dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 50
  1. #1

    Domyślnie piekarnik do zabudowy

    stoję przed wyborem piekarnika do zabudowy w słupku, jakie polecacie?

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Wito2008

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Re: piekarnik do zabudowy

    Cytat Napisał asiulka
    stoję przed wyborem piekarnika do zabudowy w słupku, jakie polecacie?
    a pozostały sprzęt jakiej firmy? ja jestem zwolennikiem ujednolicania

  3. #3

    Domyślnie Re: piekarnik do zabudowy

    Cytat Napisał Wito2008
    Cytat Napisał asiulka
    stoję przed wyborem piekarnika do zabudowy w słupku, jakie polecacie?
    a pozostały sprzęt jakiej firmy? ja jestem zwolennikiem ujednolicania
    pozostałe sprzęty też jeszcze nie kupione ale najprawdopodobniej zmywarka będzie BOSH a płyta grzewcza TEKA

    co z tymi piekarnikami ,nikt nie ma w domu
    podzielcie się doświadczeniami

  4. #4

    Domyślnie Re: piekarnik do zabudowy

    Cytat Napisał asiulka
    Cytat Napisał Wito2008
    Cytat Napisał asiulka
    stoję przed wyborem piekarnika do zabudowy w słupku, jakie polecacie?
    a pozostały sprzęt jakiej firmy? ja jestem zwolennikiem ujednolicania
    pozostałe sprzęty też jeszcze nie kupione ale najprawdopodobniej zmywarka będzie BOSH a płyta grzewcza TEKA

    co z tymi piekarnikami ,nikt nie ma w domu
    podzielcie się doświadczeniami
    ja mam wszzystko z innej bajki bo z kuchni korzystam przemysłowo potrzebowalam niezbyt drogiegi piekarniaka z fajnymi funkcjami (typu auto wyolaczanie itd) mam zanussi i jest rewelacyjny. Była tani wiżc za ilestamlat wymienie bez zalu. Wiem ze to niepopularna firma na tym forum bo nie jest trendy ale jestem b zadowolona.
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam SMEGa - polecam, używam od ponad 2 lat, praktyczny, ładny wyglą plus łatwy w utrzymaniu czystości, żałuję tylko że nie wybrałam tego z funkcją rozmrażania, nie mam i nie planuję mikrofali

  6. #6

    Domyślnie

    jakie funkcje lub udogodnienia są Waszym zdaniem szczególnie przydatne w przypadku wyboru piekarnika?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiulka
    jakie funkcje lub udogodnienia są Waszym zdaniem szczególnie przydatne w przypadku wyboru piekarnika?
    dla mnie 1) programowanie czasu i autowyłączanie
    2) autowłączanie w zaprogrmowanym czasie (wkładam mięsko, ustawiam timer, idę z familią na spacer np, wracam i po prostu wyjmuję)

    A teraz cos dla mniej wprawnych gospodyn-moj piekarnik ma jeszcze programy specjalne i np pizza na programie pizza faktycznie lepsza, ma dobór temperatury i czasu do wagi itp-dla mnie fajna sprawa bo nie jestem superkucharką i jak robiłam na "oko" to czasem mięcho wysuszyłam teraz sie to nie zdaża, w zasadzie zapominam o pieczeniu, nie muszę zaglądać-piecze się samo ale mozna zyc bez tych funkcji
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  8. #8

    Domyślnie

    Asiulka... wybralas juz sprzet, bo ja takze zastanawiam się na co sie zdecydować. Mam tez zabudowę w słupku..... chcialabym piekarnik i mikrofalę z jednej firmy, zeby nie rozniły się odcieniem stali.
    A co myslicie o tym:


  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar m&k
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    my prawdopodobnie wybierzemy piekarnik parowy Electrolux EOB 98000 X
    tu narazie jest ściernisko..

    EMANUELA II

    komentarze do dziennika

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Ja mam wszystko TEKI (wszystko poza lodówką i zmywarką, bo tych nie widać więc ujednolicenie nie było konieczne).
    Podstawowe funkcje na jakich mi zależało:

    PIEKARNIK
    - prowadnice teleskopowe
    - zimne drzwi
    - programator elektroniczny
    - oczywiscie termoobieg, gril, funkcja pizza
    - programowanie czasowe - wstawiam i nie musze pilnować
    - stal zabezpieczone przed odciskami palców (jestem pedantką i zlew poleruję oliwką, wiec ta funkcja była niezbędna )

    MIKROFALA
    - rozmrażanie czasowe i wagowe (wreszcie mięso po rozmrożeniu nie jest ciepłe, jak w mojej "normalnej" mikrofali)
    - oczywiście wizualnie to samo co w piekarniku, czyli stal zabezpieczona, elektroniczny programator

    A najbardziej zależało mi na tym, żeby znaleźć sprzęt z funkcjami dla mnie niezbędnymi i jednocześnie, żeby wszystko było jednej firmy... Udało się

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał darka
    A co myslicie o tym:

    Ja myślałam o tym piekarniku, ale ponieważ "gryzł" mi się z mikrofalą, to chciałam do tego dokupić piekarnik z funkcją mikrofali (wizualnie jak piekarnik, tylko mniejszy)



    Ostatecznie zrezygnowałam (post wyżej), bo Samsung nie miał wtedy zdaje się płyty indukcyjnej... Teraz widzę, że już ma

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał m&k
    my prawdopodobnie wybierzemy piekarnik parowy Electrolux EOB 98000 X
    Najpierw miał być właśnie electrolux teraz zdecydowałam się na
    AEG Competence B 9820 4-M

    http://www.ceneo.pl/436125

    Ma ktoś może doświadczenia z tym piekarnikiem?

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3
    Cytat Napisał darka
    A co myslicie o tym:

    Ja myślałam o tym piekarniku, ale ponieważ "gryzł" mi się z mikrofalą, to chciałam do tego dokupić piekarnik z funkcją mikrofali (wizualnie jak piekarnik, tylko mniejszy)



    Ostatecznie zrezygnowałam (post wyżej), bo Samsung nie miał wtedy zdaje się płyty indukcyjnej... Teraz widzę, że już ma
    A dlaczego "gryzł" sie z mikrofalą ? Nie zgrywał sie z mikrofalą samsunga, czy z mikrofalą z innej firmy?

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał darka

    A dlaczego "gryzł" sie z mikrofalą ? Nie zgrywał sie z mikrofalą samsunga, czy z mikrofalą z innej firmy?
    Gryzł się, bo ma zupełnie inny wygląd. Piekarnik z rączką, mikrofala bez. Piekarnik ma pokrętła, mikrofala sensory... Oczywiście "normalnemu" obywatelowi to nie przeszkadza, ale ja mam takie "zboczenie" Taki sam odcień niestety nie wystarcza

    U mnie teraz wygląda to tak...
    Na dole piekarnik HK 800, na górze mkikrofala MW 32 BIT


  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3
    Cytat Napisał darka

    A dlaczego "gryzł" sie z mikrofalą ? Nie zgrywał sie z mikrofalą samsunga, czy z mikrofalą z innej firmy?
    Gryzł się, bo ma zupełnie inny wygląd. Piekarnik z rączką, mikrofala bez. Piekarnik ma pokrętła, mikrofala sensory... Oczywiście "normalnemu" obywatelowi to nie przeszkadza, ale ja mam takie "zboczenie" Taki sam odcień niestety nie wystarcza

    U mnie teraz wygląda to tak...
    Na dole piekarnik HK 800, na górze mkikrofala MW 32 BIT

    Powiem Ci, ze super wyglada to w zabudowie..... tylko chciałabym nieco mniej na mikrofalę wydać kasy, bo koncowy etap budowy jak sama nazwa mówi, wykańcza finansowo

  16. #16

    Domyślnie

    Słuchajcie, a co sądzicie o tym piekarniku Gorenje B 50 EP



    Nie spotkałam się jeszcze nigdzie z opiniami, ale ten piekarnik ma bardzo fajne opcje i cenę tez przystępną.

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał futuro
    Słuchajcie, a co sądzicie o tym piekarniku Gorenje B 50 EP



    Nie spotkałam się jeszcze nigdzie z opiniami, ale ten piekarnik ma bardzo fajne opcje i cenę tez przystępną.
    No i mikrofala tez jest do tego ..ten sam design

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał futuro
    Słuchajcie, a co sądzicie o tym piekarniku Gorenje B 50 EP



    Nie spotkałam się jeszcze nigdzie z opiniami, ale ten piekarnik ma bardzo fajne opcje i cenę tez przystępną.
    ten model chyba niczym się nie różni od tego http://www.ceneo.pl/;015226807-10.htm#productOpinions
    prócz wyglądem, a opinie są.

    Najlepiej zadzwonić do producenta i upewnić się. Ja tak zawsze robię jak mam wątpliwości. Tutaj kontakt: http://www.gorenje.pl/kontakt

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał darka
    Cytat Napisał futuro
    Słuchajcie, a co sądzicie o tym piekarniku Gorenje B 50 EP



    Nie spotkałam się jeszcze nigdzie z opiniami, ale ten piekarnik ma bardzo fajne opcje i cenę tez przystępną.
    No i mikrofala tez jest do tego ..ten sam design
    to jest piekarnik z mikrofalą lub odwrotnie i nie pasuje do omawianego modelu. Jeden cały ze szkła drugi ma ramy inox.

  20. #20

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony