dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Mieszkanie w domku holenderskim

    Witam

    chciałbym zapytać czy mieszkając cały rok na swojej działce w specjalnie przygotowanym(ocieplonym, obudowanym) domku holenderskim będę stanowić dla mojego miasta "problem". Widziałem program na tvn, w którym była mowa o działkowcach mieszkających w swoich altankach i to dla władz był wówczas problem. Niestety nie pamiętam o co konkretnie chodziło Na działce prawdopodobnie będę rozpoczynać budowę domu tak więc mieszkanie obok budowy będzie mieć dodatkowy atut(stróżowanie). Chciałbym się dowiedzieć czy można dostać na taki domek jakiś adres tymczasowy lub coś w tym stylu.

    Jeśli jesteśmy już przy domkach holenderskich to chciałbym zapytać także czy ktoś z Was ma doświadczenie z takimi domkami. Głównie chodzi mi o to czy te domki po kilku latach gniją..?(w końcu to blacha).

    Licze na konstruktywne odpowiedzi, które będą dla mnie niezbędne.
    Pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Zacząć należy od tego, czy można postawić na działce budowlanej taki obiekt.

    W zasadzie, zgodnie z obowiązującym prawem, na działce budowlanej, można postawić bez pozwolenia i zgłoszenia, taki domek, tylko w przypadku aktualnego pozwolenia na budowę. (Art.29.1.29 PB)
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  3. #3

    Domyślnie

    pozwoleni na taki domek? To zwykła przyczepa/kontener na kołach! Czy myślimy o tym samym?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony