dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Stany surowe Szczecin i okolice

    Wykonujemy stany surowe od fundamentu po dach i nie tylko. Zapewniamy fachowe wykonanie. Ceny ustalamy inndywidualnie z klientem.
    Tele:693601473 lub 721046301
    [/b]

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jurandod

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mam pytanie czy wykonujecie tylko prace murarskie czy też wylewanie i zbrojenie fundamentów, stropów i schodów. Czy ewentualnie mogę liczyć na wykończeniówkę i ogrodzenie czy tym się już nie zajmujecie? Proszę o odpowiedź na forum chciałbym to wiedzieć zanim zadzwonię. Jeszcze jedno czy macie wolne terminy? Dziękuję.

  3. #3

    Domyślnie

    Wykonujemy wszystkie wymienione przez Pana prace. Co do terminów to umówimy się telefonicznie. Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    A można jakieś zdjęcia prac ?

  5. #5

    Domyślnie

    Szanowna Pani obecnie kończę elewacje z klinkieru jak to Panią zainteresuje to mogę zrobić zdjęcie. Tylko nie wiem czy będę umiał je wstawić. Nie sądziłem że to będzie przydatne dla tego jak do tej pory nie robiłem zdjęć.
    Jeżeli jest Pani zainteresowana to proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jurandod

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam. Urszulak chce żeby zamieścić zdjęcia. Zgadzam się z panem że budynek jest własnością inwestora a nie budującego i to oni mogą się chwalić swoimi domami, ale teraz to obiekt publiczny więc jakieś fotki mogą być. Mi się podobało i jak tylko dostanę pozwolenia to zadzwonię zgodnie z umową. Pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    Próbowałem umieścić zdjęcia ale dla budowlańa jest to nie wykonalne.
    Chętnych do współpracy zapraszam.
    Nie jestem pośrednikiem tylko czynnie pracujacym budowlańcem.
    Z inwestorem podpisuje umowy i wystawiam rahunki VAT. Posiadam niewielki samochód dostawczy na własne potrzeby ale na prośbę inwestora dowożę drobne materjały.Jeżeli macie Państwo jakies pytania to postaram się na nie odpowiedzieć. Pozdrawiam.

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pawel4939

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    czy to ogłoszenie jeszcze aktualne? specjalnie się zalogowałem bo nie wiem czy warto jeszcze dzwonić?

  9. #9

    Domyślnie

    Przepraszam że dopiero teraz. Ogłoszenie cały czas aktualne.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony