dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 92
  1. #61

    Domyślnie

    Sprawdzone i polecone : preparat SILENCE
    Cena ok.39 pln dostępne w aptekach.
    Wreszcie medycyna wymyśliła coś skutecznego !!

    Bardzo ładnie i skutecznie usztywnia miękkie podniebienie i nie warczy się już .
    Wreszcie się wysypiam.

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Kupiłem!
    Jako dodatkowe wsparcie.Ale kurcze....hm, mieszane uczucia mam na razie co do jego skuteczności.
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek
    Kupiłem!
    Jako dodatkowe wsparcie.Ale kurcze....hm, mieszane uczucia mam na razie co do jego skuteczności.
    Czy to oznacza, że zabieg który przeszedłeś nie pomógł.

    Moje chrapanie po zabiegu metodą Celon zmniejszyło się ale nie ustąpiło całkowicie. W rezerwie mam jeszcze zrzucenie kilkunastu kilogramów i rzucenie palenia.[/list]

  4. #64
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Dokładnie jak ja. Bezdechu sie pozbyłem, ale żeby całkowicie było extra to nie
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  5. #65

    Domyślnie

    No to Panowie, jak wam powiem, że mój mąż NIE CHRAPIE.
    Nie ma bezdechów, nie chrapie nawet jak śpi na plecach. Tak go "podcieli", że nawet nie może wydać dźwięku nazywanego chrumkaniem (pytasz dziecko: jak robi świnka?).
    Ale u niego podniebienie miękkie poza snem było nisko a języczek sięgał do samego gardła. Teraz wszystko jest wysoko, krótko.
    Zdecydowanie nowa jakość życia. Gojenie się gardła trwało miesiąc.
    Któregoś wolnego dnia myślałam, że mój mąż już wstał, bo nie było nawet słychać jak oddycha. A tu proszę, facet spał koło mnie
    No i ja się w końcu wysypiam.

  6. #66
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    saluka

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    mam pytanko gdzie robiony był zabieg bo ja też chciałbym sobie go zrobic ale jest kilka ofert w tym też refundowane , ale osobiście wole mieć gwarancje że to będzie raz i dobrze zrobione a tu słyszę że nie wszyscy tak na 100% są zadowoleni

  7. #67
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    saluka

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarkotowa
    No to Panowie, jak wam powiem, że mój mąż NIE CHRAPIE.
    Nie ma bezdechów, nie chrapie nawet jak śpi na plecach. Tak go "podcieli", że nawet nie może wydać dźwięku nazywanego chrumkaniem (pytasz dziecko: jak robi świnka?).
    Ale u niego podniebienie miękkie poza snem było nisko a języczek sięgał do samego gardła. Teraz wszystko jest wysoko, krótko.
    Zdecydowanie nowa jakość życia. Gojenie się gardła trwało miesiąc.
    Któregoś wolnego dnia myślałam, że mój mąż już wstał, bo nie było nawet słychać jak oddycha. A tu proszę, facet spał koło mnie
    No i ja się w końcu wysypiam.

    mam pytanko gdzie robiony był zabieg bo ja też chciałbym sobie go zrobic ale jest kilka ofert w tym też refundowane , ale osobiście wole mieć gwarancje że to będzie raz i dobrze zrobione a tu słyszę że nie wszyscy tak na 100% są zadowoleni

  8. #68

    Domyślnie

    Wysłałam info na PW.

  9. #69
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    BożenaE

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarkotowa
    No to Panowie, jak wam powiem, że mój mąż NIE CHRAPIE.
    Nie ma bezdechów, nie chrapie nawet jak śpi na plecach. Tak go "podcieli", że nawet nie może wydać dźwięku nazywanego chrumkaniem (pytasz dziecko: jak robi świnka?).
    Ale u niego podniebienie miękkie poza snem było nisko a języczek sięgał do samego gardła. Teraz wszystko jest wysoko, krótko.
    Zdecydowanie nowa jakość życia. Gojenie się gardła trwało miesiąc.
    Któregoś wolnego dnia myślałam, że mój mąż już wstał, bo nie było nawet słychać jak oddycha. A tu proszę, facet spał koło mnie
    No i ja się w końcu wysypiam.
    Ja również proszę o informację, gdzie był robiony zabieg. Mój mąż chrapie i ma bezdechy, postanowiliśmy się tym zająć.

  10. #70
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    leenka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    8

    Domyślnie

    U mojego męża powodem była baaardzo krzywa przegroda, ale po operacji wcale nie jest lepiej. Środki “przeciwchrapalne” w jego przypadku też nie skutkują.

  11. #71

    Domyślnie

    Witam towarzyszki niewoli bezsennych nocy i chrapiących mężów!
    Kobitki! Powiedzcie coś więcej o tym na czym polegał zabieg i gdzie wykonują takie dzieła?
    Mój mąż chrapie przeraźliwie, do tego pies, teść i szwagierka (słychać nawet z drugiego mieszkania)! Ja zwariuję!
    Szwagierka miała przegrodę prostowaną - i nie pomogło!
    Teść schudł, mąż chudy - dalej piłują!
    Mąż był u lekarza, to mu pani doktor powiedziała - proszę żonie zatyczki kupić - ale ja już nie mogę! Wspomagałam się środkami na sen, ale budzika rano nie słyszałam - wstaję o 4 i to jest kłopot, jak z trudem o 1 zasypiam i budzę się z bólem głowy i w dzień jak neptyk chodzę
    Silenc mężowi kupiłam, ale on nie bardzo reflektuje - mówi, że szczypie i drażni... jak już zastosuje, to też nie zawsze pomaga. Ktoś mi proponował "wszyj mężowi piłkę w piżamie na plecach, żeby nie spał na wznak" ale mój mąż nie śpi w piżamie, a i na boku piłuje!
    RATUNKU

  12. #72
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wiktorska

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, polecam metodę RaVor. Jest to nowoczesna metoda wykonywana w ramach NFZ w Stalowej Woli przez bardzo dobrego, rzeczowego fachowca lekarza dr. Wiesława Dubielis. Przede wszystkim jest to naprawdę skuteczna metoda, a wiem to z własnego doświadczenia, gdyż poddałam się temu zabiegowi na początku sierpnia br. a chrapanie ustąpiło w 80%. Jestem bardzo zadowolona. Naprawdę polecam.
    wiktorska

  13. #73
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wiktorska

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Podaję jeszcze link gdzie można poczytać na temat tej metody

    http://pressmedia.com.pl/2005/2005-03-04/T.htm
    wiktorska

  14. #74

    Domyślnie

    Tu robiliśmy zabieg:
    www.niechrapanie.pl

    W przypadku mojego męża skuteczny w 100%.
    Pozdrawiam i życzę kobitkom cichych nocy

  15. #75
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nimthoron

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    interesuje mnie opisywany zabieg usuwania chrapanie metodą celon/ravor.
    Muszę nadmienić, że zdiagnozowano u mnie obturacyjny bezdech seny.
    Poważnie się zastanawiam nad wykonaniem tego zabiegu.
    Mam pytanie do osób które taki zabieg mają już za sobą-mianowicie czy występują po nim jakieś skutki uboczne(ja słyszałem o częstych zadławieniach ślina i pokarmem) i czy zmiany po tym zabiegu są odwracalne?
    Gdzie najlepiej taka operację przeprowadzić i czy jest ona efektywna?
    Bardzo proszę o odp. na forum bądź też PW.

  16. #76

    Domyślnie

    Polecam laserową metodę leczenia chrapania. Mój mąż tak chrapał, że ciężko było z nim spać w jednym łóżku Poleciłam mu gabinet medycyny estetycznej z którego sama korzystam : Moja Estetyka w Rzeszowie na ulicy Litewskiej. Zabieg na prawdę skuteczny Mąż bardzo chwali gabinet, ja też zawsze byłam zadowolona więc może spróbuj się jeszcze tam zgłosić.

  17. #77
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Icrdible

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-982
    Posty
    16

    Domyślnie

    Mi pomagają na chrapanie listki z apteki, nazywają się snoreeze.

  18. #78
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Bez recepty ? Za ile ? Jak długo stosujesz ?
    Darek B

  19. #79

    Domyślnie

    ja chrapię jak mam katar. Jeśli nie masz kataru a chrapiesz, to może idź do apteki i kup sobie jakiś preparat czy coś.

  20. #80
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Icrdible

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-982
    Posty
    16

    Domyślnie

    Bez recepty normalnie w aptece, koszt to różnie, zależy jaka też apteka, koło 20zł może troszkę ponad. One maja to do siebie że pomagają odrazu, a nie że trzeba je stosować ileś tam, bo napinają te tkanki. A stosuje już pare miechów,

Strona 4 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony