dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 34 z 276
Pokaż wyniki od 661 do 680 z 5512
  1. #661

    Domyślnie

    a poza tym strasznie chciałabym do salonu taką wielką (> 1m) donicę/wazę o wyglądzie jakby z betonu czy szarej gliny - albo typu "siwak' jak mieli nasi rodzice, tylko nie rustykalna, bardziej nowoczesna. coś jak poniżej. to, co znalazłam, jest w cenach straszliwych... może wiecie, gdzie takich szukać? bo ja już nawet wiem, co w nią włożę, a jeszcze jej nie mam








    a tak poza tym 2, to te wazony są strasznie fajne:

    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  2. #662

    Domyślnie

    Cytat Napisał fennel

    No i teraz co ja mam zrobic? Doszedl kolejny dylemat doniczkowy .
    Juz mialam wybrane doniczki, a teraz mam "zagwostke".
    i znowu moja wina!

    ps. te donice z Carrefour mają róże kształty i rozmiary - poza takimi, jak ja mam, są też na planie kwadratu, prostokąta, koła, i stożkowe, od malutkich do mega wielkich. są też dwa różne kolory - poza tym szarym jest jeszcze taki czarny prawie. nie są drogie, chyba, że się kupuje hurtowo, jak ja ))
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  3. #663

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    Nawet mogloby puste u mnie stac . Przepiekna donico-wazonica.

    Cytat Napisał monah


    No ikea obrodzila z donicami ostatnio..... http://www.ikea.com/pl/pl/search/?qu...l&pageNumber=3

  4. #664

    Domyślnie

    no wiem, te powyżej są właśnie z Ikei, ale one są małe, a ja szukam takiej do pasa gdzieś...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  5. #665

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    no wiem, te powyżej są właśnie z Ikei, ale one są małe, a ja szukam takiej do pasa gdzieś...
    to zalezy ile kto ma do pasa .....najwyzsza w ikeii ma 67cm http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00151503

    Musze sie przejsc do tego karfura i zobaczyc te donice, obawiam sie tylko, ze na taras mi nie beda pasic, bo sa metalowe, a ze mam wiekszosc dnia slonce na tarasie, to ponoc nie za bardzo to "chwastom" dobrze zrobi taki nagrzany metal, ale na druga strone chaty i do chaty moze sie skusze.

  6. #666

    Domyślnie

    to jest fajne - ale tez za małe (Quelle). a jaka cena za 40cm donicę!

    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  7. #667

    Domyślnie

    Tutaj to dopiero sa donice.....no i ceny...... http://www.hydroponika.pl/

  8. #668

    Domyślnie

    o jesuuuuu, fennel, weź mnie nie denerwuj nawet takimi stronami!!!

    ta projektu Starcka z siedziskiem jest obłędna...

    ja chcę TO (tylko o jakieś 500% taniej :

    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  9. #669

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    o jesuuuuu, fennel, weź mnie nie denerwuj nawet takimi stronami!!!

    ta projektu Starcka z siedziskiem jest obłędna...
    Oj mozna sobie podniesc cisnienie.....jak mam za niskie, to tam klikam .
    Maz jak mnie nie wyrzuci z domu, to moze da sie namowic na jakies takie na taras, przygotowuje go psychicznie do tego, bo to prawie jak grubsza inwestycja.

  10. #670

    Domyślnie

    wrzucę tego Starcka, bo jest niezły... facet ma jednak niesamowite pomysły.





    ale to już raczej nie WNĘTRZA tylko ZEWNĘTRZA w szarościach
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  11. #671

    Domyślnie

    Znalazłam coś takiego. Może kogoś zainspiruje.

    http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,8...2,0,2.html?v=2

    Bardzo nowoczesne!

  12. #672

    Domyślnie

    Cytat Napisał asuulek
    Znalazłam coś takiego. Może kogoś zainspiruje.

    http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,8...2,0,2.html?v=2

    Bardzo nowoczesne!
    o tak, to wnętrze już omówiłyśmy a ja szukałam takich krzeseł. nawet pytałam właścicielki mieszkania, skąd je ma...
    bardzo piękne ma mieszkanie ta matinee. wszystkie wielbicielki szarości powinny je obejrzeć.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  13. #673

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    Cytat Napisał asuulek
    Znalazłam coś takiego. Może kogoś zainspiruje.

    http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,8...2,0,2.html?v=2

    Bardzo nowoczesne!
    o tak, to wnętrze już omówiłyśmy a ja szukałam takich krzeseł. nawet pytałam właścicielki mieszkania, skąd je ma
    bardzo piękne ma mieszkanie ta matinee. wszystkie wielbicielki szarości powinny je obejrzeć.
    tak, tak, znamy to wnetrze, wyogladane z kazdej strony doglebnie .

    Monah nie pisz o krzeslach, bo nie spie po nocach. Znalezc krzeslo to dla mnie najgorsza jak sie okazuje rzecz w calym remonto-urzadzaniu. Czekam wlasnie na zamowiony jeden egzemplarz, bo nie wiem czy moj zad bedzie zadowolony , jak zaakceptuje, to domowie dopiero reszte.
    Materialowe krzesla sa sliczne, takie "domowe", ale przy dziecku niestety niepraktyczne, a nie chce robic takich ceregieli jak zakrywanie tkaniny za kazdym razem gdy dziecko siadzie..... ma byc swobodnie, praktycznie, modnie i przede wszystkim wygodnie . Postawilam na sofe z tkaniny, a krzesla musza byc ze skory i beda o zblizonym wygladzie do tych jakie ma wlascicielka spod podanego wyzej linka.

  14. #674

    Domyślnie

    no to dawaj, pochwal się, jakie to krzesła!
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  15. #675

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    no to dawaj, pochwal się, jakie to krzesła!
    ja wiem czy jest sie czym chwalic? takie http://www.danetti.com/products.php?...e+dining+chair tylko z chromowanymi nogami, zobacze, posiedze, jak nie beda na moje oko, to oddam.

  16. #676

    Domyślnie

    no bardzo fajne, myślę, że Twój zadek też je doceni
    ja jeszcze krzeseł nie mam wybranych, chociaż bardzo podobają mi się te krzesełka Coco z kilku stron wcześniej (na przemian czarne i białe, w połączeniu z czarnym stołem ze szkłem i połyskiem na blacie) to dość odległa sprawa...
    choć wolałabym Duchy Starcka, ale chyba na tyle Starcków nie będzie mnie stać chwilowo...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  17. #677

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    no bardzo fajne, myślę, że Twój zadek też je doceni
    ja jeszcze krzeseł nie mam wybranych, chociaż bardzo podobają mi się te krzesełka Coco z kilku stron wcześniej (na przemian czarne i białe, w połączeniu z czarnym stołem ze szkłem i połyskiem na blacie) to dość odległa sprawa...
    choć wolałabym Duchy Starcka, ale chyba na tyle Starcków nie będzie mnie stać chwilowo...
    Ja szczerze mowiac boje sie tych plastikow, wydaje mi sie, ze za pare lat, to bylby pierwszy mebel do wymiany, a dobre tanie nie sa. Chce cos bardziej ponadczasowego i trwalszego. Szklane stoly tez sa boskie, ale jako jadalniany zrezygnowalam, widac palce strasznie i niestety sie rysuje, na ciemnych widac to szczegolnie .
    Pomyslow mam co niemiara, wszystko ogranicza sie tez do przewozu, moj zyrandol, z drewna beczulka i "pionek szachowy" robiace za stolki czy stoliczki czekaja na razie na transport.
    Chyba zaczyna sie robic prywatnie, jak masz jakies pytania to chetnie odpowiem na priv........wlasnie przyszlo krzeslo..... .

  18. #678
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    ten wątek uzależnia

    monah

    poduszeczki kupiłam w sklepie z art. pościelowymi, dziergane na drutach, podobne do tych ze stronki podanej przez Słoneczko (baardzo ładne i tanie te poszewki!! - może dało by się zamówić białe?).

  19. #679

    Domyślnie

    dzięki, piu. się znajdzie. w Ikei sa nawet fajne szydełkowe białe.



    ps. tak, ten wątek ma coś w sobie
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  20. #680

    Domyślnie

    beton, och beton... pięknie wygląda we wnętrzu na ścianach i podłodze. i wcale nie musi być zimny, surowy i industrialny. można go świetnie ocieplić drewnem...









    gdzie można kupić takie płyty betonowe??


    i moja ulubiona podłoga...


    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

Strona 34 z 276

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony