dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 86 z 276
Pokaż wyniki od 1.701 do 1.720 z 5512
  1. #1701

    Gratuluję udanej metamorfozy!

  2. #1702

    Domyślnie

    http://polki.pl/dom_wnetrza_galeria....r_01_page_no=6
    czesc wszystkim...wiecie moze gdzie mozna takie cos dostac?

  3. #1703

    Domyślnie

    Cytat Napisał izex5 Zobacz post
    http://polki.pl/dom_wnetrza_galeria....r_01_page_no=6
    czesc wszystkim...wiecie moze gdzie mozna takie cos dostac?
    niestety nie wiem gdzie w kraju, sama mieszkam w uk i czasem kupuje z tej strony, dostarczaja poza uk, ale dojda oplaty za przesylke
    w tej chwili maja promocje 15%off na te polki
    http://www.macandmacinteriors.co.uk/...i-p-10025.html
    God put me on this earth to accomplish a certain number of things. Right now I am so far behind that I will never die.

  4. #1704

    Domyślnie

    Piekne krzesla.
    Ale ceny... i na dodatek x 4 prawie.

  5. #1705

    Domyślnie

    ceny kosmiczne, ale stronka fajna
    God put me on this earth to accomplish a certain number of things. Right now I am so far behind that I will never die.

  6. #1706
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Aśa - naprawdę jestem pełna podziwu !



    moja kolejna inspiracja

  7. #1707
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie


  8. #1708

  9. #1709

  10. #1710

    Domyślnie

    Cytat Napisał aricia Zobacz post
    CUDNIE!!!
    Mnie też marzy się ściana z takich płyt w holu, ale niestety nie wiem skąd je wziąć
    Kiedyś w dekoratorni zrobili taką ścianę w sypialni ale nie mogę odnaleźć tego odcinka na ich str.
    Nie wiecie może, czy ktoś w okol.Łodzi robi takie cuda?
    np stad

    http://www.contractors.info.pl/?str=...&x=galeria&p=1

    pisałam do nich jakos super tanio to nie jest ale jesli chce sie tylko ejdna sciane to czmu nie?

  11. #1711

    Domyślnie

    dzięki KOKTAJL.
    btw, na poprzedniej stronie już była o nich mowa...

  12. #1712
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jaga jaga

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene Zobacz post

    Piekne sofy,wiecie moze,czy sa ''nasze'',poszukuje wlasnie w takim stylu

    Ktos z Was wkleil zdjecie z cala betonowa sciana i pomaranczowa sofa.Kilka lat temu je odkrylam i sie zakochalam w betonie,dzwonilam nawet gdzies w zwiazku z cena,to bylo w ubieglym roku,cena mnie porzadnie /na cala sciane/ wystraszyla,ale teraz ta mysl wrocila,moze chociaz 1 rzad?nie pamietam w ktorym katalogu z plytkami/chyba opoczno/ widzialam takie wylozenie sciany i pomyslalam,ze moze ktoras firma robi wlasnie takie plytki,duze rozmiarowo,ktore maja rowniez

  13. #1713
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jaga jaga

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene Zobacz post

    Piekne sofy,wiecie moze,czy sa ''nasze'',poszukuje wlasnie w takim stylu

    Ktos z Was wkleil zdjecie z cala betonowa sciana i pomaranczowa sofa.Kilka lat temu je odkrylam i sie zakochalam w betonie,dzwonilam nawet gdzies w zwiazku z cena,to bylo w ubieglym roku,cena mnie porzadnie /na cala sciane/ wystraszyla,ale teraz ta mysl wrocila,moze chociaz 1 rzad?nie pamietam w ktorym katalogu z plytkami/chyba opoczno/ widzialam takie wylozenie sciany i pomyslalam,ze moze ktoras firma robi wlasnie takie plytki imitujace beton,duze rozmiarowo,ktore maja rowniez sroby,bylyby lzejsze i latwiejsze w montarzu,pozdrawiam wszystkich.

  14. #1714
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie


  15. #1715
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Obra Architects:

    Maison&Objet:

    BoConcept:

  16. #1716
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Witam. U mnie na razie szarość gości tylko na zewnątrz (dach, okna, brama, drzwi i podbitka drewniana) ale rozglądam się za szarymi płytkami gresowymi. Wczoraj specjalnie jechałąm do Krakowa do Mx Fliz i okazało się, że Afron na który byłam zdecydowana jest za mało polerowany. Ładnie wygląda Arkesia, jest piękna ale ma drobne kropeczki beżowe, ja chcę dopasować płytki do mebli kuchennych, któe będą białe i niestety jakoś mi się to nie widzi. Czy możecie mi pomóc znaleźć szare, nawet ciemno szare płytki polerowane ? Widziałąm w Flizie ale ceny ... 300 za metr to nie dla mnie niestety. Pomożecie ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  17. #1717

  18. #1718

    Domyślnie

    Ja kupiłam płytkę KOSMICA - KIGAL, 60/60.
    Z tego co pamiętam, ok 180pln/mkw. Ja szukałam czegoś betonopodobnego
    Znaleźć czysto szarą płytkę, w przystępnej cenie nie jest tak prosto, jakby się wydawało.....
    Z Paradyża chyba Mistral nie wypada beżowo.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kosmica-Kigal.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	67,0 KB
ID:	12184  
    Ostatnio edytowane przez aricia ; 31-05-2010 o 08:01

  19. #1719
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    rasia, dziękuję za pomoc ale... to wszystko są takie jaśniutkie, popielate. Szukam jednak ciemniejszych. Minumalnie nawet mogą wpadać w czarny.

    No właśnie, ten beż. Większość wpada jednak trochę w beż .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  20. #1720

    Domyślnie

    mistral grafit ( satyna )
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Mistral Grafit 60x60 satyna.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	3,9 KB
ID:	12187  
    Ostatnio edytowane przez aricia ; 31-05-2010 o 08:02

Strona 86 z 276

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony