dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 92
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1831
  1. #201

    Domyślnie

    Pozdrawiam ))
    Jutro porobię fotek i dodam nowych liczymy ze na listopad bedziemy mieszkac
    mataz schodów na 10.10.09 kuchni na 15.09.2009r. na a potemu juz tylko meble ))
    no i bede musial zrobic ogrodzenie przednie
    łukasz z magda dajcie wiecej fotek to bardzo cieszy jak ten domek powsatje )
    powodzenia wasja

  2. #202
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    czekam z niecierpliwością na fotki, dzisiaj u mnie wjeżdza koparka do ściągania humusu za rok będę miała tyle co mirox ( mam nadzieje)

  3. #203
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pietuch

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam wszystkich właścicieli i przyszłych właścicieli domu ambrozja. Obecnie stoję przez wyborem projektu i właśnie ambrozja z dwoma garażami przypadła mi do gustu. Czy może mi ktoś kto już wybudował taki dom lub kto ma już w znacznym stopniu posunięte roboty jaki całkowity koszt jest budowy tego domu. Oczywiście liczę się z tym że wiosną - bo wtedy zacznę budowę - koszty mogą być całkiem inne ale będę miał orientację ile to mnie będzie kosztowało. Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich.

  4. #204

    Domyślnie

    http://mirox1.fotosik.pl zakończyłem szlifowanie i gładzie teraz tylko kolory i podłogi no i biały mątaż powodzenia wasja

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirox
    http://mirox1.fotosik.pl zakończyłem szlifowanie i gładzie teraz tylko kolory i podłogi no i biały mątaż powodzenia wasja
    Gratulacje! Już prawie końcówka

    Jestem pod wrażeniem Waszego domku! Teraz już jestem przekonana na 100% że Ambrozja to strzał w 10!!!
    Pięknie się u Was prezentuje.

    Mirox, mam pytanie ile wynosi u Was grubość ścianki działowej pomiędzy oknami w kotłowni i toalecie na dole?

    Pozdrawiamy ciepło i trzymamy kciuki, żebyście zdążyli ze wszystkim do listopada
    Ukrywam w sobie marzenia dobrze wiedząc że żadne z nich nigdy beze mnie nie spełni się...

  6. #206
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pietuch

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witaj mirox. Zauważyłem że przeniosłeś w swoim domu wykusz ze ściany bocznej na ścianę od ogrodu. O ile zmniejszyła ci się długość domu? Mam działkę na której ledwo mieszczę ten domek - zachowując minimum budowlane - dlatego też myślę o takim zabiegu. Kto przeprojektował Ci ten dom?

  7. #207
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    mirox piiiiiiiięknie już nie mogę się doczekać aż postawią mury

    Magda i Łukasz myślę że możemy się umówić na koniec tyg. wtedy przyjeżdża mąż chętnie byśmy popatrzyli jak się buduje Wasz domek u nas w tym tyg. wyleją fundamenty jak Wam pasuje to wyślij mi nr tel. pozdrowionka

  8. #208

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasja
    Magda i Łukasz myślę że możemy się umówić na koniec tyg. wtedy przyjeżdża mąż chętnie byśmy popatrzyli jak się buduje Wasz domek u nas w tym tyg. wyleją fundamenty jak Wam pasuje to wyślij mi nr tel. pozdrowionka
    Zapraszamy w weekend Na priva wysłałam telefon kontaktowy
    Pozdrawiam
    Ukrywam w sobie marzenia dobrze wiedząc że żadne z nich nigdy beze mnie nie spełni się...

  9. #209
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    u mnie pierwsza porażka odrazu przestrzegam podpisujcie umowę przed rozpoczęciem prac ponieważ mój KB był na urlopie , miał przygotować umowę ale prace rozpoczełysię szybciej więc myślałam że nic się nie stanie jak pare dni później podpiszemy umowe ( to tylko formalność przecież ) i całe szczęście że to początek mój budowlaniec działając w moim imieniu załatwił koparkę do ściągnięcia humusu za 1500zł mając budujących się znajomych i oczywiście forum doszłam do wniosku że praca wykonana przez koparkowego powinna kosztować 400zł mimo wszystko powiedziałam że mogę zapłacić 600zł nie więcej, to mój budowlaniec się obraził i powiedział że budować nie będzie. Mówiłam że decyzja należy do niego ,ale skoro nie chce to możemy się rozliczyć i policzył za skręcanie zbrojenia do fundamętów i to nie wszystkich 1000zł . Stoi to na trawie teraz i czeka na nową ekipę. Także następna ekipa wchodzi dopiero po podpisaniu umowy.

  10. #210

    Domyślnie

    Wasja, my mamy świetną sprawdzoną, tanią i naprawdę solidną ekipę. Budują na terenach Brzegu, Oławy i Wrocławia. Naprawdę solidni i uczciwi ludzie. Może spróbujcie przed podpisaniem umowy z inną ekipą zadzwonić do naszych budowlańców?
    Jutro od 12 jesteśmy na budowie, więc sami zobaczycie jak szybko, sprawnie i solidnie im idzie budowa. Dam Wam namiar na szefa i może się dogadacie...?

    Pozdrawiam
    Ukrywam w sobie marzenia dobrze wiedząc że żadne z nich nigdy beze mnie nie spełni się...

  11. #211

    Domyślnie

    ciekawe czy do Opola by też "zaglądnęli"?

  12. #212

    Domyślnie

    Oni są z Bystrzycy Oławskiej. Dojeżdżają nawet do Trzebnicy więc myślę że Opole nie jest dla nich odległością nie do przebycia
    Jeśli chcecie, mogę wysłać namiar na nich, to sami popytacie

    Pozdrawiam!
    Ukrywam w sobie marzenia dobrze wiedząc że żadne z nich nigdy beze mnie nie spełni się...

  13. #213

    Domyślnie

    Cytat Napisał pietuch
    Witaj mirox. Zauważyłem że przeniosłeś w swoim domu wykusz ze ściany bocznej na ścianę od ogrodu. O ile zmniejszyła ci się długość domu? Mam działkę na której ledwo mieszczę ten domek - zachowując minimum budowlane - dlatego też myślę o takim zabiegu. Kto przeprojektował Ci ten dom?
    witaj dom pomiejszył sie o 1m co pozwolilo zmiescic go na dzialce 21m szerokiej a robil mi te zmiany KB ktory adaptowal mi projekt
    wasja nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo zabolalo na samym poczatku wiec nie bedzie bolalo wiecej a budowlancy zawsze sie obrazaja jak maj cos do ukrycia glowa do gory

  14. #214

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz i Magda
    Cytat Napisał mirox
    http://mirox1.fotosik.pl zakończyłem szlifowanie i gładzie teraz tylko kolory i podłogi no i biały mątaż powodzenia wasja
    Gratulacje! Już prawie końcówka

    Jestem pod wrażeniem Waszego domku! Teraz już jestem przekonana na 100% że Ambrozja to strzał w 10!!!
    Pięknie się u Was prezentuje.

    Mirox, mam pytanie ile wynosi u Was grubość ścianki działowej pomiędzy oknami w kotłowni i toalecie na dole?

    Pozdrawiamy ciepło i trzymamy kciuki, żebyście zdążyli ze wszystkim do listopada
    Nie bedziemy dziekowali ale postaramy sie co do pytania jest to 12 cm

  15. #215

    Domyślnie

    wstawilem kilka zdjatek z pomalowanej góry http://mirox1.fotosik.pl
    w czwartek mataz kominka i zbrojenie kotłowni no i w poniedziałęk zakładają mi licznik pradowy kominiarz odebral kominy geodeta robi powykonawczy juz jestesmy blisko ale puc bedziemy robic na wiosnę

  16. #216

    Domyślnie

    Hi! Łukasz i Magda dziękujemy Wam serdecznie za zaprezentowanie nam Waszego cuda. Teraz chociaż mamy wyobrażenie co i jak i już wiemy jakie chcemy zmiany i w tym tygodniu będziemy je konfrontować z projektantem

  17. #217

    Domyślnie

    Cytat Napisał schildza
    Hi! Łukasz i Magda dziękujemy Wam serdecznie za zaprezentowanie nam Waszego cuda. Teraz chociaż mamy wyobrażenie co i jak i już wiemy jakie chcemy zmiany i w tym tygodniu będziemy je konfrontować z projektantem
    Nie ma za co Polecamy się na przyszłość i zapraszamy jesienią. Mam nadzieję, że będzie już dach i okna
    Powodzenia!
    Ukrywam w sobie marzenia dobrze wiedząc że żadne z nich nigdy beze mnie nie spełni się...

  18. #218

    Domyślnie

    Ach jak się cieszę,ze tylu życzliwych osób dzieli się wrażeniami z budowy Ambrozji.
    Wreszcie zaczęłam!Narazie wykopy pod fundamenty.
    Mam nadzieję,że wkrótce podzielę się zdjęciami z Wami wszystkimi.
    Kto buduje na ŚLĄSKU?Chętnie przyjadę by zobaczyc zmagania z Ambrozją.

    Pozdrawiam serdecznie.

  19. #219

    Domyślnie

    Ściany szczytowe gotowe!

    Komin

    Zdjęcie z profilu
    Ukrywam w sobie marzenia dobrze wiedząc że żadne z nich nigdy beze mnie nie spełni się...

  20. #220
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szymon_k

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3

    Domyślnie KOSZTY

    Witam
    czy może mi Ktoś podać koszty stanu surowego zamknietego z instalacjami
    [email protected]
    z góry dziękli i pozdrawiam

Strona 11 z 92

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony