dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 138
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał sevson
    Mnie za dach 300 m2 czterospadowy bez lukarn zaproponowano 14 tys. Wszystko od więźby przez położenie blachodachówki po rynny. Dla kolegi z poprzedniego postu informacyjnie - bo z okolicy Pozostałych proszę o więcej danych ze swoich wycen i komentarze. Bo to pierwsza wycena jaką dostałem. A ekipa z polecenia - że podobno bardzo dobra.
    nie za mało przypadkiem ? u mnie sama więźba (260m2) z montażem 26tyś a gdzie jeszce dachówka , krycie itp.

  2. #42
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    U nas dach 240m dachowka bogen wiezba robocina nadbitka itp czyli calutki dach 3 okna fakro 76000 z vatem jak zrezygnujemy z faktur to bedzie okolo 71000

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał seba_x
    nie za mało przypadkiem ? u mnie sama więźba (260m2) z montażem 26tyś a gdzie jeszce dachówka , krycie itp.
    W temacie wątku stało "robocizna" więc nie ujmowałem cen materiałów w ogóle.

  4. #44

    Domyślnie

    Za dach o pow 246 m2 (kopertowy) proponowano mi ceny od 70-80 zł/m2 +
    100 zł za dodatkowe otwory w dachu. Wybarałem 70 zł/m2 ze wszystkimi obróbkami i bez dodatkowych opłat. Okolice Lublina .
    P.S. sevson jak możesz to podaj mi na pw namiary na Twoją epikę
    Z góry dziękuję.

  5. #45

    Domyślnie

    Dach 205 m2,4 okna dachowe,dwuspadowy.Śląsk.Pierwszy cieśla- na gotowo 65/m2, sama więźba z deskowaniem i papowaniem 35/m2.w ciągu tygodnia jedzie przyjedzie dwóch wycenić dach

  6. #46

    Domyślnie

    Cena zależy też od stopnia " połamania" dachu.Tani fachowiec to nie zawsze dobry fachowiec:)

  7. #47

    Domyślnie

    I już po wizycie 4 cieśli/dekarzy.Na gotowo najtańsza oferta 55/m2 najdroższa 65/m2.W cenie wszystko od więźby po rynny-bez pełnego deskowaniaTroche mnie zaskoczyło,że nie ma różnicy w cenie czy się kładzie blachodachówkę czy dachówkę.Nie wiem jaki ceny by mi zaśpiewali gdybym miał skomplikowany dach

  8. #48

    Domyślnie

    u nas jestesmy umówieni na 6tys. PLN - 320m2 dachu - więźba, odeskowanie, opapowanie. Cieśla z okolicy Radomia kładzie w całej Polsce. Mieliśmy również ofertę za 12tysi.

  9. #49

    Domyślnie

    Potrzebuję ekipę na dach, okolice Gliwic. Póki co jedna może zrobić za 80/m2 ale w listopadzie, oprócz tego mam oddzielnie cieślę i dekarzy, cieśla wstępnie chce 10tys. za 236m2, dach 2 x dwuspadowy (takie T) z dwiema lukarnami i dwoma oknami dachowymi. Podobno mógłby zacząć od przyszłego tygodnia.
    Cena kosmiczna, ale podobno wszyscy cieśle i dekarze siedzą w Kalinie i Rusinowicach, a tam płacą dużo, bo pieniądze rządowe, no i dużo roboty.
    No i gościu mówi, że jak tu nie dostanie dobrej ceny, to jedzie tam i dostanie jeszcze więcej.
    Sam już nie wiem, co o tym sądzić...

  10. #50
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    kolorado jaki dom budujesz
    Z avatara bardzo podobny do mojego Ja buduje Maxime a Ty? Wycena mojego dachu jest wyzej Niestety ja z dolnego slaska wiec ekipy Ci nie polece

  11. #51

    Domyślnie

    kolorado jaki dom budujesz
    GLX-10 (Motto) ze zmianami.

    Twoją wycenę widziałem, 35 za ciesielkę i 55 za prace dekarskie + dodatki. W sumie też raczej niezbyt tanio...

  12. #52

    Domyślnie

    dach 300 m kwadr; 9 okien połaciowych plus rynny i opierzenie kominów - cena 18 000, oczywiście bez faktury

  13. #53

    Domyślnie

    Dach wduspadowy 206m, na dole łamany (na wzór góralskich), 1 lukarna, 2 okna dachowe, wyłaz, 2 kominy. Więźba, pełne deskowanie, papa, łaty i kontr, dachówka beton, rynny, to wszystko za 8500zł.

  14. #54

    Domyślnie

    Witam,,

    Ja mam oferte następująca :
    dach 4 spadowy, 4 lukarny, 7 okien polaciowych , pow. 300- 310m2
    27 pln /1m2 - więźba ,desowanie, papa
    40 pln - położenie dachówki z wszelkimi obróbkami, rynnami, wszystko na gotowo , + 200 pln za montaz kazdego okna polaciowego.

    Znalazł się jeden taki z okolic wawy co za to krzyknął 140 pln z m2. Dobry jouk.

  15. #55

    Domyślnie

    A co myślicie o takiej ofercie - dach prosty, ale dom w kształcie litery T, czyli wielospadowy, trzy okna dachowe, dachówka cementowa - 24 800?

    W cenę wchodzi więźba, deskowanie, obicie papą, położenie dachówki i obróbki.

    Gdybyście mieli ekipę godną polecenia z łódzkiego, to proszę o namiary.

  16. #56

    Domyślnie

    dach 440m2, wielospadowy, 4 spore lukarny, 7 okien połaciowych, 5 kominów.
    Cieśla - 10tys (bez deskowania boków lukarn)
    Dekarz - 26tys (dachówka ceramiczna Syrius z Ruppceramiki)
    dach niedeskowany
    Follow the white rabbit

  17. #57
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar basiac
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    74
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    dach 2 spadowy -208m
    2 facjaty
    3 okna dachowe

    więźba zrobiona!

    cena za położenie dachówki ceramicznej ROBEN PLUS + wszystkie obróbki - 50 zł/m ( bez podbitki)

    dobra cena????
    Dziennik Truskawek 2G
    Komentarze
    SPRZEDAM 3 POKOJOWE MIESZKANIE - 8 KM OD MORZA!!

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Nam za same dwa wole oka cieśla krzyknął 6000 więc zostaliśmy przy ekipie która nam domek stawiał i dobrze bo oka wyszły piękne.

    Co do krycia to za dach 300mkw, krycie ruup ceramika Sirius, 5 okien,orynnowanie z materiałem wycenili na 60000 no ale zobaczymy jak to wyjdzie w realu.
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  19. #59

    Domyślnie robocizna

    Ja za dach 260 m2 pod Krakowem zapłaciłem 13500 zł. Więźba, podbitka, dachówka betonowa, okucia blachom + rynny. Jestem Bardzo zadowolony, ekipa zarezerwowana ro temu.

  20. #60
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bercik100

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    4

    Domyślnie Za ile dach w Poznaniu

    Witam wszystkich forumowiczów!

    Jestem tu nowy, co nie ozacza, że bez doświadczeń
    Budujemy wraz z żoną dość duży dom pod Poznaniem(zaczęliśmy w sierpniu 200 i przyznam szczerze, że ceny za wykonanie dachu, o których piszecie to dla nas jakaś inna bajka. Mamy wiele kontaktów w branży budowlanej z racji prowadzenia działalności gospodarczej, więc wydawało nam się, że to nic prostszego jak znależć dobrą i niedrogą ekipę cieśli i dekarzy.
    Jakież było nasze zdziwienie, gdy otrzymaliśmy pierwsze wyceny - od 90 do 150zł/m2 dachu - więżba, deskowanie, membrana, dachówka ceramiczna(nie karpiówka), rynny, opierzenia i 4 okna dachowe. Mamy prawie 500m2 dachu więc możecie łatwo obliczyć jakie to są koszty za samą robotę!!!
    Myślelismy, że to jakis żart i dzwoniliśmy i dwoniliśmy i dzwoniliśmy, aż usłyszeliśmy 75zł za samą więżbę - normalnie masakra
    Oczywiście są i tacy, co chcieli mniej, ale po wizytach na budowach nie chcielibyśmy, aby nawet zbliżyli sie do naszego dachu.
    Teraz stanęło na 105zł, dobra ekipa i raczej ich weźmiemy, bo brak nam alternatywy.

    pozdrawiam wszystkich budujących

Strona 3 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony