dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Wywrotka ziemi polnej-koszt i ile na wywrotce?

    Ile kosztuje w Warszawie wywrotka ziemi polnej i jak duza jest ta wywrotka? Czy na Kamaza wchodzi ok. 28 ton?

  2. #2

    Domyślnie

    Na kamaza wchodzi max.16 ton a ziemia moze kosztowac ok.30-40pln

  3. #3

    Domyślnie

    Cena rozumiem za tone? Tak?
    Facet, ktory robil mi ogrod powiedzial, ze potrzebne sa 2 wywrotki. Mial byc Kamazy. Twierdzil, ze na Kamaza wchodzi ok. 28 ton. Za wywrotke zaplacilem......1000PLN (ziemia niby jechala z Piaseczna - do Lomianek). Ziemia miala byc niby polna ale jest w niej tyle szkla, ze sie w pale nie miesci!

  4. #4

    Domyślnie

    1000PLN za samochod takiej ziemi to chyba nawet na W-we za drogo.
    Za taka ziemie placilem 160PLN za samochod(18ton),a za tyle samo czarnoziemu nie wiecej niz 400PLN.

  5. #5

    Domyślnie Re: Wywrotka ziemi polnej-koszt i ile na wywrotce?

    Cytat Napisał arkadiusz
    Czy na Kamaza wchodzi ok. 28 ton?
    Ładownośc Kamaza to pewnie te 28 ton. Kupując ziemię lepiej mówić o objętości (12 m3).
    Zgadzam sie z przedmówcami, że 1000 zł to ogromna cena. Ja płaciłem ok 150 zł (2 lata temu) - ziemia była średniej klasy

  6. #6

    Domyślnie

    Za kamaza polnej ziemi tydzień temu zapłaciłem 3 stówki.

  7. #7

    Domyślnie

    co rozumiecie przez polną ziemię??
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał izat
    co rozumiecie przez polną ziemię??
    Cienka warstwa ziemi zdejmowana ładowarką z pól uprawnych .

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciejon
    Cytat Napisał izat
    co rozumiecie przez polną ziemię??
    Cienka warstwa ziemi zdejmowana ładowarką z pól uprawnych .

    to za taką też płaciłam 300 PLN za Kamaza
    ...a potem miała jeszcze dłuższą rzęsę, trup pachniał jesienią, czarną kawą, grzybami i nonsensem...szkoda, twój talent to mogło być wiele szterlingów Inge Bartch...

  10. #10

    Domyślnie

    Dzisiaj sprawdzałem przez przypadek cenę za 20T w Zawierciu = 300zł z dowozem do 25km

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał arkadiusz
    Cena rozumiem za tone? Tak?
    Facet, ktory robil mi ogrod powiedzial, ze potrzebne sa 2 wywrotki. Mial byc Kamazy. Twierdzil, ze na Kamaza wchodzi ok. 28 ton. Za wywrotke zaplacilem......1000PLN (ziemia niby jechala z Piaseczna - do Lomianek). Ziemia miala byc niby polna ale jest w niej tyle szkla, ze sie w pale nie miesci!
    może to nie ziemia a specjalnie przygotowywane podłoze ogrodnicze
    jak nie to facet robi cie w .............
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  12. #12

    Domyślnie

    U mnie był transport 2 X MAN (taki duży, mieści się na niego 22 tony) za dwa kursy + koparka do naładowania zapłaciłam 650zł.
    Ziemie miałam za darmo.
    Idzie się do gminy i pyta się czy mają humus na zbyciu, u mnie mieli, dostałam adres, pojechałam obmacałam ziemie i dogadałam się z okolicznym przedsiębiorcą zajmującym się transportem.

  13. #13

    Domyślnie

    Kochani a gdzie konkretnie kupowaliście ziemię pod Wa-wą ?? Chętnie wezmę namiary (może być na PW) - potrzebuje koło 50m3, inwestycję mam pod Mińskiem Maozwieckim a ceny jakie słyszę (coś koło 2 kapci) przysparzają mi siwych włosów

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony