dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35
  1. #1

    Domyślnie Ile za ułożenie kostki brukowej - Kraków?

    Witam. Ile może kosztować ułożenie kostki brukowej w Krakowie z materiałem (piasek, kamień i co tam jeszcze potrzeba)?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    RAIDER12

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    263
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Jaką kostką ?jeśli pytasz z materialem to kostka też jest materialem,ja płacę 50 zł od metra z obrzeżami za robociznę a do tego dodaj sobię cenę kostki +kamień+piasek i wyjdzie ci cena,Kostka dostępna jest od 40zł ale jest też za 100 zł Libet Deco,ja mam za 80 Bruk Bet.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Pisząc o materiałach miałem na myśli wszystko oprócz kostki.
    Dostałem ofertę na wykonanie kostki brukowej za 100 zł/m2. W cenę wliczona jest robocizna+ materiały potrzebne do położenia ale bez kostki. Wydaje się, że to trochę dużo.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    RAIDER12

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    263
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    100 zł bez kostki to faktycznie dużo dlatego lepiej szukaj kogoś kto liczy za robociznę bo wtedy na materiale nikt cię nie oszuka i sam będziesz wiedział ile trzeba wydać,jak wspomniałem ja mam ofertę 50 zł metr bez materiału,niech nie zwiedzie cie jak ktoś ci powie np:35zł metr bo on liczy osobno obrzeża i tego typu wykończenia dlatego w sumie wyjdzie całkiem inna cena.

  5. #5

    Domyślnie

    mozesz dac namiary na tych gosci za 50?

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    RAIDER12

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    263
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Namiary wysłałem na PW

  7. #7

    Domyślnie

    Witam! proszę o namiary ekipy, która ułoży mi 100m2 podjazdu do domu z płyt piaskowca. Jakie mniej więcej bywaja ceny za taka usługę? Czy takie jak w przypadku kostki?
    Chałupa w okolicach Suchej Beskidzkiej.

  8. #8

    Domyślnie

    jakie to dokładnie płyty? czy są to płyty nieregularne? jakie mają wymiary?? cena napewno inna niż w przypadku kostki brukowej, pozdrawiam SUNNY GARDEN

  9. #9

    Domyślnie

    Witam! Płyty nieregularne, grubość od 8cm do 15cm(nie mierzyłem), wymiary od
    20x20 do 60-80cm.

  10. #10

    Domyślnie

    to ciężka robota, myśle że koło 100 zł za metr za robocizne

  11. #11

    Domyślnie

    to ciężka robota, myśle że koło 100 zł za metr za robocizne

  12. #12

    Domyślnie ułożenie kostki.

    Ułożenie kostki z materiałem,kompleksowo 135zł/m2-kostka szara 6cm,standard,
    Granit od 180zł/m2 4/6,
    Piaskowiec i inne materiały do uzg.w zależności czy z materiałem czy sama robocizna!
    Mirek

  13. #13

    Domyślnie

    Ja granit układam od 150 do 180zł z materiałem na gotowo.
    Zdjęcia lub adresy moich prac mogę przesłać na priva.
    Prace Łódź-Warszawa, ale również możliwość dalszych "wypadów"
    Pozdrawiam

  14. #14

    Domyślnie

    Ja dostałem ofertę 50zł za metr za robociznę na gotowo czyli z docinkami i krawężnikami, poprostu wszystko, a gościu robi pięknie, widziałem kilka jego robót. Mogę wymyśleć sobie różne wzory, kształty i kolory a cena zostaje ta sama

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał daniowiola
    Ja dostałem ofertę 50zł za metr za robociznę na gotowo czyli z docinkami i krawężnikami, poprostu wszystko, a gościu robi pięknie, widziałem kilka jego robót. Mogę wymyśleć sobie różne wzory, kształty i kolory a cena zostaje ta sama
    Oooo !!! , kryzys złapał już układaczy , jeszcze w zeszłym roku za 5 dych to by nie ruszyli palcem . W tej cenie masz podbudowę i korytowanie ?

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał seba_x
    Cytat Napisał daniowiola
    Ja dostałem ofertę 50zł za metr za robociznę na gotowo czyli z docinkami i krawężnikami, poprostu wszystko, a gościu robi pięknie, widziałem kilka jego robót. Mogę wymyśleć sobie różne wzory, kształty i kolory a cena zostaje ta sama
    Oooo !!! , kryzys złapał już układaczy , jeszcze w zeszłym roku za 5 dych to by nie ruszyli palcem . W tej cenie masz podbudowę i korytowanie ?
    To cena z tamtego roku i z tego co wiem od dawna taka cena u niego jest i zawiera wszelkie prace (korytowanie, podbudowę, zagęszczanie, układanie, docinanie, krawężniki) sama robota bez materiałów.

    Może jak kryzys przyszedł to w tym roku coś taniej będzie

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał daniowiola
    Cytat Napisał seba_x
    Cytat Napisał daniowiola
    Ja dostałem ofertę 50zł za metr za robociznę na gotowo czyli z docinkami i krawężnikami, poprostu wszystko, a gościu robi pięknie, widziałem kilka jego robót. Mogę wymyśleć sobie różne wzory, kształty i kolory a cena zostaje ta sama
    Oooo !!! , kryzys złapał już układaczy , jeszcze w zeszłym roku za 5 dych to by nie ruszyli palcem . W tej cenie masz podbudowę i korytowanie ?
    To cena z tamtego roku i z tego co wiem od dawna taka cena u niego jest i zawiera wszelkie prace (korytowanie, podbudowę, zagęszczanie, układanie, docinanie, krawężniki) sama robota bez materiałów.

    Może jak kryzys przyszedł to w tym roku coś taniej będzie

    jeśli to cena za wszystko to niezły interes zrobisz , z tego co się orientuję to liczą osobno za podbudowę , osobno za układanie obrzeża itp.

  18. #18

    Domyślnie

    U nas wszyscy podbudówkę mają w cenie tylko za obrzeża trzeba dopłacać a u tego wszystko w cenie.

    Kupiłem kostkę brukową Libet szarą i czerwoną (100m szarej i 40m czerwonej) w cenie 28zł/mkw bez fakturki, chyba dobra cena?

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał daniowiola
    U nas wszyscy podbudówkę mają w cenie tylko za obrzeża trzeba dopłacać a u tego wszystko w cenie.

    Kupiłem kostkę brukową Libet szarą i czerwoną (100m szarej i 40m czerwonej) w cenie 28zł/mkw bez fakturki, chyba dobra cena?
    nie ! , granitowa u mnie wyszła by ci taniej

    teraz już wiem dlaczego 50zł za wszystko , przecież to beton !

  20. #20

    Domyślnie

    Ja niechcę granitowej, nie lubię i mi się nie podoba. Mieszkam w miejscowości gdzie jest kilka kamieniołomów i wydobywają granit, mogę mieć go prawie za darmo ale niepodoba mi się.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony