dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 138
  1. #21

    Domyślnie

    dakota, chcesz powiedzieć, że "konstrukcja" w sensie więźba na gotowo (murłaty, słupki, płatwie, krokwie, jętki i odeskowanie), tak?
    No to nieźle, bo ja za samo krycie dachu dwuspadowego 230m2 z jedną lukarną,w W-wie: łaty, kontrłaty nabijane na papę, układanie dachówki, wszystkich dodatkowych (gąsiory, szczytowe, 3 kominki ceramiczne, wentylacyjne, 6 stopni kominiarskich z ławką, etc.), 8 okien połaciowych, 1 wyłaz i 1 świetlik tunelowy, obróbki blacharskie z orynnowaniem + odgromówka - 10750zł. Nie mówiąc o materiałach... a więźba, odeskowanie i papa swoją drogą ...
    mój dach też prosty jak budowa cepa..
    Ciekawe ile zapłaci moja siostra, która zaczyna budowę na jesieni,
    Budujemy dom, projekt własny

  2. #22

    Domyślnie

    No tak, za wszystko z pełnym deskowaniem dachu z obróbką, rynnami etc. - na gotowo. Tyle, że ja nawet lukarn nie mam, a więźbę też prostą - krokwiowo - jętkową.

  3. #23

    Domyślnie kosmos

    witam.dom LIBRA.powierzchnia 221m2 kompletny dach ze wszystkimi szczegolami 24000zl sama robocizna(wiezba,folia,laty,kontrlaty,tasmy,opierz enia rynny,okna dachowe +200zl szt,deska okapowa czy czolowa jakos tak,oraz dachowka ceramiczna.)to mi wycenila firma.co WY o tym sadzicie? bo ja jestem w szoku!!!

    www.dobredomy.pl

  4. #24

    Domyślnie

    24000!!!! poszukaj innej firmy bo żadna nie jest tyle warta. nie znam stawek z twoik terenów ale bez przesady to 220 metrów dachu a nie co najmniej 300 no chyba że jakaś kosmiczna konstrukacja

  5. #25

    Domyślnie

    dach do najprostszych nie należy ładnie wygląda ale za każdy daszek policzą sobie ekstra

  6. #26

    Domyślnie

    U mnie wygladało tak:
    245m2 powierzchnia -dach 4 spadowy,kąt 34 stopnie.
    1.Więźba dachowa robocizna 15,5 zł za metr2 - 3800 zł (miało być 15 ale ze wzgledu na wielkość "koszowych" - giganty. -wykonane
    2.Połozenie dachówki ceramicznej Creaton (komplet:folia,łaty,8 okien dachowych,montaż rynien) 38 zł za metr. - zaczynają 24.06.2008 (9000zł)

    Pabianice - Polska centralna.

    Pozdrawiam
    Artur

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał NikoMati
    U mnie wygladało tak:
    245m2 powierzchnia -dach 4 spadowy,kąt 34 stopnie.
    1.Więźba dachowa robocizna 15,5 zł za metr2 - 3800 zł (miało być 15 ale ze wzgledu na wielkość "koszowych" - giganty. -wykonane
    2.Połozenie dachówki ceramicznej Creaton (komplet:folia,łaty,8 okien dachowych,montaż rynien) 38 zł za metr. - zaczynają 24.06.2008 (9000zł)

    Pabianice - Polska centralna.

    Pozdrawiam
    Artur
    witam prawie sasiada
    ja przymierzam sie do nadbudowy i wymiany dachu. Szukam własnie ekip z tego rejonu, mógłbyć podac namiary? czy całość u Ciebie robi jedna firma czy kot inny więxbe a kto inny pokrycie?
    z gory dzięki za pomoc.
    pozdrawiam
    Mira

  8. #28

    Domyślnie

    Ja mam umówioną ekipe na koniec lipca.Place za pokrycie folią,dachówka plus rynny 42zl/m2.Do tego za kazde okno dachowe 150zl.

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Newfie
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    784
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Koniec ubiegłego roku - dach 190 m, prosty dwusapdowy, tylko daszek nad wejściem, kompletna robocicizna (więźba, krycie dachówką betonową, 4 okna połaciowe, obróbki kominów, montaż rynien, słupów na ganku i pod zadaszeniem tarasu) - 11 000 PLN. Ekipa super, Śląsk.
    350 dni i... mieszkamy
    Dziennik...
    ...i komentarze

  10. #30
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar karolcia14m
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    346

    Domyślnie

    Dach 210 m2, podobno bardzo skomplikowany, cztery lukarny, cztery okna połaciowe. Więźba - 9 tys. Położenie dachówki cementowej, foliowanie, łaty, murłaty, okna, właz, rynny, obróbki blacharskie - 16 tys. Okolice Warszawy. Wykonanie czerwiec 2008

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marek i Ewa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Kobylnica
    Posty
    155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał arti c/e
    Ja mam umówioną ekipe na koniec lipca.Place za pokrycie folią,dachówka plus rynny 42zl/m2.Do tego za kazde okno dachowe 150zl.
    Z tego co czytam u nas drą ile wlezie za 150 m dachu dwuspadowego - więżba prosta krokwiowo jętkowa bez okien dachowych jeden komin 40x40cm plus went 60x30 cm plus rynny chcą od 10500 do 13000 (dachówka ceramiczna - bez cięć)

    ....
    Dach już mam - elektrykę zrobię sam ....

    Dziennik budowy Arletta
    Komentarze do dziennika budowy

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie





    u nas to wyglada tak
    Mysle ze troche duzo

    dach 235 m2 dwie lukarny, 3 okna dachowe
    druga czesc wyceny dotyczy materialow wiec tu nie wklejam

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Player
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Brwilno/k Płocka
    Posty
    110

    Domyślnie

    Płock 225-koperta -
    1. więżba+dechy+papa- 6600 z wódką 2007r
    2. łaty+dachówka ceramiczna+ 7 okien- 9000 - 2008r
    suma 15600- ok. 70zł/m2

  14. #34

    Domyślnie

    U mnie robicizna wyszla 11 000 i w tym mam wliczone:
    montaz wiezby
    montaz folii
    dachowki cementowej
    5 okien dachowych
    1 wlaz
    montaz rynien

    dach 240m2 skomplikowany jak cholera, 4 spadowy,3 gible, 8 koszy, 6 krokwi gradowych...
    wszystko zrobione bardzo dokladnie.

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    nieca 200m dosc prosty 2-spadowy

    wiezba - 20
    deski - 5
    papa - 5
    w lato 2007 dobra ekipa

    dachowka ceramiczna, velux, blacha, rynna, schodki kom i wszystko inne co potrzebne - 30
    koniec zimy/poczatek wiosny 2008 - ekipy nie polece

    9km od centrum Torunia
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  16. #36

    Domyślnie wycena

    mnie wycenili w www.wiazar.pl na podstawie projektu przesłanego mailem.
    Sprawdz moze będzie taniej

  17. #37

    Domyślnie koszt więżby

    witam.ekipa umówiona na wrzesień.koszt 70zł za m2.w tym obróbka więżby nabicie foli łat i tak dalej i położenie dachówki.dodatkowo 100zł za każde okno dachowe.obróka blacharska kto inny robi ceny dobrze nie pamiętam to szczelał nie będe.pozdrawiam

  18. #38

    Domyślnie

    Cena na Wielkopolske
    wiezba 25zl m2
    deskowanie+papa 14z m2
    dachowka 40zl m2
    wykonczenia 50zl m2
    dach prosty 220m2
    dawids

  19. #39

  20. #40

    Domyślnie

    Mnie za dach 300 m2 czterospadowy bez lukarn zaproponowano 14 tys. Wszystko od więźby przez położenie blachodachówki po rynny. Dla kolegi z poprzedniego postu informacyjnie - bo z okolicy Pozostałych proszę o więcej danych ze swoich wycen i komentarze. Bo to pierwsza wycena jaką dostałem. A ekipa z polecenia - że podobno bardzo dobra.

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony