dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    beannshi

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    1

    Domyślnie Zdun pilnie poszukiwany!

    Witam,

    Wlasnie zaszalalam (jestem pewna ze to szalenstwo, a wszyscy wokolo mnie w tym utwierdzaja) i kupilam mieszkanie w stuletniej kamienicy w centrum Wroclawia. Jednym z fajniejszych elemnetow tego przybytku sa dwa piece kaflowe, niestety nie zabytkowe a jedynie lekko podstarzale. Bardzo chcialabym je uratowac. Poszukuje wiec rozpaczliwie zduna. Szukam i szukam i nic znalezc nie moge. Czyzby wszyscy zamkneli dzialalnosc?

    Pomocy, jesli ktos z was ma namiar na takiego fachowca we Wrocławiu bardzo prosze o info.

    A moze ktos z was rowniez podjal sie takiego wyzwania jak ja? jakiekolwiek rady i informacje beda dla mnie bezcenne.

    Z gory dziekuje i pozdrawiam!
    "Zdrowy rozsądek to tylko zbiór przesadów, które nam wpojono przed 16. rokiem życia" Albert Einstein

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Maja24_Mj

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    7

    Domyślnie witam!1

    Witam mam ten sam problem...mieszkam niedaleko Wrocławia i również chcialabym uratowac 3 podstarzałe piece...z tego co sie dowiedziałam wynika, ze piece praktycznie aby "odnowić" trzeba rozebrać i odnowa zbudować z nowymi kaflami. POdobno o Zduna trzeba się pytać w izbie rzemieślniczej. Ja chciałbym w piecach wymienic fugi , odnowić kafle. itp. Może orientuje się Pani czy istnieja w ogóle jakieś farby do kafli, które zniosłby wysoka temperaturę? Poniżej podam linka na fajna stronę, dzwoniłam do tego pana, i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy (może i Pani w czymś pomoże). Wiem też,ze ma zaufanego fachowca w rejonie DOlnego Śląska!
    POzdrawiam i życzę powodzenia!

  3. #3
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Od lat wykonujemy prace zduńskie [ budujemy kuchnie ,kominki, piece ... ] niestety Wrocław to daleko. Z farbami do renowacji kafli możemy doradzić . Znam pewnego zduna z okolic Wrocławia jesli jeszcze jest temat renowacji aktualany proponuje kontakt telefoniczny . www.kafle-kominki.pl tel 0224998586
    Darek B

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Maja24_Mj

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    7

    Domyślnie Dziękuję bardzo za odpowiedż!!

    Dziękuję serdecznie za odpowiedź niestety temat jest już nieaktualny, nie zdecydowaliśmy się na zakup tego mieszkania!

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Diro

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    5

    Domyślnie

    W świdnicy tj. 60km od Wroclawia jest rozchwytywany zdun jak ktoś będzie zainteresowany to poprosz o informację a sprawdzę jego nr telefonu.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bzdunek

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Diro
    W świdnicy tj. 60km od Wroclawia jest rozchwytywany zdun jak ktoś będzie zainteresowany to poprosz o informację a sprawdzę jego nr telefonu.
    Witam. Prowadzę zakład zduński od 20 lat. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt. Pozdrawiam. Mieszkam 80 km od Wrocławia, Wałbrzycha i Opola. Tel 504 536 962 mail [email protected]

  7. #7

    Domyślnie

    Ostatnio jeden z moich klientów powiedział, że bardzo długo szukał odpowiedniego zduna i natrafił również na to forum, lecz nie udało mu się znaleźć nikogo odpowiedniego.
    Aby zaoszczędzić czas innym postanowiłem napisać tutaj o nas:

    Zdunar.pl
    Świadczymy usługi zduńskie, w tym budowe pieców kaflowych i kuchni kaflowych, na terenie Wrocławia i wojewódzctwa dolnośląskiego. Czyszczenie i renowacja pieców. Warto zapoznać się z nasza ofertą.
    Zdunar.pl Budowa Piec kaflowy Kuchnia kaflowa Kominek Cennik Zdun Wrocław

    Dodatkowo na naszej stronie możecie państwo znaleźć artykuły opisujące tematyke zdunską osobom, które chciałby dowiedzieć się czegoś więcej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony