dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 92
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 1831
  1. #221

    Domyślnie

    Witam mam pytanie do miroxa...jeśli oczywiście możesz to zdradz ile wyniosło Cie zrobienie tynków wewnętrznych (materiał i robocizna), z góry dziękuję za odpowieź..

  2. #222

    Domyślnie

    witam 24 zł za 1m z materiałem tyle płaciłem
    łukasz i Magda widze ze pędzicie do przodu brawo

  3. #223
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    atanerk1

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam. My rówież wybraliśmy ten projekt. Jesteśmy na etapie zdobywania pozwolenia na budowę. Mieszkamy w miejscowości Złocieniec tj. około 120 km od Darłowa. Mamy pytanko do Miroxa czy moglibyśmy kiedyś się umówić na spotkanie w celu obejrzenia waszego domku na żywo. Oczywiście jeżeli się nie obawiacie obcych bo jednak nas nie znacie. Czytamy cały czas wasze wypowiedzi i oglądamy przez was zamieszczone zdjęcia. Dajcie znać czy byłoby to możliwe. Wpadlibyśmy z naszymi maluchami na kilka minut. Obejrzenie na żywo domu, który zamierzamy zaraz wybudować wiele by nam pomogło. Nasz email [email protected]. Pozdrawiamy Renata i Piotr

  4. #224
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pietuch

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam wszystkich może ktoś buduje lub wybudował AMBROZJĘ w woj. Warmińsko-mazurskim lub pobliskim. Chętnie bym się umówił aby obejrzeć ten domek. Z góry dziękuję.

  5. #225

    Domyślnie

    Cytat Napisał atanerk1
    Witam. My rówież wybraliśmy ten projekt. Jesteśmy na etapie zdobywania pozwolenia na budowę. Mieszkamy w miejscowości Złocieniec tj. około 120 km od Darłowa. Mamy pytanko do Miroxa czy moglibyśmy kiedyś się umówić na spotkanie w celu obejrzenia waszego domku na żywo. Oczywiście jeżeli się nie obawiacie obcych bo jednak nas nie znacie. Czytamy cały czas wasze wypowiedzi i oglądamy przez was zamieszczone zdjęcia. Dajcie znać czy byłoby to możliwe. Wpadlibyśmy z naszymi maluchami na kilka minut. Obejrzenie na żywo domu, który zamierzamy zaraz wybudować wiele by nam pomogło. Nasz email [email protected]. Pozdrawiamy Renata i Piotr
    nie widzimy problemu jak bedziecie mieli czas zapraszamy
    jestesmy malo bojaźliwi

  6. #226
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    atanerk1

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    W takim razie jak moglibyśmy się skontaktować? Może jakiś telefon na emaila [email protected]. Zdzwonilibyśmy się któregoś dnia na spotkanie. Pozdrawiamy

  7. #227

  8. #228

    Domyślnie

    Mam pytania do budujacych: jaki wymiar maja wasze okna polaciowe? I czy to prawda , ze nie wolno stawiac szcianek dzialowych z pustaka nad pusta przestrzenia salonu? (tak jak w naszym projekcie scianka w pokoju z wykuszem). Oraz ile cm steropianu polozyliscie/polozycie na posadzce?
    Z gory dzieki.

  9. #229

    Domyślnie

    witam
    a to nasz pomysł na zmiany

    xxx

  10. #230
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Uwaga !!! mam wylane ławy pod fudamenty a to wszystko dzięki uprzejmości Magdy i Łukasza bardzo Wam dziękuje za namiary na Waszą ekipę no i za możliwość przyjazdu na Waszą budowę. A jak postępy na budowie czy macie już dach????

    Mirox piękny ten Twój dom czekam na kuchnię i schody


    Witam nowych Ambrozjowiczów

  11. #231

    Domyślnie

    wasja wstawilem zdjęcie kuchni jest jeszcze do zrobienia ale juz mi sie podoba
    po fundamentach juz poleci powodzonka
    aaa wlasnie zbroje kotlownie

  12. #232

    Domyślnie

    ja mam scianki dzialowe z 12 suporka i nic sie nie dzieje a IB nic nie protestowal okna mam 75 /140 FAKRO

  13. #233
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    mirox mi też już się podoba czekam na finał ... pozdrowionka
    panowie budowlańcy mówili że sso z dachem będzie na połowe listopada

  14. #234

    Domyślnie

    troszeczkę dodałem dla zainteresowanych uzbrojona kotłownia tak wygląda u mnie http://mirox1.fotosik.pl/

  15. #235

    Domyślnie

    Mirox kuchnia super,bardzo mi się podoba a ogrzewanie masz podłogowe?

  16. #236
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wasja

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    60
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    kuchnia rewelacja , czy kuchnię powiększałeś kosztem spiżarki??

  17. #237

    Domyślnie

    odpowiedź na wasze pytanie kuchnia powiekszona o spiżarkę oraz ogrzewanie podlogowe w kuchni i jadalni

  18. #238
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Elunia_ch

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Mirox śliczna kuchnia, wszystko extra, zazdroszczę bo ja dopiero czekam na PNB. Czekam na zdjęcia z dalszych prac i oczywiście na schody, bo ja jeszcze nie mam na nie pomysłu, pozdrawiam Ciebie i wszystkich którzy budują Ambrozję!

  19. #239
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    atanerk1

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Mirox bardzo dziękujemy za umożliwienie na żywo zobaczenia waszego domku. Jesteśmy pod wrażeniem. Pozdrawiamy Renata i Piotr

  20. #240
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Richetti

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Czy ktoś buduje Ambrozję w woj. Śląskim

    WITAM. Jestem pod wrażaniem ambrozji i prac jakie wkładacie w ich powstanie
    Zamierzam rozpocząć budowę Ambrozji II na początku roku 2010.
    Mam ogromną prośbę. Szukam takiego domku do obejrzenia, najlepiej w woj. Śląskim, ale nie wykluczam większej odległości.
    Czy jest ktoś tak miły by udostępnił mi swój domek do obejrzenia??. Będę bardzo wdzięczny.

    Proszę o info na gg 914099 lub skyp asia_jacek_gonera
    Pozdrawiam.
    Richetti

Strona 12 z 92

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony