Witam.

Ciężko ze znalezieniem konkretnego opisu jak to należy wykonać a jak już coś się znajdzie to opinie są bardzo różne.

Czy ktoś z Was samodzielnie ułożył kostkę? Jestem lekko zszkokowany cenami kompleksowej usługi i postanowiłem sam się do tego zabrać... Kostki mam do położenia ok. 250m2, mam możliwość skorzystania z usług kumpla z fadromą za przysłowiowe pół litra więc dużą powierzchnię ok. 150m2 mi przygotuje... mam zamiar zebrać ok. 40cm nasypać pospółki ok.10cm bo mam ją również za flaszkę na to tłuczeń (ok.20cm) następnie znów pospółkę i kostka .... wiem wiem - tutaj będzie pewnie kupe krytyki ale właśnie o nią mi chodzi... i rady oczywiście. Kostkę zamierzam położyć 8cm. mam pytania co do mieszania pisku podsypki z cementem - tutaj na forum wyczytałem, że to straszna głupota... to w końcu jak to się robi skoro wszysscy tak robią. ? oczywiście każdą warstwę zamierzam porządnie zagęszczać ubijarką.
I pytanko ostatnie: czy jest różnica (poza stopniem trudności artystycznych) przy ułożeniu odpadu (łupek) ponieważ jest on ok 4-5 razy tańszy dostępny również w różnych kolorach i widziałem naprawdę ładne wzorki z niego ułożone.

Wysłany: Pią, 9 Czerwiec 2006 09:10 Temat postu:
Wytłumaczcie mi po kiego grzmota te CEMENT !!!

Pisałem 1000-kroć że to nienormalne i głupie. Strata pieniezy.

Ufrakcjonować podloże, zagęścić WYSTARCZY

Poszperajcie w moich postach

sebo8877