dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 28
  1. #1

    Domyślnie Potrzebny Radiesteta i Geolog!

    Mam ogromną prośbę...czy macie namiary na w/w speców oczywiśćie mam na myśli tych skutecznych speców... Mamy upatrzoną nieruchomość i chcielibyśmy aby została ona przebadana i pod tym kątem... Swoją drogą to ile może kosztować praca Radiestety?

    Najlepiej aby ci specowie byli z jakiś okolic W-WY, ja mieszkam 35 km od niej...w Grodzisku Maz.
    Jeślibyście mieli jakieś ciekawe propozycje to byłbym dźwięczny...

    Senser,

  2. #2

    Domyślnie

    Mogę polecić ci radiestetę, który był u mnie na działce pod Łodzią, przemiły starszy pan i bardzo dobry fachowiec, o którym wielokrotnie poczytać można było w prasie. Niestety nie ma własnego środka transportu i musieliśmy go przywieźć i odwieźć. O ile pamiętam, wziął (po negocjacjach) 800 zł za 4000m2.
    Więcej info na priva.
    Co do geologa to ci nie pomogę - sama szukam...

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli chcesz przebadać dom (my badaliśmy tylko działkę) to on na pewno się sprawdzi - na naszej działce stoi stary dom, który planujemy rozebrać. Kiedy ten radiesteta przechodził koło niego zapytał nas, czy chcemy tam mieszkać. Kiedy zaprzeczyliśmy, powiedział, że to bardzo dobrze, bo wyczuwa w nim bardzo złą energię. Co się okazało, jak nam potem opowiedzieli ludzie, którzy w nim wtedy mieszkali, podobno działy się tam dziwne rzeczy - zapalało się nagle światło w łazience, słychac było na strychu jakieś łomoty itp. Nie wiem, czy w to do końca wierzyć, ale zeznania niezależne od siebie się zgadzają.
    Tak, że myślę, ze ten pan mógłby wam pomóc...

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał aceria
    Jeśli chcesz przebadać dom (my badaliśmy tylko działkę) to on na pewno się sprawdzi - na naszej działce stoi stary dom, który planujemy rozebrać. Kiedy ten radiesteta przechodził koło niego zapytał nas, czy chcemy tam mieszkać. Kiedy zaprzeczyliśmy, powiedział, że to bardzo dobrze, bo wyczuwa w nim bardzo złą energię. Co się okazało, jak nam potem opowiedzieli ludzie, którzy w nim wtedy mieszkali, podobno działy się tam dziwne rzeczy - zapalało się nagle światło w łazience, słychac było na strychu jakieś łomoty itp. Nie wiem, czy w to do końca wierzyć, ale zeznania niezależne od siebie się zgadzają.
    Tak, że myślę, ze ten pan mógłby wam pomóc...
    Aż mi dreszcze przebiegają po plecach!!!

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Ale jaja !!!!!

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Uwaga Ci co wierzą w ........ dzisiaj 13 !

  8. #8

    Domyślnie

    A moze sprzedalbys mi ten dom (z dzialka oczywiscie) Uwielbiam takie tajemnicze lomoty po nocachw starych domach.

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    .... a po co geolog. Chyba raczej geotechnik!

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Albo egzorcysta prędzej.

  11. #11

    Domyślnie

    Egzorcysta Egzorcystą...ale jakbyś się tak dłużej przespał na jakiej żyle wodnej...to już tylko pogotowie z Łodzi by ci pomogło!

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Trafienie na żyłę wodną jest trudniejsze niż w Totolotka ale wiadomo ludzie wygrwają, trzeba "mieć wyjątkowe szczęście".

  13. #13

    Domyślnie geotechnik

    Jeśli chcesz geotechnika, który badał działkę u mnie, to daj znać.
    Południe W-wy. Pozdrowienia.
    spinka
    [email protected]

  14. #14

    Domyślnie

    Słuchajcie, nie wiem może wy mieliście podobne doświadczenia....ale czasem kiedy mówię spredającym, lub po prostu znajomym że będe chciał sprawdzić potencjalną dziłkę przez geotechnika i Radiestetę to robią wielkie oczy a czasem się nawet śmieją... Ja po lekturze Muratora myślałem że jest to już pewien standard...a tu takie kwiatki! Ale po tych doświadczeniach o których to wyczytałem w Muratorze to muszę wam powiedzieć że nawet mnie nie peszą ich reakcje! Na serio! Nawet to ja się z nich śmieje...ale trochę mnie to zaskoczyło...tyle się o tym mówi....

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Senser
    Egzorcysta Egzorcystą...ale jakbyś się tak dłużej przespał na jakiej żyle wodnej...to już tylko pogotowie z Łodzi by ci pomogło!
    Proszę tu Łodzi nie dokuczać A poza tym już by nie "pomogło', bo połowę zwalniają. I to jest dopiero numer!

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał aceria
    Kiedy ten radiesteta przechodził koło niego zapytał nas, czy chcemy tam mieszkać. Kiedy zaprzeczyliśmy, powiedział, że to bardzo dobrze, bo wyczuwa w nim bardzo złą energię.
    Taaaaa....
    a jakbyście powiedzieli, że chcecie tam mieszkac, to by odpowiedział, że bardzo dobrze bo na około jest pełno złej energii.

    A poważnie, to
    uważajcie, czy w pobliżu nie ma pola marchewki
    mój radiesteta mówił mi, że taki las szpikulców wbitych w glebę powoduje straszne zakłócenia w polu energetycznym dookkoła.
    W mieszkaniu w pobliżu to może i nie przeszkadza, ale radiestecie w wyszukiwaniu miejsca pod budynek to i owszem, zakłóca, całkiem sporo. Po prostu różdżka mu opada, no, znaczy się, nie działa, w ogóle.

    Skapowaliście się, nie? ... no, że żartowałem. A teraz tak na prawdę na poważnie...
    ...to najlepszym radiestetą jest mój pies. Jak sapie, to znaczy że mu dobrze. Więc idę za nim tam gdzie sapie, żeby i mi było dobrze. I kurcze blade, wiecie co? Nie jest mi aż tak dobrze, jak jemu! Bo mu niestety z gębuchny zgniłą marchewą jakąś nawala okropnie.

    W brew pozorom to było na poważnie i teraz jeszcze trochę na prawdę, całkiem na poważnie:
    Bo ja, wiecie, tego, sobie kupiłem działkę ze słupem ze stacją trafo. To jest szczera prawda. Proszę popatrzeć w zdjęcia. A zrobiłem to po to, żeby solidne pole elektromagnetyczne zagłuszyło mi te wszystkie efemeryczne promieniowania od cieków wodnych i marchewek.
    Przynajmniej stojaka na noże w kuchni nie będę musiał robić, tylko se noże będę przytykał do ściany tam, gdzie zechcę, w dowolnym miejscu.

    Ależ ja się cieszę, że jestem całkowicie impregnowany na duchy i te promienie glebowe. Nic a nic w to nie wierzę i w związku z tym żadna z tych rzeczy mnie nie dotyka. Ludzie, toż ja mam na prawdę duże szczęście, że tych 800 zł na dziadka, co nie ma samochodu (moja mama kupiła se cinquecento za 1000 zł) mogę wydać w jakiś fajny inny sposób. Na przykład na 26 butelek Bordeaux. to takie wino, po którym robi się świetny humor. Kurcze ! Nawet w złym miejscu, jak jest złe promieniowanie. To jest kawał szmalcu i naprawdę kawał porządnego wina. Nic mu sie nie oprze.

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dejvid

    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Posty
    7

    Domyślnie

    wiesz co soryy ale jakos twoj post jest poprostu smieszny...... niestety jakoś tak jest już od dawien dawna ze genrelanie bierze sie radiestestów na dzialki robilo sie tak 500lat temu a moze i dawniej jak zarówno teraz a wiesz po co? po to zeby czlowiek mogl spac spokojnie, jezeli tak wierzysz tylko w cuda techniki, to wytlumacz czemu np. CIA wspolpracuje z takimi ludzmi, czemu oni wykryli tyle niewarygondych spraw, rzeczy dlaczego jest tyle uzdrowien na calym swiecie które sa wprost dla medycyny nierealne przynajmniej dla techniki obecnie stosowanej... tak wiec prosze cie nie wypowiadaj sie na forum bo twoj post jest poprostu zbedny.... a jak jestes tak szczeslwiwy i zaradny ze zaosczedziles 800zl na... flaszki to tez zachowaj to do siebie...

    nie bede wnikal takze czy byl to oszust czy nie chociaz moglo sie zdarzyc nie przecze bo w naszym kraju cfaniaków i zlodzieji nie brakuje... dlatego takich ludzi bierze sie raczej z polecenia a nie z ulicy

  18. #18

    Domyślnie

    jezeli tak wierzysz tylko w cuda techniki, to wytlumacz czemu np. CIA wspolpracuje z takimi ludzmi, czemu oni wykryli tyle niewarygondych spraw
    ...może nie mają lepszych pomysłów

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dejvid
    wiesz co soryy ale jakos twoj post jest poprostu smieszny......
    Taki miał być
    Cytat Napisał Dejvid
    robilo sie tak 500lat temu a moze i dawniej jak zarówno teraz
    I jak klasztor budowali, to też brali radiestetę?
    Cytat Napisał Dejvid
    jezeli tak wierzysz tylko w cuda techniki
    W cuda techniki się nie 'wierzy'. Nie trzeba. Są bardzo racjonalne.
    Cytat Napisał Dejvid
    , to wytlumacz czemu np. CIA wspolpracuje z takimi ludzmi
    i Rutkowski też?
    Cytat Napisał Dejvid
    , czemu oni wykryli tyle niewarygondych spraw, rzeczy
    Bo bardzo trudno jest coś wiarygodnego wymyślić.
    Cytat Napisał Dejvid
    dlaczego jest tyle uzdrowien na calym swiecie które sa wprost dla medycyny nierealne
    każdy się może pomylić
    Cytat Napisał Dejvid
    tak wiec prosze cie nie wypowiadaj sie na forum bo twoj post jest poprostu zbedny....
    Już nie będę. Przepraszam
    Cytat Napisał Dejvid
    a jak jestes tak szczeslwiwy i zaradny
    i cwaniaczycho ?
    Cytat Napisał Dejvid
    ze zaosczedziles 800zl na... flaszki to tez zachowaj to do siebie...
    Dobra. Już się nie czepiam. Chciałem tylko przedstawić moje zdumienie, że na takie rzeczy można aż tyle kasy wywalić.
    Sfadam dooo sffffoich fffflaszechhh

    szemanko

  20. #20

    Domyślnie

    No ale wciąż nie wiem co o tym myślicie...a jeśli chodzi o "głupoty" z tym radietstetą to nic prostszego..przeca nikt "wam" nie każe ich uzywać!!

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony