dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DDAREKK

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Blizne Łaszczyńskiego
    Posty
    24
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Ile kosztuje ułożenie płytek w Warszawie?

    Pytanie - ile biorą w Warszawie glazurnicy za połoźenie m2 płytek na ścianie i gresu na podlodze ? Ile płsciliście ?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał DDAREKK Zobacz post
    Pytanie - ile biorą w Warszawie glazurnicy za połoźenie m2 płytek na ścianie i gresu na podlodze ? Ile płsciliście ?
    Kolego, a gdzie masz te plytki? W kibelku 1.2×1.1, garażu, czy w biedronce. A płytki jakie? 10×10 czy 80×120? A może mozaika? Ile szlifu na 45º? Ile otworów? A jak przygotowane podłoże?
    ...ceny od 50zł/m2 przez 150zł do... nie ma górnej granicy. Dla mnie pytanie bez sensu i nie w tym temacie.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    Kolego, a gdzie masz te plytki? W kibelku 1.2×1.1, garażu, czy w biedronce. A płytki jakie? 10×10 czy 80×120? A może mozaika? Ile szlifu na 45º? Ile otworów? A jak przygotowane podłoże?
    ...ceny od 50zł/m2 przez 150zł do... nie ma górnej granicy. Dla mnie pytanie bez sensu i nie w tym temacie.
    Dokładnie tak
    Bez sensu i nie w tym temacie.
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kal_b_E

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-461
    Posty
    239

    Domyślnie

    Cytat Napisał DDAREKK Zobacz post
    Pytanie - ile biorą w Warszawie glazurnicy za połoźenie m2 płytek na ścianie i gresu na podlodze ? Ile płsciliście ?
    Zakładając, że nie jest to "trudny teren" i jakieś nietypowe płytki, to wyjdzie 50-80 zł, nie powinno być więcej. Oczywiście jeżeli zażyczysz sobie delfina ze złotym zębem z mozaiki to będzie drożej

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Pytanie do fachowców:

    Czy kamień elewacyjny typu piaskowiec z czerwonymi wtrąceniami , polerowany ale nie zabezpieczony chemicznie może barwić wodę z deszczu ?

    Chodzi o to, że po deszczu osadzają się na szybach i parapetach krople, które po wyschnięciu mają odcień brązowo czerwony. Osadzanie się kolorowych kropli nie następuje wszędzie - gdzieniegdzie. Tak jakby kamień puszczał nie wszędzie jeśli to jego wina oczywiście. Jak się dotknie dłonią powierzchni kamienia to wyczuwa się punktowe wyszczerbienia niewielkiej średnicy - niecały milimetr.

    Piaskowiec jest sprowadzony z Chin, przymocowany punktowo do betonowej fasady . Oczywiście docieplenie typu wełna .

    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony