dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 146 z 276
Pokaż wyniki od 2.901 do 2.920 z 5512
  1. #2901

    Domyślnie

    oj ale z filcem też nie jest tak kolorowo.
    sierściuch mojej przyjaciółki jest zachwycony - ma 5 stanowiskową drapaczkę do tępienia pazurów... mrraaau...

  2. #2902

    Domyślnie

    jak filc będzie gryzący, to Ciebie, mazo do siadania tyż zniechęci.....ja mam siedzisko skórzane w kanapie i moje dziecko specjalnie ślini łapki i odciska, bo się taki faaaajne "siady jobiom"!!!!

  3. #2903
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    A tak w ogóle to ja nie wiem, czy ta kanapa z Helwetii jest filcowa. Ta Marcina pokazywana tutaj chyba nie - wydaje mi się, że to po prostu jakiś szary materiał. Filc jest piekny, ale chyba niezbyt praktyczny - kulkuje się. Wolałabym coś przypominającego filc, ale bardziej praktycznego.

  4. #2904

    Domyślnie

    aneta zamienila materialowa sofe na skorzana,a atika skore na sofe z pokrowcem
    zamienia sie jeden material na drugi w nadziei,ze ten to juz przetrzyma wszystko,ale nadzieja to wiecie czyja matka jest
    widzialam ostatnio w jakims programie mieszkanie Napieralskiego,cale sciany pomazane przez jego dwie corki....mowi,ze nie bedzie robil remontu,dopoki nie podrosna

  5. #2905
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    aneta zamienila materialowa sofe na skorzana,a atika skore na sofe z pokrowcem
    zamienia sie jeden material na drugi w nadziei,ze ten to juz przetrzyma wszystko,ale nadzieja to wiecie czyja matka jest
    widzialam ostatnio w jakims programie mieszkanie Napieralskiego,cale sciany pomazane przez jego dwie corki....mowi,ze nie bedzie robil remontu,dopoki nie podrosna
    No chyba najlepszym pomysłem będzie czarna skóra Mało co na niej będzie widać...
    Choć przy dzieciach masz rację... nadzieja ....

    A ściany to ja mam ślicznymi zielonymi pastelowymi kredkami pomazane. Choć na ścianie tikurilla do zmywania i ponoć szorowania to jakoś nie do końca zeszło - fakt farba też została na swoim miejscu

  6. #2906
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Atiko - spróbuj magiczną gąbką Jana Niezbędnego albo taką z Rosmanna.

  7. #2907
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał mazo Zobacz post
    Atiko - spróbuj magiczną gąbką Jana Niezbędnego albo taką z Rosmanna.
    ściany z kredek czy skórzane kanapy z długopisu ??

    i żeby nie było że tylko nie w temacie...



    Ostatnio edytowane przez atika ; 28-10-2010 o 13:19

  8. #2908

    Domyślnie

    mazo, u moich znajomych na tej kanapie jest filc. mają kota i właściwie, to obłazi od jego sierści, co jest jedynym minusem. odkurzana, używana i nie peelinguje się WCALE!!!! byłam w szoku, widząc ją po dwóch miesiącach. a ta Marcina, wydaje mi się, że filcowa nie jest.... na filcu moich znajomych ,po wstaniu nie pozostaje żaden ślad po pupie

  9. #2909
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    O! to super! Te ślady po pupie trochę mnie zmartwiły Muszę w końcu sie wybrać do salonu, gdzie mają te kanapy i zobaczyć, jakie materiały proponują. Ta Twoich znajomych była chyba dosyć ciemna? Wolałabym ciemny szary niż ciemny grafit, bo przy takim dużym narożniku zrobi się wielka ciemna plama
    A o kulkowaniu się filcu wie chyba coś Monah, bo to od niej zaczepnęłam tę informację Ale wiadomo -filc filcowi nierówny

  10. #2910

    Domyślnie

    Podobno w próbniku są dwa odcienie szarego.Ten ich i jakiś jaśniejszy.Nie widziałam niestety tego próbnika. Jak kupowałam swoją kanapę dostałam info od producenta,że produkty z filcu mogą ulegać peelingowaniu i dlatego m.in. moja sofa jest mieszana. a ta ich na prawdę nie ma ani jednej kulki!!! przejrzałam ją ostatnio na wylot i nic!!!

  11. #2911

    Domyślnie

    Ja to chyba wredna matka jestem Jedzenie tylko w kuchni przy stole, picie tak samo. To się tyczy starsze córki. Młody raczej sam nie wcina a jak już to w swoim krzesełku do karmienia. Nie mam problemów z odpadkami w sofie. Kredkami narazie maziają po kartkach ( młodszy podpatruję siostrę). Za to ja szaleję po ścianach. Właśnie się wyżywam u córki w pokoju . Jakoś taka maniaczka jestem pod tym względem i nawet nie pozwalam z czekoladą w łapce latać. Zjedzą, odrazu wycieram łapki i do zabawy. Ale żeby nie było, kurz u mnie leży od soboty do soboty
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  12. #2912
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Dobre wieści Aricio! Dzięki!

    Rere - ja to za to głupia matka jestem, zamiast trzymać się zasad, pozwalam na jedzenie w pokoju, bo sama lubię.... Ale w nowym domu...

  13. #2913

    Domyślnie

    aleście mnie zignorowały...

  14. #2914
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    U nas posiłki przy stole, w krzesełku ze śliniakiem, a łapy i tak da radę powycierać i w bluzkę i spodnie..
    Za to przekąski i picie latają po ścianach
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  15. #2915
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dziewczynki zdjęć nie bedzie bo Natuzzi poki co robi te kanapy, sa zamowione, koncem listopada, poczatkiem grudnia maja byc gotowe. W swojej galerii mam zdjecie ze strony ale kolor czarny. Ten szary to nie jest taki zupełnie szary...wlasciwie to i my i sprzedawcy mieli klopot zeby okreslic precyzyjnie odcien...dlatego nazywamy je szarawe bo sa dosc ciemne i wpadaja w szary, strikte szare mi sie nie podobaja, wygladaja tak sztucznie...
    U mnie skorzane bo..ciemna skora jest dosc latwa w utrzymaniu czystosci, wystarczy wyczyscic pobrudzony fragment i po bolu, materialowe niestety trzeba prac cale a ja mam fobie na tym punkcie wiec piore czesto, no i irytuje mnie taka gola sofa, nawet jesli stoi tylko dzien taka rozebrana...druga kwestia te które mi się podobaja maja sciagane pokroce tylko z siedzisk i poduszek. Podlokietniki sa że tak powiem stałe...no i dupa zbita bo jak je niby wyprac? dlatego sobie darowalam materialowe choc palam do nich wielka miloscia

  16. #2916
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    ja mam niejadka - totalnego wiec wszelkie pedagogiczne aspekty ida w las, generalnie jemy przy stole ale... tych chwil kiedy moje dziecko - 2,5 roku mowi ze jest glodne jest tak niewiele ze odpuszczam i pozwalam jesc na sofie

  17. #2917

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez prawdziwy.anika ; 27-05-2011 o 19:54

  18. #2918

    Domyślnie

    Lyreco,sorki, wiesz, jak się mamuśki o potomstwie rozgadają....Ten artykuł, do którego jest link, pochodzi z 2008 roku!!!! Pewnie te tacki już są wycofane, niestety

  19. #2919

    Domyślnie

    Cytat Napisał LYRECO7 Zobacz post
    aleście mnie zignorowały...
    prosze?

  20. #2920

    Domyślnie

    Ja też tych tacek nie widziałam i nawet nie wiem czy takie były, a do Ikei zaglądam regularnie od paru lat

    Fakt jak ma się nie jadka w domu to wszystkiego się człowiek chyta
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

Strona 146 z 276

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony