dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 44
  1. #1

    Domyślnie Drzwi stalowe JUWENT - kto ma?

    Witam,
    Musze szybko podjac decyzje jakie drzwi zewnetrzne wybrac.
    Czy ktos uzytkuje drzwi stalowe firmy Juwent? W wyszukiwarce malo jest o tych drzwiach. Bede wdzieczna za wszelkie uwagi!
    Aneczka

  2. #2

    Domyślnie

    Mam w mieszkaniu jako zewnetrzne drzwi na hol przy windach. Maja siedem lat i trudno im cokolwiek zarzucić, choć estetyką na pewno na red dot nie zasługują

  3. #3

    Domyślnie

    My mamy takie drzwi od kwietnia 07r. Mimo, ze byly narazone na slonce, deszcz i snieg nic sie z nimi nie dzieje, przynajmniej narazie . Pozdrawiam
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki wielkie
    A jak z akustyka i termoizolacyjnoscia? Czy sa cieple i ciche?
    Nie mamy przeiwdzianego wiatrolapu.
    I czy sie nagrzewaja od slonca?
    Pomozcie!
    Aneczka

  5. #5

    Domyślnie

    I jeszcze czy "dobrze chodza", czy sie nie wypaczaja?
    Aneczka

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał aj4
    I jeszcze czy "dobrze chodza", czy sie nie wypaczaja?
    Dobrze chodzą po piwo również

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał aj4
    Dzieki wielkie
    A jak z akustyka i termoizolacyjnoscia? Czy sa cieple i ciche?
    Nie mamy przeiwdzianego wiatrolapu.
    I czy sie nagrzewaja od slonca?
    Pomozcie!
    Termoizolacyjnosc - trudno powiedziec, na korytarzy chyba nie było mniej niż 25 st.C. Chyba, zeby sie zastanowić, czy nie wpuszczały tego ciepła do domu... hyhy

    Akustyka - też trudno powiedzieć, zważywszy, że jedyni sąsiedzi z piętra to emerytowana notariuszka i wykładowcy z seminarium duchownego

  8. #8

    Domyślnie

    Damro, baaaaaaaaaaardzo smieszne.
    Nie masz nic do powiedzenia to nie mow.
    Aneczka

  9. #9

    Domyślnie

    KiZ dzieki Dobre i to Wyglada na to, ze je zamowie tak czy inaczej
    Aneczka

  10. #10

    Domyślnie

    Chodza dobrze, szczegolnie ze Panowie budowlancy sie z nimi raczej lekko nie obchodza Mam tylko wrazenie ze zamki sa kiepskiej jakosci
    Troche sie nagrzewaja od slonca ale bez tragedii. Pozdrawiam
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  11. #11

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem co oznacza że drzwi "chodzą" ,proszę rozwiń toą kwestię bo trochę pośmialiśmy się z naszymi wykonawcami na budowie i znaleźliśmy sensownej odpowiedzi.

  12. #12

    Domyślnie

    Damro, jestes po prostu najlepszy w te klocki!
    Nie znasz slangu budowlanego? Drzwi dobrze chodza, jak sie nie zwieszają,nie opadają na zawiasach, jak sie dobrze domykają i to zawsze, gdy sie z nimi NIC nie dzieje w użytkowaniu. Zadowolony?!
    Teraz możesz mi cos doradzić
    Aneczka

  13. #13

    Domyślnie

    Majcia a jakie masz zamki w rych drzwiach i na czym polega problem?
    Aneczka

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał aj4
    Majcia a jakie masz zamki w rych drzwiach i na czym polega problem?
    Zamki mam takie jakie dawali w standarcie Jakies antywlamaniowe czy cos takiego Po prawie roku mam wrazenie ze sa jakies takie rozklekotane Bedziemy musieli je wymienic
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał aj4
    Damro, jestes po prostu najlepszy w te klocki!
    Nie znasz slangu budowlanego? Drzwi dobrze chodza, jak sie nie zwieszają,nie opadają na zawiasach, jak sie dobrze domykają i to zawsze, gdy sie z nimi NIC nie dzieje w użytkowaniu. Zadowolony?!
    Teraz możesz mi cos doradzić
    Sorki ale w mojej gwarze budowlanej mówi się na to czy drzwi są dobrze wyprofilowane,tak jak okna dlatego zrozum mnie że nie bardzo wiedzieliśmy o co chodzi.

  16. #16

    Domyślnie

    Damro, jak czegos nie rozumiesz, to wystarczy ZAPYTAC a nie dowartosciowywac sie czyims kosztem i jezdzic po kims. Ja nie jestem z "branzy" i nie mam takich ambicji zeby byc. Ale skoro Ty jestes z branzy to stan na wysokosci zadania i napisz swoja opinie na temat drzwi JUWENT. Tym bardziej mi pomozesz ze jeszcze ich nie zamowilam.
    Aneczka

  17. #17

    Domyślnie

    Jak chcesz ponarzekać,to nie ten dział zapytałam tylko co to oznacza,nie trzeba być z branży żeby wiedzieć co oznaczają drzwi wyprofilowane i proszę jak masz tak ciągnąć ten temat to zmień forum.

  18. #18

    Domyślnie

    Damro ! Po diabla prowadzisz wogole ta durna dyskusje czepiajac sie słówek. Dziewczyna spytala o opinie a ty tu wyskakujesz ze zbednymi madrosciami
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał majcia
    Damro ! Po diabla prowadzisz wogole ta durna dyskusje czepiajac sie słówek. Dziewczyna spytala o opinie a ty tu wyskakujesz ze zbednymi madrosciami
    to nie ja prowadzę tą "durną rozmowę",zapytałam tylko co to oznacza i oczekiwałam konkretnej i jedynej odpowiedzi,chodź dłużej siedzę na tym forum i nigdy nie spotkałam się z takim określenie a że również jestem na etapie wyboru drzwi to czytam wszyskie posty które dotyczą tego tematu,wystarczyło tylko normalnie odpisać a nie polemizować.

  20. #20

    Domyślnie

    Damro Przypominam, ze to ja zalozylam ten watek, wiec jesli nie mozesz mi nic doradzic, zegnam Cie! Idz sie czepiac gdzie indziej.
    Aneczka

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony