dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. #1

    Domyślnie Marillion w Warszawie (chyba)

    Wygląda na to, że w maju w stolicy zagra Marillion. Super, bo dawno ich tu nie bylo.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    wow

    Tyle , ze mi ten wokalista nie pasuje .
    Wolalam jak Fish spiewal.
    Pewnie jednak pojde

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    A u nas Fish był chyba ze dwa tygodnie temu
    A mnie tam nie było
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  4. #4

    Domyślnie

    Jarkotowa

    Znasz jakies szczegoly ? Chetnie sie wybiore na koncert . Bardzo lubie ich dwie pierwsze plyty .

  5. #5

    Domyślnie

    Hmmmm. Szczególów trochę znam, ale nie wiem czy mogę je jeszcze ujawnić bo rozmowy nadal trwają. Widzę, że i ty masz smaczek na ten koncert. Ale obiecuję, że gdy tylko dostanę zielone światlo natychmiast doniosę to tym na forum. Bądź cierpliwy. No.....dodam jeszcze, że będzie zaje.......saport.

  6. #6

    Domyślnie

    Kiedys , przed laty , gdy uslyszalem Forgotten sons , wyobrazalem sobie , ze Fish spiewa protest song o nieszczesciach Polnocnej Irlandii , IRA , itd . Z calego tekstu zrozumialem zaledwie kilka slow ( osiem ) . Strasznie sie ucieszylem , gdy sie okazalo , ze moje przeczucia byly sluszne . On naprawde spiewal o tym co myslalem , ze spiewa .
    Nie pamietam tylko , kto z radiowcow prIII ich wylansowal . Czyzby P.Kaczkowski ?

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    ech..
    a powiem - co mi tam
    bo ja spotkalam Fish'a w pociagu - tzn dlugo nie wiedzialam ze to Fish..
    To chyba z 8 lat temu bylo - jechalam z kolezanka z Glasgow do Edynburga i siedzial z nami przystojny facet i ksiazke sobie czytal.
    Caly chyba pociag wracal z meczu rugby. My gadalysmy po polsku i on po chwili cos tam milo do nas zagadal - ze rozpoznaje polski i ze ma na imie Derek.. i tak z pol godziny fajnie gadalismy - on mowil ze byl kilka razy w Polsce..a my ze w Szkocji .. a on ze bardzo lubi Szkocje i ze uwielbia mieszkac w Edynburgu. No a potem gadalismy kto co robi w zyciu .. a on mowi ze jest musician, no to my - ze pewnie Scotish Folk - a on , ze tak bardziej rock - a my czy profesjonanie ..a on ze tak troche ..taki rock band, ale pewnie nazwa nam nic nie powie... no ze Marillion - a my ha ha ha - pewnie jeszcze Fish jestes
    A on ze tak .No to mysmy sie zdziwily I on tez sie zdziwil, ze go znamy Bardzo sympatyczny
    No ale juz wtedy z Marillion sie rozstal .
    Acha - mowil ze bardz fajnie wspomina koncerty w Polsce i pierwszy pobyt w Gdansku - poczatek 80tych lat..nawet pamietal jakiegos dziennikarza z ktorym chodzil po plazy i o solidarnosci i wolnosci gadal
    A potem mowil ze Gdansk sie zepsul i ze brzydko w branzy organizacji koncertow sie porobilo - i ze do Gdanska juz nie przyjedzie. No i tak smutno nam sie zrobilo ..Ale ogolnie to bylo wesolo i milo
    No i przepraszam ze sie tak rozgadalam . I do tego troche off topic.

    To ja tez bede na nasluchu .
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Zochna, ale miałaś fart! Zazdroszczę

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    ale Ci Zosiu zazdroszcze

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    ale Ci Zosiu zazdroszcze
    hehe Ale sobie ladnie zazdroscicie
    Jako ciekawostke trzeba dodac, ze zespol Marilion najbardziej znany jest... w Polsce i w zasadzie niemal tylko w Polsce. Malo kto na wyspach wie kto to Marilion a okreslenie Rybny Marilion to juz tylko dla ortodoksow-hardcorowcow historii muzyki.
    Oj byly lata , ze pan Fish przyjezdzal do kraju nad Wisla po 2 -3 razy w roku , a jakze na zaproszenie fanklubu krakowskiego i tu sie czul jak ryba hihi w wodzie. Nikt go nie chcial juz sluchac oprocz garstki polskich fanow a i sam zespol Marilion mial powazne klopoty ze sprzedaza polowy miejsc na swoje koncerty w sredniej wielkosci salach.
    Zlosliwi opowiadaja, ze zaplate Fish otrzymywal w naturze - ponoc dupencje i zubrowka Zdarzalo sie , ze zaplate napoczynal przed koncertem, bylo wowczas bardzo smiesznie .
    Pewien koncert gdanski skonczyl sie calkowita klapa , stad rozgoryczenie Fisha do 3Miasta ,ale oczywiscie lepiej zegnac na organizacje "Bart-u"
    Faktycznie Marilion wylansowal w PRIII PK. Nie pierwszy to Jego zespol. Np Budgie - zupelnie nieznany w swoim kraju, w Polsce byl w latach 70-80 ekhm..."kultowym" .
    No ale tak juz jest - genialny,polski zespol punkowy Vibrators Dream znany jest jedynie w Japoni chociaz spiewa glownie po polsku.

    "Nowoczesne dziewczeta,
    zamienily tornistry na depilatory
    Romantyczne wiersze, czytane ukradkiem
    zastapily nocnego orgazmu wielokrotnym smakiem.
    Nowoczesne dziewczeta nie czerwienia sie nigdy,
    a gwaltowny rumieniec,kiedy sie pojawia
    nie splywa im wowczas wcale na twarz "


  11. #11

    Domyślnie

    Zielonego swiatla do ujawnienia szczegolow o Marillionie jeszcze nie mam. Ale za to niedlugo beda dwa genialne koncerty: Archive i Pain of Salvation. Oba w Progresji w Warszawie. Siedze juz jak na szpilkach

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Oj tego Archive to Ci szczerze zazroszczę
    Od jakiegoś czasu zajeżdżam w aucie ich płyty tak , że niektóre utwory się nie chcą odtwarzać
    Pain of Salvation nie znam , napisz coś o nich
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  13. #13

    Domyślnie

    To nie zazdrość mi Archive tylko zapakuj pupe w auto i przyjezdzaj na koncert. Bilety sa po 90zl, mozna kupic przez net.
    Po porzednim koncercie w Stodole rok temu (a moze juz dwa) nie moglam dojsc do siebie - taki byl masakryczny.
    O Pain of Salvation napisze wieczorem bo teraz lece do przedszkola na przedsawienie mojego zerowkowicza.

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    hehe Ale sobie ladnie zazdroscicie
    Jako ciekawostke trzeba dodac, ze zespol Marilion najbardziej znany jest... w Polsce i w zasadzie niemal tylko w Polsce. Malo kto na wyspach wie kto to Marilion a okreslenie Rybny Marilion to juz tylko dla ortodoksow-hardcorowcow historii muzyki.
    Oj byly lata , ze pan Fish przyjezdzal do kraju nad Wisla po 2 -3 razy w roku , a jakze na zaproszenie fanklubu krakowskiego i tu sie czul jak ryba hihi w wodzie. Nikt go nie chcial juz sluchac oprocz garstki polskich fanow a i sam zespol Marilion mial powazne klopoty ze sprzedaza polowy miejsc na swoje koncerty w sredniej wielkosci salach.
    Zlosliwi opowiadaja, ze zaplate Fish otrzymywal w naturze - ponoc dupencje i zubrowka Zdarzalo sie , ze zaplate napoczynal przed koncertem, bylo wowczas bardzo smiesznie .
    Pewien koncert gdanski skonczyl sie calkowita klapa , stad rozgoryczenie Fisha do 3Miasta ,ale oczywiscie lepiej zegnac na organizacje "Bart-u"
    Faktycznie Marilion wylansowal w PRIII PK. Nie pierwszy to Jego zespol. Np Budgie - zupelnie nieznany w swoim kraju, w Polsce byl w latach 70-80 ekhm..."kultowym" .
    ale Ty to Wojtus jestes no
    a duzo tak by Cie kosztowalo zeby tak napisac, ze wiadomo ,ze Fish znany w calym swiecie , ze rzesze fanow ma , ale tylko z nielicznymi jezdzi pociagiem i w ogole .
    Albo zebys chociaz " wow" powiedzial
    Tak serio - to cos w tym jest - bo mysmy oczywiscie zaraz opowiedzialy okolicznym tambylcom o naszym spotkaniu - i wiekszosc nie kojarzyla Fisha A my naiwnie tlumaczylysmy sobie - ze to dlatego ze to Szkoci - i wiadomo, na plyty i koncerty nie wydaja

    calusy dla rrmi i tomka1950
    i dla Maxtorki tez. no dobra - dla Wojtka tez.
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna



    Albo zebys chociaz " wow" powiedzial

    .
    WOW !!!

    dzieki za calusy

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Niezaleznie od wszystkiego Zosiu ,
    teraz to Ty tak jakby gwiazda jestes dla mnie.
    Tak sobie caly dzien myslalam o tym , ze takie mialas szczescie
    Z tym Fishem of course
    WOW
    rowniez caluje

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Zochna na uau to juz za pozno, ale moze chociaz na calusy sie zalapie


  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek

    WOW !!!

    dzieki za calusy
    No
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Niezaleznie od wszystkiego Zosiu ,
    teraz to Ty tak jakby gwiazda jestes dla mnie.
    Tak sobie caly dzien myslalam o tym , ze takie mialas szczescie
    Z tym Fishem of course
    WOW
    rowniez caluje
    ech. nie ma o czym mowic rrmi
    miedzy nami pozostaje bez zmian

    ( co ja za glupoty gadam )

    AnSi - no masz. pewnie ze tak. czekam w koleczkowie - jakby co
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    I ja dziękuję za całuski
    I przesyłam buziaczki

    Łał
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony