dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104
  1. #101
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zbynio40

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Brzeszcze
    Kod pocztowy
    32-620
    Posty
    3

    Domyślnie

    Tak czytam, i czytam !Każdy przekonuje do swoich racji ( i dobrze robi ), wygoda i zadowolenie są ważne - dla mnie niestety liczy się jednak cena. I tak cena tańszego peletu ( który ma mniejszą kaloryczność od eko-groszku węglowego) kręci się pomiędzy 700, a 800 zł -jak znajdzie się tańszego producenta. W moim regionie (mieszkam jakieś 6km od kopalni -rejon Oświęcimia od 1-go kwietnia bieżącego roku kopalnia ogłosiła 6%-ową obniżkę cen. Obecnie 1 tona retopalu kosztuje na tej kopalni 614zł (pytałem telefonicznie w kasie 2 dni temu ), więc po obniżce tej 6%-owej cena wyniesie dokładnie 577zł , i nikt mnie nie przekona , że lepiej jest palić peletem który jest tutaj dużo droższy. Może jednak w końcu w tym kraju coś zacznie normalnieć ? Kaloryczność retopalu to coś około 27000kj. Ja czekam do 1-go kwietnia i jadę kupić ze 2 tony. Pozdrawiam wszystkich producentów peletu - gdyby on kosztował 300 może 350 zł za tonę -to dlaczego nie - a tak-to raz na dwa dni wyrzucę sobie jeszcze ten popiół z pieca .

  2. #102
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    No z tą kalorycznością dla Retopalu to dość mocno przeholowałeś.

  3. #103
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zbynio40

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Brzeszcze
    Kod pocztowy
    32-620
    Posty
    3

    Domyślnie

    karoka 65- masz rację sprawdziłem fakturę - retopal ma coś pomiędzy 24 , a 25 kJ - ale w sumie i tak jestem zadowolony - w każdym bądź razie nie rozumiem tak wysokich cen peletu na rynku - no ale im więcej alternatyw tym lepiej dla zwykłego zjadacza chleba ))))

  4. #104
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar IWONA PELLETS
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Posty
    99

    Domyślnie

    Witam,

    Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi produktami - KOMINKI HYBRYDOWE NA PELLET i DREWNO !

    Z powodzeniem zastępują standardowe kotły - szczególnie w małych domach, w których nie ma miejsca na oddzielne pomieszczenie - kotłownię.

    Kominki mają zbiornik pelletu wystarczający na ok. 3 dni oraz można w nich spalać również drewno.

    Są w pełni automatyczne, a drzwi od kominka wystarczy otworzyć 1 raz w miesiącu.

    Sprawność 90% - moc 10 lub 13 kW.
    Załącznik 306781



    Zapraszamy do komentarzy !

    Pozdrawiamy
    www.iwonapellets.pl
    Ostatnio edytowane przez IWONA PELLETS ; 28-02-2015 o 18:16 Powód: nowy link filmu

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony