dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 49

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie panele podłogowe na ścianie

    Chciałabym na jednej ze ścian w salonie położyć te same panele co na podłodze, żeby uzyskać efekt wchodzenia podłogi na ścianę. Czy panele się do tego nadają czy muszę poszukać czegoś innego?

  2. #2

    Domyślnie

    wg mnie moze byc maly klopot z montazem do samej sciany, ale poza tym ok.

    a taki efekt to juz gdzies widziales czy sam ryzykujesz ??

  3. #3

    Domyślnie

    Jakie panele masz na mysli ? W sprzedazy są panele inne na podłoge a inne na ściane - mówię o plastikowych. ( widzialam w castoramie)
    Wg mnie ładnie wyglądają panele z prawdziwego drewna sosnowego zarówno na podłodze jak i na ścianie - jednej lub wszystkich. Jest to troche w stylu powiedzmy góralskim lub skandynawskim. Prawdziwe drewno daje poza tym niepowtarzalny zapach ( o ile jest malowane jakimis naturalnymi impregnatami ) Wypowiadam się bo mnie to się b. podoba.
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  4. #4

    Domyślnie

    jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, ale oczywiście to Wasz dom. ja w tej chwili wynajmuję mieszkanko (wprowadzam się do nowego/w końcu swojego za miesiąc) i mamy panele na ścianie - w łazience - to jakaś katastrofa, widać plamy , wgniecenia, ciągle trzeba biegać ze ścierką.

  5. #5

    Domyślnie

    Chyba widziałam coś takiego na wątku "kawalerka architekta" roberta skitka.Jako zabudowa kaloryferów
    Bardzo fajnie to wyglądało
    I jeszcze zdjęcie, podłoga i ściana są ciut inne,ale idea podobna

  6. #6

    Domyślnie

    Chodzi mi dokładnie o cos takiego jak na tym zdjęciu - najlepiej, żeby to co na ścianie było takie same jak podłoga. Jak to zrealizować?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edybre
    Chodzi mi dokładnie o cos takiego jak na tym zdjęciu - najlepiej, żeby to co na ścianie było takie same jak podłoga. Jak to zrealizować?
    też mialam taki pomysł i wydaje mi się, że najłatwiej jest położyć na podłoge np deske barlinecka i ta samam deske przykleić do ściany (myslicie, że bedzie się trzymać?) - nie ma wtedy problemu ze szlifowaniem pionowej powierzchni.
    pozdrawiam
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  8. #8

    Domyślnie

    Deski barlineckiej niestety u siebie nie położę bo jest za gruba w stosunku do gresu. Ale mogę położyć deski na ścianie. O jakim szlifowaniu piszesz? I czym te deski przyklejać do ściany?

  9. #9

    Domyślnie

    niestety na tym zdjątku na scianie jest płyta meblowa (to samo na słupku) a nie panel.
    Płytę sie przykręca, chociaz niektórzy sprzedawcy mówią, że można przykleić.
    Ze zwykłymi panelami można chyba zaryzykować-ostatecznie poczciwa boazeria to tez byl rodzaj paneli
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał d5620s
    niestety na tym zdjątku na scianie jest płyta meblowa (to samo na słupku) a nie panel.
    Płytę sie przykręca, chociaz niektórzy sprzedawcy mówią, że można przykleić.
    Ze zwykłymi panelami można chyba zaryzykować-ostatecznie poczciwa boazeria to tez byl rodzaj paneli
    podejrzewam, że to na zdjęciu to fornirowana płyta mdf
    ale jak sie ja montuje - nie mam zielonego pojecia
    Życie zaczyna sie po trzydziestce!

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Podbijam temat bo dalej nie mam wykonawcy montażu takich paneli. Chodzi o deskę barlinecką oczywiście na stelażu i mocowaną klipsami.

    I jakby ktoś miał ułożone to bym prosił o fotki.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony