dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marekas5

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Stokholm-Warszawa
    Posty
    110

    Domyślnie

    Oczywiscie kupicie w PL.
    Napisalem, ze nie jest dostepna na polskim rynku, tzn, ze nikt nie chciał ułatwiac polakom, albo nie był taki wspanialomysllny i sciagnał produkty do PL. Po prostu PL, stała sie udzialowcem w koncernie i tylko dlatego praodukty te sa dostepne. Normalnie firmy skandynawskie nie maja ochoty tworzyc sieci sprzedazy , to samo dotyczy skandynawskiej blachy i drewna. Mały kraj, maly rynek, a dla polepszenia jeszcze skroca dzien pracy pracownikom.
    szwed.

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marekas5

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Stokholm-Warszawa
    Posty
    110

    Domyślnie

    juz patrze na ceny i parametry:
    Baza w 9l opakowaniu ma dobre notowania i cene.
    Jezeli chcesz to na prv podziele sie z Toba doswiadczeniem, bo ja juz jestem po takim malowaniu, a rozmowy jak to zrobic prowadzilem tutaj na miejscu, wiec zadziwilem szwedow pomysłąmi..haha
    szwed.

  3. #43

    Domyślnie

    Malowałem podbitke Tikkurilą:
    1xValtti Base - preparat gruntujący do drewna

    2xValtti Color - matowy impregnat do drewna
    Impregnat o tyle ciekawy że można domieszać pewną ilośc barw (maja firmowy kolornik), cena nie należy niestety do najniższych.
    Maluje się tym dobrze, jak narazie efekt ok, co do trwałości zobaczymy za kilka lat.

  4. #44
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marekas5

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Stokholm-Warszawa
    Posty
    110

    Domyślnie

    Tak tez Ci mialem napisac, ze cena za 9l powinna wynosic okolo 220zl, ja nie mieszkam na stale w PL i nie znam waszych cen, ale w Stokholmie kosztuje to okolo 280zl. napisze na prv kilka uwag jak malowalem, a widze ze sposob sie przyjał bo sasiedzi tez juz tak malowali.
    szwed.

  5. #45

    Domyślnie

    Może podłącze się pod watek swoim pytaniem?
    Planuje zrobić taras drewniany i znalazłem na działce beleczki drewniane jeszcze po ppprzednich właścicielach - stan dobry moim zdaniem na konstrukcje by się nadawały tylko czym to potraktować przeciwko grzybom i robakom (zagruntować)?
    W tej chwili maja one taka szarawą strukturę przed gruntowaniem zetrzeć ją papierem ściernym?
    pozdrawiam
    Pawlok
    dzis Mosina - Pożegowo !!! na szczęście już niej Luboń - Żabikowo

    wielkopolski market budowlany: kup, sprzedaj,zamień

    pawloka hobby

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawlok
    W tej chwili maja one taka szarawą strukturę przed gruntowaniem zetrzeć ją papierem ściernym?
    pozdrawiam
    Pawlok
    Czyli już dopadła je sinizna .
    Nie polecam robić konstrukcji z takiego drewna . Zobacz ę to siwe jest dość głęboko , jeśli nie przez całą grubość.
    Wiara czyni ...............czuba.

  7. #47
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marekas5

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Stokholm-Warszawa
    Posty
    110

    Domyślnie

    Papier nic tu nie da, musisz solidnie je przestrugac i doprowadzic do stanu nadajacego sie do zabezpieczenia, oczywiscie jak nie lezały gdzies na deszczu calymi latami
    szwed.

  8. #48
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Lazurek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-740
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał brachol Zobacz post
    Witam
    w domu bede mial widoczne elementy wiezby oraz drewno na ewelacji i zastanawiam sie czym najlepiej pomalowac to wszystko poczytalem sporo postow i na temat Drewnochronu sa rozne opinie jedni chwala inni nie o Sadolinie za wiele nie ma pare osob pisalo o Altaxinie
    jak ogladalem probki w markecie to Sadolin wyglada ciekawiej an drewnie ale wygladalo na to ze probki sa zrobione z roznego drewna tak wiec nei wiem co wybrac
    chcialbym uzyc jednego srodka do calego drewna zeby miec ten sam kolor
    pozdrawiam

    ZDECYDOWANIE ODRADZAM DREWNOCHRON! po 6ciu miesiącach pojawia się pleśń i sinizna!, pozostaje uczyć się na błędach i nie łudzić się "dobrą" marką. Produkt nie impregnuje drewna!

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Jeśli po sześciu miesiącach drewno Ci spleśniało, to raczej nie Drewnochron był tu winny.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  10. #50
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marek 58

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-900
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czytałem na forum na temat Sadolinu i jestem zaskoczony niektórymi wypowiedziami. Przekonany o wyższości Sadolinu nad innymi środkami ochrony drewna, trzy lata temu na swój płot zakupiłem środek z najwyższej półki SADOLIN BASE (podkład) i TINOVA (do 12 lat ochrony). Wszystkie czynności wykonałem zgodnie z zaleceniami producenta zawartymi na opakowaniu, a olchowe deski były suszone w kotłowni przez dwa lata. Po pół roku SADOLIN TINOVA zmatowiał, a po 3 latach zaczął spływać z płotu. Podjęta próba reklamacji tego wyrobu spełzła na niczym. Wysłałem do producenta zdjęcia mojego płotu w połączeniu z jego wyrobem i dowiedziałem się z rozmowy telefonicznej "INFOLINIA SADOLIN", że mój płot zjadły pszczoły. To jest kpina. Jeśli zamierzacie zakupić te produkty zastanówcie się głęboko, a jeśli podejmiecie decyzję na tak, to nie wyrzucajcie opakowań i paragonów gdyż są one podstawą reklamacji.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony