dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie gładź gipsowa czy wapienna

    Jakie macie doświadczenia z gładziami wapiennymi, nie chodzi mi o koszty tylko o łatwość samodzielnego wykonania,z opisu gładzi wapiennej wynika ze kladzie sie ja na mokro, nie dbajac zbytnio o rowne powirzchnie i zaciera mokrą gąbką,

    Którą gładz lepiej wybrać, nie ukrywam ze jestem amatorem, kladlem poprzednio gladz gipsowa -gipsar z atlasa, byla bardzo miekka jak maka po nalozeniu , no i niespecjalnie mi wyszlo,

    nie wiem na czym polegal problem ale gdy ja nakladalem czasami po prostu narzedzie jechalo po murze i tym samym nie bylo dokladnie nalozone, fakt ze cekolowalem tylko raz,
    czy uzywajac gladzi gipsowej bedzie prosciej ?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja pierwszy raz w życiu w tamtym roku robiłem gładzie wapienne w 2 pokojach nie jest to nic trudnego zacierałem je pacą z filcem.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomrol

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    7

    Domyślnie

    Czy na tynk gipsowy mozna polożyć gładż wapienną?

  4. #4

    Domyślnie

    Na tynk gipsowy gładź wapienną? A po co? Nie podoba się gładka faktura?

  5. #5

    Domyślnie

    chodzilo mi raczej o trudnosc wykonania
    sam robilem gladzie gipsowe no i w niektorych miejscach paca jedzie mi po starym tynku , zwlaszcza ze bylo to w wielkiej plycie ktora jest bardzo sliska no i niespecjalnie sie na niej gips lepi

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał bladyy78
    Ja pierwszy raz w życiu w tamtym roku robiłem gładzie wapienne w 2 pokojach nie jest to nic trudnego zacierałem je pacą z filcem.
    weź się zdecyduj ....albo paca z filcem albo gładź ......

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony