dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 93
  1. #1

    Domyślnie kati-kati - problemy z załatwieniem reklamacji

    [ temat wydzielony z wątku:
    http://forum.muratordom.pl/adresy-sk...ie,t165323.htm ]



    Cytat Napisał barto307cc
    Cytat Napisał barto307cc
    Bardzo fajny wątek .Już skorzystałam z www.kati-kati.pl i zamówiłam dwie baterie umywalowe.Jeszcze czekam na przesyłkę ale mam nadzieję,że będzie wszytsko ok .
    Stelaże wc GEBERIT zamawiałam na allegro bo były tam najtaniej
    Baterie już przyszły,są cudowne .Bardzo dobrze zapakowane,dołączona faktura i gwarancja,także jak najbardziej polecam sklep www.kati-kati.pl
    Kupiłam u nich zlewozmywak. Kontakt fatalny, napisalam z 10 maili, piszę na gg i cisza. Chyba zrezygnuję z zakupu, bo zaczyna mnie to irytować.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał sssmakija
    Cytat Napisał barto307cc
    Cytat Napisał barto307cc
    Bardzo fajny wątek .Już skorzystałam z www.kati-kati.pl i zamówiłam dwie baterie umywalowe.Jeszcze czekam na przesyłkę ale mam nadzieję,że będzie wszytsko ok .
    Stelaże wc GEBERIT zamawiałam na allegro bo były tam najtaniej
    Baterie już przyszły,są cudowne .Bardzo dobrze zapakowane,dołączona faktura i gwarancja,także jak najbardziej polecam sklep www.kati-kati.pl
    Kupiłam u nich zlewozmywak. Kontakt fatalny, napisalam z 10 maili, piszę na gg i cisza. Chyba zrezygnuję z zakupu, bo zaczyna mnie to irytować.
    Hmm to dziwne,ja miałam kontakt super,co prawda baterii nie było na stanie akurat,ale Pani napisała e-maila że nie ma ,czy poczekam 7 dni na dostawę czy ma anulowac zlecenie.Czekałam 7 dni i przyszło bez problemu.

  3. #3

    Domyślnie

    Wkońcu odpisali z kati. Nie mam jeszcze zlewozmywaka, bo nie było na stanie, więc jeszcze nie chwalę.

    Mogę polecic sklep www.bliskiemedia.pl. Kupiliśmy u nich piekarnik. Zamówiłam jednego dnia, następnego był u mnie. Kontakt też super. Polecam.

  4. #4

    Domyślnie

    Pisałam o kupnie w sklepie www.kati-kati.pl zlewozmywaka.
    Dziś zadzwonil kurier do męża, a mąż był w pracy. Poprosił żeby przyjechał jutro, a ten mówi, że jutro go nie ma i zostawia paczkę u sąsiada.
    Wieczorem wróciłam z pracy, otwieram paczkę a tam...połamany zlewozmywak w szczątkach.

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jfilemonowicz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał sssmakija
    Pisałam o kupnie w sklepie www.kati-kati.pl zlewozmywaka.
    Dziś zadzwonil kurier do męża, a mąż był w pracy. Poprosił żeby przyjechał jutro, a ten mówi, że jutro go nie ma i zostawia paczkę u sąsiada.
    Wieczorem wróciłam z pracy, otwieram paczkę a tam...połamany zlewozmywak w szczątkach.
    ciekawe czy to kurier tak narozrabiał, czy w sklepie byli tak uprzejmi zapakować zepsuty.
    Architekt z powołania.

  6. #6

    Domyślnie

    Ciekawe. Zadzwoniłam do kuriera, do sklepu, w którym go zakupiłam i do rzecznika praw kosnumenta.
    Kurier przyjedzie dziś spisać protokół szkody,ale najpierw miałam zadzwonić do sklepu, w którym zakupiłam zlewozmywak. Pani w sklepie powiedziała, że przykro jej bardzo-nie ma protokołu i koniec tematu.
    Rzecznik praw konsumenta radzi żebym zbierała wszystkie dokumenty - wydrukuję więc każde zdjęcie, każdego maila i to byl moj ostatni zakup przez internet.
    Swoją drogą- mówili, że granitowe zlewozmywaki są takie wytrzymałe...



  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jfilemonowicz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    odnoszę wrażenie, że w internecie sprzedają czasem drugi gatunek, nic o tym nie mówiąc ...
    Architekt z powołania.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał sssmakija
    Pisałam o kupnie w sklepie www.kati-kati.pl zlewozmywaka.
    Dziś zadzwonil kurier do męża, a mąż był w pracy. Poprosił żeby przyjechał jutro, a ten mówi, że jutro go nie ma i zostawia paczkę u sąsiada.
    Wieczorem wróciłam z pracy, otwieram paczkę a tam...połamany zlewozmywak w szczątkach.
    współczuję, stawiam na kuriera albo gdzieś po drodze, raczej nie sklep. Dlatego zawsze biorę za pobraniem, wtedy kurier nie zostawi u sąsiada, a ja dokładnie sprawdzam czy wszystko jest w porządku - odpukać, jak do tej pory nie miałam żadnych problemów.

  9. #9

    Domyślnie

    Skorzystałam z tego aklepu, bo znalazłam tu na forum pozytywne opinie.
    Niestety formularz zamówienia na ich stronie nie dał mi opcji wyboru wysyłki za pobraniem. Bo tak zamierzałam zrobić.
    Teraz pozostaje mi czekac na kuriera.

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał sssmakija
    Skorzystałam z tego aklepu, bo znalazłam tu na forum pozytywne opinie.
    Niestety formularz zamówienia na ich stronie nie dał mi opcji wyboru wysyłki za pobraniem. Bo tak zamierzałam zrobić.
    Teraz pozostaje mi czekac na kuriera.
    Ja kupowałam od nich baterię umywalkową i zlewozmywakową i płaciłam za pobraniem,to dziwne,że mówisz że nie szlo .

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    sssmakija pisze:
    Dziś zadzwonil kurier do męża, a mąż był w pracy. Poprosił żeby przyjechał jutro, a ten mówi, że jutro go nie ma i zostawia paczkę u sąsiada.
    Przedewszystkim masz prawo ubiegać się o odkupienie towaru od firmy kurierskiej.
    Podstawą jest dostarczenie przesyłki pod zły adres.
    Po drugie na odbiorze przesyłki nigdzie nie ma twojego podpisu - firma kurierska powinna więc dostarczyć zamówiony przez Ciebie towar.
    Sąsiad to sobie mógł ten zlew schować do garażu albo założyć do swojej kuchni mając Cię w tak zwanym głębokim poważaniu.
    Traktuj to jakbyś wogóle nie dostała tego zlewu. Pamiętaj nieodebrałaś tego zlewu więc go nie ma. Kłóć się bo masz do tego prawo. Nie rezygnuj!!!!

  12. #12

    Domyślnie

    osławiony sklep [/b]www.kati-kati.pl ma klientów głeboko w..........nosie , no to ja mam ich również .... nie chce im sie odpisac na zapytanie ofertowe...to pózniej może nie bedzie chciało im się wysłać towaru??? oto ich odpowiedz na zapytanie ofertowe.... czyli o kant d... z takim sklepem.

    Witam,
    Zachecam do obejrzenia oferty naszego sklepu. Sa tam te produkty o które Pan
    zapytuje.
    Sa tam opisy przy kazdym produkcie, aktualne ceny.

    Jesli chodzi o kabimy, to nie wysyłamy, chyba, ze klient ma mozliwosc odbioru
    osobistego.

    Zamówienie nalezy złozyc poprzez strone sklepu. Zapraszamy!!!

  13. #13

    Domyślnie

    Tak, to normalne.
    Od wiekszosci dostalam takie odpowiedzi.
    A jeden, to mi nawet napisal, ze nie posiadaja produktow, o ktore pytam.
    Nie musze chyba dodawac, ze zanim zapytalam, to sprawdzilam.
    Beznadzieja.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bobek_Budowniczy
    osławiony sklep [/b]www.kati-kati.pl ma klientów głeboko w..........nosie , no to ja mam ich również .... nie chce im sie odpisac na zapytanie ofertowe...to pózniej może nie bedzie chciało im się wysłać towaru??? oto ich odpowiedz na zapytanie ofertowe.... czyli o kant d... z takim sklepem.

    Witam,
    Zachecam do obejrzenia oferty naszego sklepu. Sa tam te produkty o które Pan
    zapytuje.
    Sa tam opisy przy kazdym produkcie, aktualne ceny.

    Jesli chodzi o kabimy, to nie wysyłamy, chyba, ze klient ma mozliwosc odbioru
    osobistego.

    Zamówienie nalezy złozyc poprzez strone sklepu. Zapraszamy!!!
    A tak go wychwalali...Ja już wcześniej, przed 'przygodą' ze zlewozmywakiem pisałam, że na maila nie mogę się doczekać.

  15. #15

    Domyślnie

    z 2 sklepów dostałem wyceny i u nich zamówie, proste nie?? a z ich podejsciem do kupującego ... to niech sobie sami szukają chętnych...

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bobek_Budowniczy
    z 2 sklepów dostałem wyceny i u nich zamówie, proste nie?? a z ich podejsciem do kupującego ... to niech sobie sami szukają chętnych...
    Mnie tak samo potraktowali, więc zarobił kto inny

    Ale ja bym się o nich nie martwiła, bo widocznie na razie jeszcze świetnie przędą, skoro olewają klientów.
    Dziennik i komentarze to już historia

  17. #17

    Domyślnie

    Ale ja bym się o nich nie martwiła, bo widocznie na razie jeszcze świetnie przędą, skoro olewają klientów.
    nie wiadomo a moze własciciel sklepu przyjął leniwych pracowników ?? i sam o tym nie wie ze oni olewaja klientów??

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał sssmakija
    Ciekawe. Zadzwoniłam do kuriera, do sklepu, w którym go zakupiłam i do rzecznika praw kosnumenta.
    Kurier ma psi obowiazek przyjechac i spisac protokol. Co to byla za firma? Przesylka byla ubezpieczona? Tez uwazam, ze skoro nie dostarczono Ci przesylki do rak wlasnych to tak, jakby jej nie bylo. Kazdy kurier ma obowiazek probowac dostarczyc przesylke 2 razy.

  19. #19

    Domyślnie

    Przesyłka oczywiście była ubezpieczona i dostarczona firmą Kolporter.

    PS. Zamówiłam również wąż do gazu. Kurier z DPD grzecznie zostawił awizo i umówiłam się z nim na jutro.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał sssmakija
    Przesyłka oczywiście była ubezpieczona i dostarczona firmą Kolporter.

    PS. Zamówiłam również wąż do gazu. Kurier z DPD grzecznie zostawił awizo i umówiłam się z nim na jutro.
    No i co? Przyszli spisac ten protokol?

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony