dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie montują bramE, złe wymiary, :(( miał ktoś tak?

    okazało się,że brama jest o 10cm za długa. wylewki ma być 20zm, policzyli 10cm.

    że dwadześcia ,to było ewidentne, bo drzwi na tym samym poziomie zrobili ok, czyli dla wylewki 20cm.

    zresztą schody na piętro, teżmają stopien 37cm, czyli uwzględniający 20cm wylewki. a dokłądnie 15cm styro+wylewka.

    co z tym fantem zrobić?

    chcą zamówić nową bramę, tę wstawić w komis i oddać kasę jak sprzedadzą

  2. #2

    Domyślnie

    Dałeś kasę?
    Bo sprawa z komisem raczej wątpliwa. Możesz czekać latami, zanim trafi się ktoś, kto będzie potrzebował akurat taki wymiar, jaki Ci omyłkowo zrobili.
    O ile dobrze zrozumiałem, to oni się rypnęli, nie Ty? Jeśli tak, to nie daj się wmanewrować w żadne komisy - to ich problem.
    Jeśli nie dałeś kasy to po prostu powiedz im, że skoro nie mogą zrealizować zamówienia, to poszukasz kogoś innego.
    Jeśli dałeś zaliczkę, to napisz do nich pismo, że w związku z tym, że nie chcą/nie mogą/nie potrafią wykonać zamówienia w sposób prawidłowy to odstępujesz od umowy i żądasz zwrotu zaliczki.
    Oczywiście na pewno nie pójdzie łatwo - myślę, że musisz się koniec końców z nimi dogadać - może niech przerobią (skrócą) bramę?
    Ale jeśli nic jeszcze nie płaciłeś to nic nie musisz.
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  3. #3

    Domyślnie

    dałem zaliczkę na całość, czyli okna ,drzwi i bramy., teraz, po montażu, mam zapłacić resztę.

    spokojnie mogę sobie odliczyc koszt bram i zapłacić za to co faktycznie zamontowali.
    burdel jest niezły ,bo brakuje 6u okien, okazało się,że ponieważ były mierzone oddzielnie, to zapomnieli podpisać ze mną umowe i ich nie zamówili dla mnie.

    mi w zalewie paierologii umknęło, że tej umowy na te 6 okien nie podpisałem , a z firmy nikt nie dzwonił w tej sprawie, momo,że wiedzieli ze okien brakuje.

    więc dom będzie częściowo zamkniety ((

  4. #4

    Domyślnie

    co to za dziwna firma??

    pierwszy raz słyszę o takiej dziwnej realizacji zamówienia

    odnośnie bramy NIE BIERZ JEJ!! niech oni się martwią - no pod warunkiem że to oni dokonywali pomiarów, a nie TY

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony