem czy nadal jest aktualny bo kilka miesiecy temu chciałem sie z nimi skontaktowac i nikt nie odpowiadał (tylko sekretarka automat.) Ale podam ci numer na priva
    Ekipa jest z okolic Rabki ale dla nich to nie problem dojezdzac Do mnie dojezdzali codziennie prawie 60 km !!

  14. #34

    Domyślnie


    Wielkei dzieki-do mnie mieliby jeszcze bliżej
    kaka

  15. #35

    Domyślnie

    Hej
    Wpatruje sie w Twoj domek i zastanawiam sie czy ymieniales nachylenie kata dachu.Wyglada jakbz mial min 30 stopni ale moze to zludzenie.Chyba ladna powierychnia poddasza wyszla Ci po podniesieniu scianki
    kaka

  16. #36

    Domyślnie

    Witam !
    Dobrze sie wpatrzyłas Kąt nachylenia dachu jest inny niz w projekcie bo w Krakowie są inne normy a projekt jest z Wrocławia wiec z tąd te zmiany !
    A co do podniesienia poddasza to był pomysł naszego majstra Podniesli nam o dwie cegły i u gory mamy piekna sale balowa Kiedys bedziemy tam imprezowali przy najmniej n ie pobrudza salonu he he he
    Co do cen naszej ekipy to juz jest kwestia indywidualna My płacilismy za dany etap
    Pozdrawiam

  17. #37

    Domyślnie

    Jak na moj gust to nawet ladniej teraz wyglada ten domek (przy takim kacie ) niz oryginal.Ja wlasnie zaczelam sie zastanwiac czy u siebie nie sprobowac wykombinowac 3 sypialni i wtedy tez poddasze zostawic do pozniejszego wykonczenia.Gorzej ze znow zwieksze wtedy pwoierzchnie dach7u a juz teraz ma 350 metrow
    kaka

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał miro969
    Cześć! Bardzo podoba mi sie Twoja Kometa ja też mam już ten sam projekt a że dalej od Ciebie więc wszysko bedzie dobrze nie będą się gryzły - bardzo cię proszę o podanie ile Cię kosztowało drzewo na dach i ile ci weszło kubików będę wdzięczny za odpowiedzź
    Czesc Miro696
    Fajnie ze kolejna osoba buduje KOMETE Czekamy wszyscy na fotki jak "ida" prace budowlane
    Co do dachu to koszt całkowity wyniósł nas 40 tys z materiałami i roocizna
    Cene drzewa załatwiali mi gorale i było taniej ale nie pamietam ile dokladnie a za blachodachówka 23zł za metr , rynny cos koło 6 tys
    Pozdrawiam i czekam na zdjecia twojej komety )
    Tomek

  19. #39

    Domyślnie

    A tu juz dach
    Kolor jakiś dziwny.
    ---------------------------------------
    mój dom http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=90007

  20. #40

    Domyślnie moja kometa

    Witam,
    Jestem kolejnym któremu Kometa zawróciła w głowie Jak na razie to, wylałem parę dni temu fundamenty. Teraz czekam na kredyt aby ruszyć z dalszymi pracami. Ja nie zdecydowalem się zmieniać czegokolwiek, poza dodaniem osobnego kibelka w miejscu gdzie będą szafy na garderobę. Może też zrobie murowany słupek z tyłu zamiast drewnianego. Aha, strop będzie betonowy,tzw. Kleina bodajże. Nie wiem czy przez to wzrosną koszty, ale chyba tak. Na razie to tyle. Jak ruszą mury w górę zamieszczę fotki. Czekam również na fotki kolegów
    Pozdrawiam.

Strona 2 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony