dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 30

Temat: Ile zarabia?

  1. #1

    Domyślnie Ile zarabia?

    Zeby nie wyjść na zdziwioną lub zaskoczoną napiszcie mi ile mogę się spodziewać wynagrodzenia za 4 godz dziennie sprzatania na umowę zlecenie. Region Małopolski.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    znajomy za 4 godz dziennie sprzatania w biurze płaci kobiecie 400 zł na rękę
    Umowa zlecenie
    małopolska

  3. #3

    Domyślnie

    100 zł za godzinę?

  4. #4

    Domyślnie

    Ja też chcę tak zarabiać!
    Może się zatrudnię do sprzątania

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulka
    znajomy za 4 godz dziennie sprzatania w biurze płaci kobiecie 400 zł na rękę
    Umowa zlecenie
    małopolska
    Bez jaj

    Myślę, że za 4h max 50PLN do ręki. Chyba, ze to jakieś wyjatkowo uciążliwe brudy, mocno szkodliwe chemikalia itp.

  6. #6

    Domyślnie

    Tak myślałam, 400zł na miesiąc.Dzięki.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał kania
    100 zł za godzinę?
    4 godziny dziennie/przez średnio 21 dni w m-cu
    za 400 zł
    to na pewno nie jest 100 zł/h
    wychodzi ledwo 5 zł/h

  8. #8
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał kania
    100 zł za godzinę?
    w zeszłym roku sprzątałam dom pewnej pani
    dostawałam 100 zł. za godzinę

  9. #9

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    może przykład inny niż sprzątanie: moi rodzice szukali ostatnio kogoś, kto w trakcie ich nieobecności (godz. 7-15) sidziałby przy moim dziadku. Chodziło o zrobienie mu kawy, herbaty i pilnowania, żeby np. nie wyszedł z domu i nie poszedł nad staw (jest po wylewie). Zero pracy przy nim czy w domu. Tata dostał namiar od jakiejś znajomej, której ciocia-emerytka opiekuj się starszymi ludźmi. Kobieta zarządała...1700 zł...usiadłam z wrażenia na tyłek, bo ja tyle nie zarabiam

  11. #11

    Domyślnie

    ja place sprzataczce 7pln za godzine ,w wawie znajomi placa 15
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    może przykład inny niż sprzątanie: moi rodzice szukali ostatnio kogoś, kto w trakcie ich nieobecności (godz. 7-15) sidziałby przy moim dziadku. Chodziło o zrobienie mu kawy, herbaty i pilnowania, żeby np. nie wyszedł z domu i nie poszedł nad staw (jest po wylewie). Zero pracy przy nim czy w domu. Tata dostał namiar od jakiejś znajomej, której ciocia-emerytka opiekuj się starszymi ludźmi. Kobieta zarządała...1700 zł...usiadłam z wrażenia na tyłek, bo ja tyle nie zarabiam
    bo widzisz, wszedzie obowiazuje prawo popytu i podazy
    jak na 5 miejsc pracy w biurze jest 10 chetnych na prace przy komputerku, jeszcze z dostepem do netu to stawki duze nie sa bo kandydatow wiecej niz miejsc pracy, inaczej jest w opiece.
    w 2003 roku oplacałem opiekunke do dziecka - bylo to 5 zl/godzine
    od 2003 roku stawki wzrosły znacznie no i praca przy osobie starszej
    nie jest tak miła jak praca przy małym dziecku.
    21 dni w miesiacu razy 8 godzin dziennie to 168 godzin w miesiacu.
    Za 1700 zl to wychodzi 10 zl/godzine.
    Czy to duzo? Szczegolnie w porownaniu do kosztow robocizny w budownictwie gdzie stawki pewnie znasz doskonale.

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    no wiesz...jeśli za siedzenie przy osobie starszej, która w ciągu dnia śpi cztery godziny, jest na chodzie, zrobi wszystko przy sobie ktoś chce 1700 zł to chyba jednak jest coś nie tak.
    Odnosnie stawek w budownictwie. Akurat pracuję w firmie, która zajmuje się instalacjami wod-kan, wentylacjami. Pracownicy mają stawki góra 7-8 zł/godzinę. Wierz mi, takie stawki są w Toruniu.

  14. #14

    Domyślnie

    kania napisał:
    100 zł za godzinę?


    4 godziny dziennie/przez średnio 21 dni w m-cu
    za 400 zł
    to na pewno nie jest 100 zł/h
    wychodzi ledwo 5 zł/h
    Marta nie trzeba oczu do nieba wznosic. PrzecieżPaulka napisała na początku, że znajomy za 4 godziny płaci 400 zł a to JEST 100 zł za godzinę pracy.

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulka
    znajomy za 4 godz dziennie sprzatania w biurze płaci kobiecie 400 zł na rękę
    Umowa zlecenie
    małopolska

    kania czy na pewno jest?

    (pogrubienie moje)

  16. #16

    Domyślnie

    Paulka nie napisała jakiego okresu ta płaca dotyczy. Są 4 godziny pracy i 400 zł a to JEST 100 zł na godzinę. Ty Marta przyjęłaś, że kobieta pracuje codziennie we wszystkie dni robocze w miesiącu. A skąd te dane? Słówko "dziennie" wcale o tym jeszcze nie świadczy.

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał kania
    Paulka nie napisała jakiego okresu ta płaca dotyczy.
    napisała
    Cytat Napisał Paulka
    To ja uściśle.... 400 zł za miesiąc!!!
    pani sprzątająca pracuje 4 godziny dziennie, 5 dni w tygodniu [czyli pewnie średnio ok. 20 dni/m-c, bo trzeba odliczyć różne święta, długie weekendy itp.]
    czyli ma 400 zł za 80 godzin pracy [na rekę, czyli netto]
    a to daje ok. 5 zł/godz.
    normalna stawka dla sprzątaczki, do tego nie trzeba mieć kwalifikacji, wykształcenia, odpowiednio młodego wieku itp.


    Cytat Napisał elutek
    Cytat Napisał kania
    100 zł za godzinę?
    w zeszłym roku sprzątałam dom pewnej pani
    dostawałam 100 zł. za godzinę
    Beverly Hills 90210 ?
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  18. #18

    Domyślnie

    Paulka uściśliła, że to kwota za miesiąc dopiero później.

    Elutek, czy podałaś cenę zaporową ale ludziom zależało, żebyś to była właśnie Ty?

  19. #19
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał kania

    Elutek, czy podałaś cenę zaporową ale ludziom zależało, żebyś to była właśnie Ty?
    podałam stawkę... Prima Aprilisową

  20. #20

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony