dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie Ku przestrodze

    W dniu dzisiejszym tzn. 03.04.2012 ktoś opacznie zrozumiał ten post (link) i posłużył się nim w niecnych celach.

    Mimo, że to był żart, potraktowano go niezwykle poważnie, twierdząc, że niby główną fikcyjną postać naprawdę aresztowano (jak można aresztować fikcję ???), a to jest oszczerstwem z mojej strony, bo ja ten link podałem.

    Niestety są na tym świecie osoby bez poczucia humoru.

    Tak więc aby uciąć dalsze spekulacje w tym zakresie – link poszedł w ……..
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 03-04-2012 o 20:57 Powód: napisany w terści
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie


    Obiecuję, że nie będę wysyłać spamu!

  3. #3

    Domyślnie

    sSiwy12, w tym tekscie nie ma tajnego aneksu do raportu policji, wykradzionego o swicie z komendy glownej:

    'W mieszkaniu Tomasza B znaleziono stosy rozkladajacej sie fachowej literatury z dziedziny izolacji cieplnej materialow budowlanych, w jezyku szwedzkim i niemieckim. W lazience czailo sie dwoch Szwedow, jeden Niemiec z paczka welny mineralnej i jeden polski profesor o oblakanym spojrzeniu. Sciany pokryte byly dwumetrowa warstwa welny oraz niezbyt czytelnymi malunkami i belkotliwymi napisami o kranach bezdotykowych, grzaniu gruntu oraz 100cm welny od srodka."

    a po przebadaniu calej dokumentacji okazalo sie, ze pan T ma racje...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Z innych "przecieków" wiadomo, ze "dołożyli" też za "trollowanie" na forach internetowych
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  5. #5

    Domyślnie

    E tam...
    Ja z poufnych źródeł wiem, że on z Wgre...orem w zorganizowanej grupie działali. Wyjście z ZK po 3/4 kary....
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  6. #6

    Domyślnie

    ... a nawet po 1/2 kary.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony