dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Kolor elewacji - ciepły piaskowy

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sjux5

Domyślnie Kolor elewacji - ciepły piaskowy

Witam

Opisanie koloru jest trudne ale mimo wszystko czy ktos moze podac kody kolorów swoich elewacji które wpadają do kategori "piaskowy ciepły"

Mieszałem już 3 kolory które wydawaly mi sie ładne na wzorniku (wersja mini ech) a co innego na duzej powierzchni..i powoli trace siły

Jesli ktos pamieta kody RAL lub inne z palety Dekorala czy NSC bede wdzieczny !

Domyślnie

Nie mam palet Dekorala czy NSC, ale moge ci podac kolor z palety KABE np. F1041 cieply piaskowy, cos spokojniejszego to F1030.

Kolor inaczej wyglada na palecie,i inaczej przy swietle dziennym a jeszcze inaczej gdy pada na niego slonce.

A swoja droga to w tamtym systemie ludzie malowali elewacje na bialo, wykanczali eternitem na szaro, a teraz gdy palety kolorow licza tysiace mozliwosci ludzie wybieraja piaskowy( żółto -pomaranczowy) 90% elewacji sie tym robi

3. Kronika budowy domu z betonu komórkowego H+H. Relacja krok po kroku Czy śruby i kołki można zastąpić klejem? WIDEO: Ścianki kolankowe, ściany szczytowe - z ceramiki poryzowanej. Muruj z "Muratorem" Lellowo - wieś ludzi, którzy chcą mieszkać w domu jednego architekta
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar mpoplaw

Domyślnie

ja mam kreisek 111 oraz 113, elewacja ma wyjść piaskowe lato
    buduję dom 3 litrowy

Domyślnie

Moja żona twierdzi, że my mamy "kolor piaskowy ciepły"
    Tynk caparola cognak 16 a obramowania okien cognak 14

Pozdrawiam Jurek,
    Zdjęcia z budowy

Domyślnie

nie wiem czy to piaskowy, dla mnie raczej tak:

Tynk firmy KABE, jak będzie trzeba to odszukam nr koloru

nie wiem czemu nie pokazuje się zdjecie :(
    EKO-KIELAR II 23,4 KW

Pozdrawiam

Kulin

Domyślnie

Podczepiam się pod temat. Też poszukuję ww, najlepiej odpowiedniki w Kreislu, Atlasie, Boliksie...

Cytat Napisał Iszin napisał
    Palety kolorow licza tysiace mozliwosci, a ludzie wybieraja piaskowy( żółto -pomaranczowy) 90% elewacji sie tym robi
    Bo najładniejszy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia