dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Temat: Ile zarabia?

  1. #21

    Domyślnie

    a to daje ok. 5 zł/godz.
    normalna stawka dla sprzątaczki, do tego nie trzeba mieć kwalifikacji, wykształcenia, odpowiednio młodego wieku itp.
    ...ani dzieci na utrzymaniu, ani zbyt dobrego apetytu...Za to trzeba miec pogardę dla spraw materialnych, spory dystans do siebie i świata, duże poczucie humoru i...godziwie zarabiającego męża.

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    U nas zycza sobie 10 zl na godzine (dolnoslaskie), natomiast w wielkopolsce znajomi placa 5 zl.

  3. #23

    Domyślnie

    Dostałam 500 zł na rękę / umowa zlecenie/ za 2 godz dziennie łącznie z sobotą. Jak nie zdążę posprzątać, dostanę podwyżkę i 3 godz. na sprzątanie.

  4. #24
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Uczciwe warunki.

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał kania
    a to daje ok. 5 zł/godz.
    normalna stawka dla sprzątaczki, do tego nie trzeba mieć kwalifikacji, wykształcenia, odpowiednio młodego wieku itp.
    ...ani dzieci na utrzymaniu, ani zbyt dobrego apetytu...Za to trzeba miec pogardę dla spraw materialnych, spory dystans do siebie i świata, duże poczucie humoru i...godziwie zarabiającego męża.
    No ale 2 godz dziennie to raczej nie praca w pełnym wymiarze, nie?
    Tylko raczej takie dorabianie. Tak mnie sie przynajmniej wydaje.
    Możnaby pracowac np w 3 domach (biurach) - 6 godz dziennie i juz 1500 zł

    Nie przesadzajmy więc z tym wyzyskiem. Jesli handlowiec w biurze dostaje 1000- 1200 na reke za 8 godzin, to pani która sprzata 2- 3 godz chyba musi dostac nieco mniej.

    Nie wartościując, oczywiście - przecież każdy zawód jest potrzebny, jedynie ludzie widza je w różnokolorowych barwach

    PS. świat nie jest sprawiedliwy
    Ja tez bym chciała, żeby każdy mógł zarobic tyle, żeby normalnie życ

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał marysiah
    Dostałam 500 zł na rękę / umowa zlecenie/ za 2 godz dziennie łącznie z sobotą. Jak nie zdążę posprzątać, dostanę podwyżkę i 3 godz. na sprzątanie.
    Powodzenia w pracy, marysiah!

  7. #27

    Domyślnie

    Rodzice szukali - DWA LATA TEMU - w woj. łódzkim, kobiety na 2-3 dni (może raz w miesiącu byłyby to 3 dni) w tygodniu po 3-4 godziny do posprzątania i ugotowania obiadu, za 700zł miesięcznie nikt nie chciał przyjść....

    z kolei w woj. warm-mazurskim (też 2 lata temu) dostałam ofertę następującą:
    - opieka nad 2 dzieci
    - sprzątanie
    - gotowanie
    - pranie, prasowanie
    + własny samochód (żeby dzieci na wycieczki zabierać) i dyspozycyjność w niedziele oraz czasem w nocy opieka nad dziećmi
    w sumie 9-10 godzin dziennie łącznie z sobotami - uwaga - za 400zł/miesiąc



    więc jak widać wszystko zależy od województwa i tego ilu jest bezrobotnych, zdesperowanych więc chętnych do pracy nawet za taka stawkę.

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał JANINKI-AMORKI82

    z kolei w woj. warm-mazurskim (też 2 lata temu) dostałam ofertę następującą:
    - opieka nad 2 dzieci
    - sprzątanie
    - gotowanie
    - pranie, prasowanie
    + własny samochód (żeby dzieci na wycieczki zabierać) i dyspozycyjność w niedziele oraz czasem w nocy opieka nad dziećmi
    w sumie 9-10 godzin dziennie łącznie z sobotami - uwaga - za 400zł/miesiąc


    Przegięcie

  9. #29

    Domyślnie

    Paulka napisał:
    Możnaby pracowac np w 3 domach (biurach) - 6 godz dziennie i juz 500 zł

    Nie przesadzajmy więc z tym wyzyskiem.
    O wyzysku nie ma mowy! Albo ktoś się godzi na taką stawkę albo nie i wtedy szuka dalej. Ale nie ma też mowy o utrzymaniu się za takie pieniądze, a już na pewno jak ma się dzieci na utrzymaniu, dobry apetyt... itd.
    Moja wyobraźnia natomiast zaczęła schodzic na manowce, bo pomyślałam sobie, że pewien rodzaj sprzątania może byc znacznie wyżej wyceniany...ale może za dużo kryminałów się naczytałam

  10. #30

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony