dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Zbyt wysokie ościeża drzwi wewnętrznych

    Chciałem zamówić drzwi wewnętrzne, ale okazało się, że ościerza są odrobine za wysokie. Mam 210-211 cm, a drzwi Classena maskują jedynie na 208cm. Co z tym fantem zrobic?

    Dodam, że mam już wygładzone ściany, a w łazience ułożone kafle :/
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    A z czego masz ściany?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    a ościeznice też masz z Classena?
    kurcze...my mamy chyba podobny problem...aż boję się myśleć
    zamówiłam drzwi z Classena bez ościeżnic , a osobno zakupiłam w promocyjnych cenach ościeżnice Classena ARCUS
    na drzwi jeszcze czekamy ,a ościeznice w domu już mam ...i tak sobie pomyśleliśmy, że skoro mamy juz kupione jedne zwykłe drzwi do garażu (notabene też Classen tylko II gat.) to spróbujemy zamontować na tych iścieżnicach z Classena....i normalnie nie pasują ...trzeba by te drzwi przyciąc albo zamontować tak, żeby ościeżnicę dać wyżej ..ale wtedy pod ościeznicą na dole wyjdzie luka 1-2cm

    czy ktoś wie, czy drzwi z Classena - model MODENA będa pasować do ich ościeżnic ARCUS?
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trociu
    A z czego masz ściany?
    Sciany z porothermu.
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    a ościeznice też masz z Classena?
    kurcze...my mamy chyba podobny problem...aż boję się myśleć
    zamówiłam drzwi z Classena bez ościeżnic , a osobno zakupiłam w promocyjnych cenach ościeżnice Classena ARCUS
    na drzwi jeszcze czekamy ,a ościeznice w domu już mam ...i tak sobie pomyśleliśmy, że skoro mamy juz kupione jedne zwykłe drzwi do garażu (notabene też Classen tylko II gat.) to spróbujemy zamontować na tych iścieżnicach z Classena....i normalnie nie pasują ...trzeba by te drzwi przyciąc albo zamontować tak, żeby ościeżnicę dać wyżej ..ale wtedy pod ościeznicą na dole wyjdzie luka 1-2cm

    czy ktoś wie, czy drzwi z Classena - model MODENA będa pasować do ich ościeżnic ARCUS?
    Wlasnie dostalem natchnienia. Wczesniej myslalem o prostych oscieznicach regulowanych, a nie spojrzalem na oscieznice Arcus, ktore sa nieco wyzsze i powinny zaslonic cale oscieze. Tylko szkoda, ze mi sie zbytnio nie podobaja.
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony