dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 36 z 276
Pokaż wyniki od 701 do 720 z 5512
  1. #701

    Domyślnie

    Troszkę z sypialni:




  2. #702

    Domyślnie

    Cytat Napisał pasie
    zakochalam sie w tej lazience! jest po prostu super! tylko u nas niestety nie przejdzie cala taka szara

    monah widze, ze nasze potwory w tym samym wieku tylko u nas na dniach pojawi sie kolejny i nie daje juz rady siedziec przed kompem za dlugo, a jak sie poloze z kompem to mloda go demoluje i czuje sie czasem jakbym miala nalozone ograniczenia co do korzystania z netu

  3. #703

    Domyślnie

    Takie jak te dwie szare stozkowe widzialam w Jysku, duuuze, cena chyba jakies 70 zl sztuka, wiec niewiele jak za ten rozmiar





  4. #704
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    288

    Domyślnie



  5. #705
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    288

    Domyślnie

    Niesamowity nowy projekt firmy wnętrzarskiej Transparent House design, pozwala na zamówienie podłogi już ze wzorem, lub wydrążenie wzoru na zamówienie.




  6. #706
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    co prawda jest już w wątku o sypialniach ale co tam- tu też pasuje
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  7. #707

    Domyślnie

    Cytat Napisał dankaf

    oh, to IBRIDE- świetne tace. szkoda tylko, że drogie trochę...



    maja tez inne świetne przedmioty z nadrukami - np. takie cudo:



    lubię takie nadruki w stylu Teo Jasmin.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  8. #708

    Domyślnie

    [quote="karolinnab"]Takie jak te dwie szare stozkowe widzialam w Jysku, duuuze, cena chyba jakies 70 zl sztuka, wiec niewiele jak za ten rozmiar

    dzięki, karolinnab, zaraz lecę do Jyska
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  9. #709

    Domyślnie

    Cytat Napisał basiakgk

    monah widze, ze nasze potwory w tym samym wieku tylko u nas na dniach pojawi sie kolejny i nie daje juz rady siedziec przed kompem za dlugo, a jak sie poloze z kompem to mloda go demoluje i czuje sie czasem jakbym miala nalozone ograniczenia co do korzystania z netu
    witaj w klubie - ja w ciągu dnia nawet do kompa nie mam co podchodzić na dłużej, bo zaraz jest tupot małych stóp i stanowcze: MAMOOOOOOO!!!!
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  10. #710
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar dankaf
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    288

    Domyślnie

    Firma "Suszek"
    Seria raboso



    tannat


  11. #711

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola


    widziałam go w innej aranżacji, płytki również ciemne taka szarość delikatnie złamana ciemnym brązem, ale jednak szarość.
    Płytka podłogowa miała wzór okręgów, które układały się w całość po ułożeniu kwadratu z czterech płytek. Ten wzór był lekko wklęsłym rowkiem i był biały, bardzo ładnie nawiązywał do okrągłego kształtu umywalki.
    Jak zobaczyłam to na żywo, od razy klamka zapadła, że ten stołek u mnie będzie.
    Płytek nie kupiłam, bo były bardzo drogie.
    Ale powiem szczerze, że tamten ciemny zestaw podobał mi się bardziej, niż moje zestawienie z beżem i brązem. Szarości mają jakąś magię i elegancję.
    Zdjęcie nie oddaje efektu. Na żywo dużo lepiej i wcale nie przeszkadzało to, że ciemna płytka i ciemne drewno. Całość rozświetlała biel sanitariatów i wzór tych okręgów.
    Tolu a nie masz zdjęcia tej aranżacji? Ja to chyba zaczynam od złej strony. Najpierw wybrałam mebel, a teraz próbuję dopasować płytki Chyba powinno być odwrotnie. Ale tak mi się podoba ten stolik że nie mogę go odpuścić. Ma w sobie taką lekkość i klasę.

    Pozdrawiam!

  12. #712
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Zwracam się do Was jako miłośniczek szarości do uwag nt moich świeżutkich szarych wizualek w dzienniku

  13. #713

    Domyślnie

    kafle do mojej górnej łazienki

  14. #714

    Domyślnie

    kama&michał, co to za kafle?, nazwa, cena?

  15. #715

    Domyślnie

    Gardenia Orchidea LUMINOR
    cena 190zł/m2-kafle podstawowe natomiast dekory 280zł za sztuke

  16. #716

    Domyślnie

    Wnętrza w odcieniach szarości bardzo ładne. Mnie się podobają takie odcienie w gabinetach bądź sypialni z połączeniem bieli, ale to kwestia gustu

  17. #717
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Uwielbiam te Wasze szarości Własnie probuje cos stworzyc w mojej łazince górnej pod skosami...na oku mam płytki Nord Ceram Gemini, snake silver Opoczna i Metalic silver Opoczna. Bardziej powymyslac mogłabym z Gemini bo maja dwa odcienie, pozostałe łaczą sie z bezami a bezy jakos nie chce wstawiac. Wanna bedzie pod oknami po srodku łazienki i chciałam ja obłozyc czerwoną mozaika np. Duna, tylko nie wiem czy cała czy moze ramówke (ok 20cm szer) dookoła wanny zrobic z płytek a tylko front z mozaiki??? Poradzcie mi prosze bo od kwietnia wchodza kafelkarze a ja jestem w punkcie zerowym((

  18. #718

    Domyślnie

    A ja szukam dużych szarych kafli z motywem roślinnym/ ornamentem na podłogę, potrzebuję mało, bo chcę z nich zorbić "dywanik" w holu, dookoła będzie drewno, najlepiej w kwadracie 60x60, wówczas starczą 4 szt.
    Może widziałyscie, tylko cena, żeby nie zabiła, widziałam już takie, co to bardzo mi przypały do gustu ale 1700 zł /m2

  19. #719
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniaitomek
    A ja szukam dużych szarych kafli z motywem roślinnym/ ornamentem na podłogę, potrzebuję mało, bo chcę z nich zorbić "dywanik" w holu, dookoła będzie drewno, najlepiej w kwadracie 60x60, wówczas starczą 4 szt.
    Może widziałyscie, tylko cena, żeby nie zabiła, widziałam już takie, co to bardzo mi przypały do gustu ale 1700 zł /m2
    W Leroy Merlin takie widziałam:

    ale ceny nie znam

  20. #720

    Domyślnie

    OOOO, zapowiadają się fajnie, sprawdzę przy okazji, dzięki!

Strona 36 z 276

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony