dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jandom

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    6

    Domyślnie

    Korzystałem z usług firmy Krakowiak (woj łódzkie) i powiem wam, że byłem mocno zaskoczony, ponieważ widać było, że znają się na swojej pracy, a potrącili sobie za przeciski o wiele mniej niż się spodziewałem.

  2. #22

    Domyślnie

    Wypróbowałem tą firmę i dzięki za informacje bo pracują szybko i precyzyjnie. Ceny są przystępne, ale również polecam. Ja w każdym razie jestem zadowolony i pewnie przy następnym razie również będę do nich dzwonić.

  3. #23

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o świętokrzyskie i przeciski pod drogami to tylko Speed-Hammer. Konkurencja w Kielcach daje wyższe ceny a i opinie na mieście były kiepskie. A panowie ze Speed-Hammer szybko znaleźli dogodny dla nas termin i po 2 godzinach było po kłopocie. No i cena super bo zapłaciliśmy 80zł/mb a mówili nam, że uzgadniają zawsze cenę pod konkretny przecisk więc myśle, że każdy będzie zadowolony. Polecam każdemu. Znajomi co też pod domek robią przyłącza i oni im robili to są też zadowoleni.

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcza

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    33

    Domyślnie

    Witam w 2012r wykonałem przycisk pod drogą Powiatową do wody i kanalizacji i teraz co roku ZDM każe płacić 102zł za moje rury które idą głęboko pod drogą... Czy to legalnie bo słyszałem że takie opłaty powinny być jednorazowe...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony