dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: gładź gipsowa czy wapienna

Domyślnie gładź gipsowa czy wapienna

Jakie macie doświadczenia z gładziami wapiennymi, nie chodzi mi o koszty tylko o łatwość samodzielnego wykonania,z opisu gładzi wapiennej wynika ze kladzie sie ja na mokro, nie dbajac zbytnio o rowne powirzchnie i zaciera mokrą gąbką,

Którą gładz lepiej wybrać, nie ukrywam ze jestem amatorem, kladlem poprzednio gladz gipsowa -gipsar z atlasa, byla bardzo miekka jak maka po nalozeniu , no i niespecjalnie mi wyszlo,

nie wiem na czym polegal problem ale gdy ja nakladalem czasami po prostu narzedzie jechalo po murze i tym samym nie bylo dokladnie nalozone, fakt ze cekolowalem tylko raz,
    czy uzywajac gladzi gipsowej bedzie prosciej ?

Domyślnie

Ja pierwszy raz w życiu w tamtym roku robiłem gładzie wapienne w 2 pokojach nie jest to nic trudnego zacierałem je pacą z filcem.

3. Dom aktywny. Budynek energooszczędny, który sam pozyskuje energię Jak zaoszczędzić na zaprawach budowlanych? Kocioł gazowy czy pompa ciepła? Zobacz przykładową wycenę Wiosenny remont domu. Jak naprawić usterki po sezonie zimowym?
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomrol

Domyślnie

Czy na tynk gipsowy mozna polożyć gładż wapienną?

Domyślnie

Na tynk gipsowy gładź wapienną? A po co? Nie podoba się gładka faktura?

Domyślnie

chodzilo mi raczej o trudnosc wykonania
    sam robilem gladzie gipsowe no i w niektorych miejscach paca jedzie mi po starym tynku , zwlaszcza ze bylo to w wielkiej plycie ktora jest bardzo sliska no i niespecjalnie sie na niej gips lepi

Domyślnie

Cytat Napisał bladyy78
    Ja pierwszy raz w życiu w tamtym roku robiłem gładzie wapienne w 2 pokojach nie jest to nic trudnego zacierałem je pacą z filcem.
    weź się zdecyduj ....albo paca z filcem albo gładź ......

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia