dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 275 z 276
Pokaż wyniki od 5.481 do 5.500 z 5512
  1. #5481
    Banned
    baandrzej

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-009
    Posty
    6

    Domyślnie

    zdecydowanie teraz szarość, bladość, biel... i jakiś mały akcent koloru np. dwie ozdobne poduszki w kolorze, który jest nie jest pomiędzy 000000 a ffffff

  2. #5482

    Domyślnie

    Cytat Napisał Isabela Zobacz post
    My wybraliśmy panele Quick-Step'a, dąb biały satynowy z kolekcji Impressive. Wraz z bielą (przewaga) i szarościami tworzą harmonijną, subtelnie kontrastującą całość. Wnętrza traktuję bowiem jak malarskie płótno, które ożywiam kolorowymi dodatkami.
    Przesyłam inspiracje:

    https://www.pinterest.com/search/pins/?q=wallpaper%20grey%20room
    Isabel możesz zdradzić gdzie kupowałaś? Gdzieś na Woli? Będę zmieniać podłogę a mam męża, który jak nie dotknie to nie kupi...
    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  3. #5483

    Domyślnie

    No to przekonaliście mnie do szarości - żona chciała ściany szare z 1 fioletową, co już nie bardzo mi leży. Pokazałem jej na forum pomysły i skończyliśmy na 1 kolorze w połączeniu z bielą - klasyczne i eleganckie

  4. #5484
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ściany białe, ale cała reszta w szarościach: https://www.hoog.design/projecten/cl...uis-in-leiden/

  5. #5485
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Ewb26
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Lubań
    Kod pocztowy
    59-901
    Posty
    30

    Domyślnie

    Bardzo fajne wnętrze przyjemny szary nie męczący fajne dodatki cegły na ścianach.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_9479335.jpg
Wyświetleń:	656
Rozmiar:	37,9 KB
ID:	371766
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_3521765.jpg
Wyświetleń:	596
Rozmiar:	37,0 KB
ID:	371767Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowoczesne-wnetrze-kuchni-z-jadalnia_2702024.jpg
Wyświetleń:	574
Rozmiar:	65,1 KB
ID:	371768Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowoczesne-wnetrze-kuchni-z-jadalnia_2702013.jpg
Wyświetleń:	481
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	371769

  6. #5486

    Domyślnie

    Szarość jest bardzo elegancka, świetnie wygląda na zdjęciach. Ale teraz wyobraźcie sobie, że w takim salonie będziecie musieli spędzić całkiem sporo czasu. Np. w jesienną szarówkę. Jak dla mnie depresja murowana.

  7. #5487

    Domyślnie

    nie znam się może jakoś specjalnie na wystroju wnętrz, ale nie zgodzę się z przedmówczynią. Żona od dawna suszyła mi głowę o szary salon i w końcu mnie namówiła. Przyznam szczerze, że efekt jest świetny i absolutnie nie depresyjny. Żona zadbała o kolorowe dodatki i myślę, że to robi robotę

  8. #5488

    Domyślnie

    Ja też się nie zgodzę z krystianbla. Jeśli ktoś nie ma takich wnętrz w szarościach, to jemu się tylko wydaje, że pomieszczenia są przygnębiające. Ja po wielu latach doczekałam się szarości w mieszkaniu i ciągle jestem nimi zachwycona. Za oknem szaroburo i ponuro, a ja w swoim mieszkaniu czuję się wyśmienicie . Kolorów mam dość, bo moje poprzednie mieszkanie miało żywe kolory i teraz potrzebuję wyciszenia od barw.
    Najważniejsze, by każdy miał takie wnętrza jakie jemu się podobają, a nie innym.

  9. #5489

    Domyślnie

    Witam
    Jakie dodatki (zasłony, poduszki itp. chodzi mi o kolor) dodalibyście do salonu połączonego z kuchnią, gdzie są jasno- szare ściany, podłoga dąb bielony, meble jasne drewno i białe. Jedna ściana tapeta w szerokie pasy pionowe szare i jasno beżowo-szare.
    Proszę o sugestie, propozycje, jeśli macie jakieś inspiracje to chętnie zobaczę.
    Pozdrawiam

  10. #5490
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    100club

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    16

    Domyślnie

    Ewb26 zauroczyła mnie bardzo ta cegiełka. Świetny kolor, nie spotkałam się jeszcze z takim.

  11. #5491
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Ewb26
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Lubań
    Kod pocztowy
    59-901
    Posty
    30

    Domyślnie

    Cytat Napisał 100club Zobacz post
    Ewb26 zauroczyła mnie bardzo ta cegiełka. Świetny kolor, nie spotkałam się jeszcze z takim.
    Mi też sie bardzo podoba ten odcień gyba gonzastosuje u siebie.
    Nie jest to typowa czerwień i nie dominuje we wnętrzu. Ciekawe jaki to odcień. Super.

  12. #5492

    Domyślnie

    Według mnie do takiego wnętrza najlepiej będzie nadawał się narożnik, w kolorze podobnym do ścian. Obecnie większość narożników posiada funkcję spania, więc mogą bez problemu zastąpić kanapę.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 13-03-2017 o 13:20

  13. #5493
    Banned
    Jacek.80

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-119
    Posty
    6

    Domyślnie

    Jeszcze nie tak dawno, nie wyobrażałem sobie pomalować pokoju w kolorze szarym, może dlatego, że kojarzył mi się dość ponuro, ale w ostatnim czasie, coraz bardziej przekonuje się do tego koloru, może dlatego, że przy odpowiednim kontraście z odpowiednimi dodatkami, szarość we wnętrzach bardzo zyskuje

  14. #5494
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    manfred1

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    New Targ
    Kod pocztowy
    34-400
    Posty
    171

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juniorka Zobacz post
    Ja też się nie zgodzę z krystianbla. Jeśli ktoś nie ma takich wnętrz w szarościach, to jemu się tylko wydaje, że pomieszczenia są przygnębiające. Ja po wielu latach doczekałam się szarości w mieszkaniu i ciągle jestem nimi zachwycona. Za oknem szaroburo i ponuro, a ja w swoim mieszkaniu czuję się wyśmienicie . Kolorów mam dość, bo moje poprzednie mieszkanie miało żywe kolory i teraz potrzebuję wyciszenia od barw.
    Najważniejsze, by każdy miał takie wnętrza jakie jemu się podobają, a nie innym.
    Mam takie samo zdanie. Salon szarość chociaż biurko i stolik RTV zrobiłem w kolorze dąb rjeka. Natomiast łazienka to apogeum szarości z dodatkiem czerwieni. Na długo mi się nie znudzi.

  15. #5495

    Domyślnie

    Szary wcale nie musi być ponury! Jest po prostu stonowany, ale zawsze można go rozweselić dodatkami w innych bardziej wyrazistych kolorach. Teraz takich połączeń jest mnóstwo. Nie brakuje inspiracji Ja sama mam sypialnię szarą z akcentem niebieskim i jest świetna, chociaż jeszcze nie jest do końca urządzona.

  16. #5496
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Biel i szarości. Beton architektoniczny w płytach - minimalizm we wnętrzach.
    Płyty bez sztucznych włókien do szybkiego montażu na klej.
    Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz eleganckie wnętrze, szybko i bezproblemowo.
    A co najważniejsze na czasie, zgodnie trendami w architekturze.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	beton-architektoniczny-plyty-betonowe-na-scianie-luxum_2249382-001.jpg
Wyświetleń:	221
Rozmiar:	48,8 KB
ID:	384345Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN1003.jpg
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	106,0 KB
ID:	384346Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	projekt_wnetrze_minimalistyczne_04_salon.jpg
Wyświetleń:	194
Rozmiar:	79,5 KB
ID:	384347
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  17. #5497
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Biel i szarość są okej, właśnie mi się mega ostatnio takie klimaty podobają. Ktoś ma może namiar na jakiegoś archi z własną/zaprzyjaźnioną ekipą z wawy/okolic? Do zaaranżowania 50m2 + balkonik.
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  18. #5498

    Domyślnie

    Też planuję wykończyć pokój dzienny i korytarz w popielach i szarościach, zastanawiam się co myślicie o farbach firmy Jeger? chciałem dodatkowo jedną ścianę strzelić sobie w jakiejś fajnej strukturze, a widzę że mają w swojej ofercie kilka bardzo fajnych rozwiązań. Czy może jeżeli chodzi o farby to lepiej brać Magnata albo Beckersa?

  19. #5499

    Domyślnie

    bardzo podoba mi się biel z szarością połączony turkusem

  20. #5500
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    fijalkowska

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Czeladź
    Kod pocztowy
    41-250
    Posty
    2

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba połączenie bieli z szarością. Niestety kilka miesięcy temu pomalowałam swój salon na taki jasny odcień beżu i cappucino. Teraz żałuję

Strona 275 z 276

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony