dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał daniowiola
    Ja niechcę granitowej, nie lubię i mi się nie podoba. Mieszkam w miejscowości gdzie jest kilka kamieniołomów i wydobywają granit, mogę mieć go prawie za darmo ale niepodoba mi się.
    Może mi załatwisz prawie za darmo bo mi się granitowa kostka bardzo podoba!!!

  2. #22

    Domyślnie

    witam , mnie interesuje cena za budowę zjazdu z drogi z : kostki brukowej 8cm , podsypka cementowo-piaskowa 4cm na podbudowie betonowej B10 - 20cm na podsypce z pospółki 15 może ktoś budował ostatnio takie cudo , a może odezwie się jakiś wykonawca , interesuje mnie cena za całość z całym materiałem ( razem z krawężnikami ) Pow.zjazdu 48m2 ( 6m x 8m ) Pozdrawiam.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał slawe
    witam , mnie interesuje cena za budowę zjazdu z drogi z : kostki brukowej 8cm , podsypka cementowo-piaskowa 4cm na podbudowie betonowej B10 - 20cm na podsypce z pospółki 15 może ktoś budował ostatnio takie cudo , a może odezwie się jakiś wykonawca , interesuje mnie cena za całość z całym materiałem ( razem z krawężnikami ) Pow.zjazdu 48m2 ( 6m x 8m ) Pozdrawiam.
    Ja buduję w okolicach Krakowa, ale jak na razie wykonawców mam z moich okolic rodzinnych, czyli z podkarpackiego No może poza odkurzaczem centralnym (bo podejrzewam, że za 1200 zł to nikt za bardzo nie chciałby się fatygować) i wentylacją mechaniczną (bo mi kumpel firmę polecił). Ale na układanie kostki dostałem ofertę za 22 zł / m2 - gość pracuje w firmie w podkarpackim, ale robi "fuchy" (w czasie urlopu), chociaż nie jestem go za bardzo pewien, bo mam teren gliniasty, a on twierdzi, że wystarczy 30cm podłoża pod kostką...

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    milla5

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    Poszukuję fachowej firmy do ułożenia kostki brukowej, najlepiej z okolic Myślenic...ktoś może mi kogoś polecic?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał daniowiola
    Ja dostałem ofertę 50zł za metr za robociznę na gotowo czyli z docinkami i krawężnikami, poprostu wszystko, a gościu robi pięknie, widziałem kilka jego robót. Mogę wymyśleć sobie różne wzory, kształty i kolory a cena zostaje ta sama
    Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś Kolego podał jakiś namiar do tego "Gościa" mam do ułożenia około 200 m2 kostki .Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiktor.bystry
    Cytat Napisał daniowiola
    Ja dostałem ofertę 50zł za metr za robociznę na gotowo czyli z docinkami i krawężnikami, poprostu wszystko, a gościu robi pięknie, widziałem kilka jego robót. Mogę wymyśleć sobie różne wzory, kształty i kolory a cena zostaje ta sama
    Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś Kolego podał jakiś namiar do tego "Gościa" mam do ułożenia około 200 m2 kostki .Pozdrawiam
    Widzę że jesteś ze śląska a z tego co wiem to on robi tylko u nas na terenie, max 20km i ma cały czas robotę

  7. #27

    Domyślnie

    Ok. dzięki za parę słów odzewu i zainteresowanie.

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    natala76

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiktor.bystry
    Cytat Napisał daniowiola
    Ja dostałem ofertę 50zł za metr za robociznę na gotowo czyli z docinkami i krawężnikami, poprostu wszystko, a gościu robi pięknie, widziałem kilka jego robót. Mogę wymyśleć sobie różne wzory, kształty i kolory a cena zostaje ta sama
    Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś Kolego podał jakiś namiar do tego "Gościa" mam do ułożenia około 200 m2 kostki .Pozdrawiam

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    natala76

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    8

    Domyślnie

    file:///D:/Azdjecia/Chodniki%20Sebastian/Taras/46061-in-artisticrete-llc-stamped-concrete-patio_40.jpg

    witam

    My tez zastanawialismy sie nad kostka brukowa ale zdecydowalismy sie na pressbeton, wszystko wyslo po okolo 120zl za m2. Wyszlo przepieknie - niemusimy sie martwic ze wyrosnie nam cos pomiedzy kostkami albo po paru latach zrobia sie koleiny. Firma dziala w okolicach Wroclawia jak cos info na prive.[/img][/list][/u]

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał natala76
    file:///D:/Azdjecia/Chodniki%20Sebastian/Taras/46061-in-artisticrete-llc-stamped-concrete-patio_40.jpg

    witam

    My tez zastanawialismy sie nad kostka brukowa ale zdecydowalismy sie na pressbeton, wszystko wyslo po okolo 120zl za m2. Wyszlo przepieknie - niemusimy sie martwic ze wyrosnie nam cos pomiedzy kostkami albo po paru latach zrobia sie koleiny. Firma dziala w okolicach Wroclawia jak cos info na prive.[/img][/list][/u]
    Zdjęcie żle zamieściłeś.

    podaj namiary na tą firmę

    jak możesz to prześlij mi zdjęcia na maila jak to wyszło u ciebie
    [email protected]

  11. #31

    Domyślnie

    ja również poproszę o zdjecie na maila: [email protected]

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    matoda

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    1

    Post ułozenie kostki brukowej

    Witam.
    Szukam kogos z okolic Krakowa w rozsadnej cenie która ułozy mi kostke
    W tej chwili mam tylko kostke

    Prosze o adresy mój e-mail [email protected]

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał janusz_21 Zobacz post
    Witam! proszę o namiary ekipy, która ułoży mi 100m2 podjazdu do domu z płyt piaskowca. Jakie mniej więcej bywaja ceny za taka usługę? Czy takie jak w przypadku kostki?
    Chałupa w okolicach Suchej Beskidzkiej.
    Witam,nie wiem czy to pana pomysł żeby kłaść piaskowiec na podjazd.Po kilku latach zacznie się to wszystko rozpadać i nie pomogą nawet moczenia w bardzo drogich impregnatach.Ja układam teraz bruk z porfiru i uważam że jest to rewelacyjny kamień jeśli ktoś ma dość tamdetnej kostki betonowej lub granitu.Równy porfir można sobie wybrać na kopalni i jego koszt to 100 za tonę.Z tony można ułożyć ok 6m2 w zależności od tego jakiej grubości wybierze się kamień.Ułożenie to koszt 60-70 za m2.Po informacje lub foto piszcie na hoodinivp.pl Porfir to piękny i trwały kamień....pozdrawiam

  14. #34

    Domyślnie

    Zapraszam do odwiedzenia małej galerii prac na moim profilu.Wrzuciłem między innymi zdjęcia ostatnio wykonywanego bruku z porfiru.Wszystkie prace są mojego autorstwa,po informacje proszę pisać na [email protected] lub 667 964 757....pozdrawiam

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    urundi

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Borne Sulinowo
    Kod pocztowy
    78-449
    Posty
    2

    Domyślnie kamieniiolomy

    Cytat Napisał Natalia Stanko Zobacz post
    Może mi załatwisz prawie za darmo bo mi się granitowa kostka bardzo podoba!!!
    czy moge prosic o przeslanie kontaktow do tych kamieniolomow na adres [email protected] w zamian zapraszam nad jeziora

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony