dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    LAD27
    Guest
    LAD27

    Domyślnie ***ZALUZJE ANTYWLAMANIOWE - PROSZE O POMOC

    ***ZALUZJE ANTYWLAMANIOWE - PROSZE O POMOC

    PROSZE O POMOC ODNOSNIE ZALUZII ANTYWLAMANIOWYCH, PROSZE POWIEDZIEC JAK ONE SIE POPRAWNIE NAZYWAJA, JAKIE SA NAJLEPSZE FIRMY? KIEDY SIE MONTUJE SKRZYNIE DO OKIEN A KIEDY ZALUZJE W TRAKCIE BUDOWY, SZUKALEM INFORMACJI W INTERNECIE ALE NIC NIE ZNALAZLEM WIEC PROZE WAS O POMOC, SA TO ZALUZJE ZELAZNE CO SIE ZAKLADA NA OKNA DZIEKI ZA POMOC PROSZE O KONTAKT PRYWATNY ALBO NA FORUM

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    LAD27
    WITAJ, nim zapytasz, poszukaj odpowiedzi
    Wyszukiwarka po prawej na górze

    I wyłącz capslock pleeeese
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3

    Domyślnie

    To się nazywa rolety zewnętrzne, a czy one sa antywłamaniowe, to ponoć tylko z nazwy, bo dla złodzieja to nie problem ich się pozbyć.

  4. #4

    Domyślnie

    hej. Ja mam rolety antywłamaniowe.... a kiedy sie je montuje to zalezy jaki rolety masz zamiarzainstalowac tzn w jakim systemie....My mamy rolety w nadprozach, takie gotowe nadproza z wałkiem.... a wiec montuje sie je na etapie wczesnej budowy,jesli na zew to mozesz w kazdej chwili je zamontowac, to nie ma znaczenia bo montuje suie je na sciane, sa tez takie pod okno zaczepiane ale to chyba tez trzeba jakoś zanim okna zamówisz ,,,ja akurat tego to nie jestem pewna.Nasze rolety gdy są zwiniete to wogole nie widac ze są
    Do szcześcia potrzeba ciszy, spokoju i......Neptunka

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:)
    To się nazywa rolety zewnętrzne, a czy one sa antywłamaniowe, to ponoć tylko z nazwy, bo dla złodzieja to nie problem ich się pozbyć.
    czy ja wiem? tak łatwo to chyba nie hihi......... a poza tym onę są wspaniałe jesli chodzi o zabezpieczenie okien, na czas nieobecności...nigdy nie wiadomo co komu do łba strzeli i czy kamieniem w okno nie rzuci... albo gdy deszcz pada...mozna zamknąć i okna czyste , tylko ciemno w domu jak w bunkrze hehe Pozdrawiam
    Do szcześcia potrzeba ciszy, spokoju i......Neptunka

  6. #6

    Domyślnie

    ale LAD27 chyba szuka zaluzji ANTYWLAMANIOWYCH wlasnie, a nie typowych rolet/zaluzj zewnetrznych ....

    LAD27 - mozesz doprecyzowac ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony