dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ACUBENES

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    3

    Domyślnie Roboczogodzina

    Witam wszystkich forumowiczów.
    W zawodzie pracuje kilka lat raz na prawo raz na lewo jak to w polsce.
    Teraz mam problemz wyceną roboczogodziny.Sprawa wyląda następująco .Pewna firma chce mnie zatrudnić jako firme (jeszcze nie mam) w takiej formie że będzie płacić za godzine pracy a ja wystawiam fakture w rozliczeniu miesięcznym po podliczeniu wszystkich godzin.I tu wielka prośba ile powinienem rządać za godzine aby po zapłaceniu zusu (750 zł) podatku i wszystkich pozostalych opłat została mi w kieszeni godziwa zapłata.Czy są jakieś konkretne stawki?
    Pozdrawiam ze Sląska.

  2. #2

    Domyślnie

    jeżeli nie prowadziłeś firmy przez ostatnie 5 lat to twój zus wyniesie cię około 300zł przez dwa lata. koszt roboczogodziny w mojej firmie to około 25zł z czego po opłaceniu ZUS US pracownika ksiegowego itp. zostaje mi na ręke około 3 zł na roboczogidzine z jednego pracownika. a ty przy tej stawce zarobisz około 2500 nie jest złym zarobkiem w Polsce.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ACUBENES

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    3

    Domyślnie

    Firme już miałem prez krótki czas więc zus będzie full opcja do opłacenia .
    Dzięki neco.

  4. #4

    Domyślnie

    znajdź dobrego księgowego , który będzie ci potrafił mądrze doradzić co zrobić żeby zmniejszyć koszta. Mam kolegę który prawie wcale nie płaci podatków bo księgowy mu to wszystko pięknie rozpisze. tylko że on jest na VAT a ty pewnie nie będziesz?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony