dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Jak prawidłowo nadlać schody zewnętrzne, 12 cm do progu drzwi.

    Witam. Problem moj polega na tym.


    Wiatrołap i schody były budowane wcześniej w międzyczasie okazało się ze mam nierówno wylany chudziak i trzeba było wyrównać styropianem.
    przyszło jakies 15 cm styro.
    W związku z czym wyszedł taki bubel.
    Pomiędzy schodami a dolną krawędzią drzwi jest jakieś 12 cm, minus płytka i klej da 10 cm.
    Panowie co mam z tym zrobic?
    dodam ze schody są wylane bez fundamentu ale powiązane zbrojeniem z wiatrołapem.
    tak to wyglądało


    Chciałbym uzyskać minimalnie możliwy próg przecież 10-cio centymetrowy próg mnie prędzej czy pózniej wykończy.
    Proszę o poradę jak podejść do tematu.
    pozdrawiam radek
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Dolej na każdym poziomie tyle ile potrzebujesz ...

  3. #3

    Domyślnie

    Wywierć jednak otwory, w które wkleisz kotwą chemiczną szpilki z nakrętkami. To skutecznie zwiąże obie warstwy betonu.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Troszkę odgrzeję kotleta.






    Pytanie po jakim czasie od nadlania mogę kleic płytki przy panujących temperaturach?
    dawac na beton folię w płynie ?
    Pozdrawiam
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony