dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 92
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 1831
  1. #241

    Domyślnie

    Zaczęłam budowę w Tarnowskich Górach,narazie tylko fundamenty.
    Na tym etapie skończę ,a wiosną ruszam dalej...pod dach.
    Chętnie zaproszę na Śląsk by zobaczyc Ambrozję....

    Pozdrawiam.

  2. #242
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szymon_k

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3

    Domyślnie Koszty

    Witam czy Ktoś z budujących może mi podać koszty stanu surowego zamkniętego bez instalcji. Robocizne i materiał.
    z góry dzięki
    [email protected]

  3. #243

    Domyślnie

    Jak pisalam wczesniej trafila nam sie ekipa partaczy.
    Ale to juz za nami Zmienilismy ekipe i teraz prace postepuja w zastraszajacym tempie Za 2.5tyg. ma byc gotowe pod dach. Wkleje foty gdy to zobacze.
    Na razie mam problem z powiekszeniem kotlowni, bo u nas ogrzewanie na wegiel, wiec piec musi byc wiekszy.

    Co do zdjec miroxa: kuchnia super, ale nie mow mi ze usunales spizarnie, nie zmieniajac polozenia scianki miedzy wiatrolapem a kuchnia. Bo wierzyc mi sie nie chce, ze ta spizarnia miala byc tak waska (patrzac od okna do sciany). Czy mzoe zostawiles tam jakies male pomieszczenie, czy cokolwiek innego zrobiles ze jest tak wasko?
    My tez planujemy usunac spizarnie albo chociaz ja zmniejszyc. Tylko ze jak patrze na te foty, to tam nie ma z czego zmniejszac

  4. #244

    Domyślnie Extra

    Extra, że istnieje forum o "Ambrozji". Jestem w szoku.
    Mój domek na dzień dzisiejszy:
    [img]http://nasza-klasa.pl/profile/5460433/gallery/119
    [/img]http://nasza-klasa.pl/profile/5460433/gallery/118

    W razie jakiś pytań chętnie podzielę sie swoimi spostrzeżeniami oraz zmianami w projekcie.
    Pozdrawiam.

  5. #245

    Domyślnie

    Link nie wchodzi.
    Ale super ze mamy tu kogos kto juz w tym domku mieszka
    No to mow o wszystkim: jakie zmiany, jak sie mieszka?
    Pozdro

  6. #246

    Domyślnie

    Sorry nie wiem czemu pomyslalam, ze mieszkasz w tym domu

  7. #247

    Domyślnie

    No właśnie link nie wchodzi. Nie mogę rozwikłać jak wrzucić zdjęcie na forum (chyba trzeba mieć umieszczone na jakieś stronie www?). Pokombinuję później.
    A faktycznie do zamieszkania jeszcze długa droga. Narazie stan surowy. W przyszłym tygodniu wchpdzi mi ekipa na dach. I zamykamy na zimę.
    Co do zmian w projekcie przedstawie troszkę później gdyż teraz robota wzywa.
    Pozdrawiam.

  8. #248

    Domyślnie

    Spróbujemy terza dodać kilka zdjęć.
    Zaczęliśmy budowę w kwietniu 2009 od fundamentów pod doprojektowaną piwnicę.
    [img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba3a31765a022b1a.html

    Na dzień dzisiejszy wygląda to tak.
    [/img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b27c7a057dd196ca.html
    [img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/004e3d70a17bcb48.html
    [/img]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/daf3769bc228d9f9.html
    Pozdrawiam.

  9. #249

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasja
    Uwaga !!! mam wylane ławy pod fudamenty a to wszystko dzięki uprzejmości Magdy i Łukasza bardzo Wam dziękuje za namiary na Waszą ekipę no i za możliwość przyjazdu na Waszą budowę. A jak postępy na budowie czy macie już dach????
    Witaj Wasja, mamy zaczętą więźbę dachową.
    Mam nadzieję, że nasi Panowie trochę przycisną już po niedzieli.
    Dachówkę już zamówiliśmy w kolorze antracyt (grafit), rynny będą czarne.
    Teraz wybieramy okna.
    Ukrywam w sobie marzenia dobrze wiedząc że żadne z nich nigdy beze mnie nie spełni się...

  10. #250

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasja
    Uwaga !!! mam wylane ławy pod fudamenty a to wszystko dzięki uprzejmości Magdy i Łukasza bardzo Wam dziękuje za namiary na Waszą ekipę no i za możliwość przyjazdu na Waszą budowę. A jak postępy na budowie czy macie już dach????
    Witaj Wasja, mamy zaczętą więźbę dachową.
    Mam nadzieję, że nasi Panowie trochę przycisną już po niedzieli.
    Dachówkę już zamówiliśmy w kolorze antracyt (grafit), rynny będą czarne.
    Teraz wybieramy okna.
    Ukrywam w sobie marzenia dobrze wiedząc że żadne z nich nigdy beze mnie nie spełni się...

  11. #251

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasja
    Uwaga !!! mam wylane ławy pod fudamenty a to wszystko dzięki uprzejmości Magdy i Łukasza bardzo Wam dziękuje za namiary na Waszą ekipę no i za możliwość przyjazdu na Waszą budowę. A jak postępy na budowie czy macie już dach????
    Witaj Wasja, mamy zaczętą więźbę dachową.
    Mam nadzieję, że nasi Panowie trochę przycisną już po niedzieli.
    Dachówkę już zamówiliśmy w kolorze antracyt (grafit), rynny będą czarne.
    Teraz wybieramy okna.
    Ukrywam w sobie marzenia dobrze wiedząc że żadne z nich nigdy beze mnie nie spełni się...

  12. #252

    Domyślnie

    Do Łukasz i Magda.

    Dachówka grafit i czanne rynny świetny efekt musi być. Tylko jaki kolor okien teraz.
    Ja już okna mam wstawione - do brązowej dachówki i rynien kolor okien orzech.
    Tak poza tym pracuję w branży okiennej i mogę polecić firmy w danym regionie sprzedające okna firmy "Drutex" (www.drutex.com.pl).
    Pozdrawiam.

  13. #253

    Domyślnie

    Przepraszam, coś mój komputer nie chce współpracować

    Co do okien, to właśnie się zastanawiamy. Białe odpadają na starcie, więc albo jasny orzech, albo ciemny brąz.
    Zobaczymy... wszystko też będzie zależało od wyceny, kilka firm ma zrobić wyceny w ciągu tygodnia.
    U nas sytuacja jest o tyle skomplikowana, że z tyłu domu ma być "szklana ściana", czyli szklane drzwi przesuwne 4 x 80 cm (3,20 m). Chcielibyśmy aby były to drzwi szynowe, (nie otwierane) i bezprogowe, a tu sytuacja się komplikuje, bo firmy straszą nas, że za same drzwi tarasowe będziemy musieli zapłacić kilkanaście tysięcy... więc trochę mało optymistycznie to brzmi, ale chętnie zapoznamy się z ofertą Drutexu.

    Pozdrawiam
    Ukrywam w sobie marzenia dobrze wiedząc że żadne z nich nigdy beze mnie nie spełni się...

  14. #254

    Domyślnie

    Suwanka harmonijna typu HS niestety ale jest bardzo droga - to fakt.
    Proszę podać miejscowość to podam dane firm sprzedających okna "Drutexu".
    Pozdrawiam.

  15. #255

    Domyślnie Re: Czy ktoś buduje Ambrozję w woj. Śląskim

    Cytat Napisał Richetti
    WITAM. Jestem pod wrażaniem ambrozji i prac jakie wkładacie w ich powstanie
    Zamierzam rozpocząć budowę Ambrozji II na początku roku 2010.
    Mam ogromną prośbę. Szukam takiego domku do obejrzenia, najlepiej w woj. Śląskim, ale nie wykluczam większej odległości.
    Czy jest ktoś tak miły by udostępnił mi swój domek do obejrzenia??. Będę bardzo wdzięczny.Proszę o info na gg 914099 lub skyp asia_jacek_gonera
    Pozdrawiam.
    Richetti, jeśli macie ochotę podjechać w okolice Wrocławia, to zapraszamy. Wkońcu nie aż tak daleko Na priva wysłałam telefon kontaktowy.
    Pozdrawiam

    Do MastiW: budujemy się pod Wrocławiem, dokładnie w Kotowicach.
    Ukrywam w sobie marzenia dobrze wiedząc że żadne z nich nigdy beze mnie nie spełni się...

  16. #256

    Domyślnie



    wstawiam na prośbę, CDN
    Ambrozja I - Lustro

  17. #257

    Domyślnie

    I jeszcze jedno zdjęcie:

    Dzieki luka 80
    Pozdrawiam.

  18. #258

    Domyślnie Zmiany w projekcie

    Witam serdecznie.
    Jak uda mi się przerobić pliki Adobe Reader na jpg to w przyszłym tygodniu przedstawie opis i rysunki zmian które wprowadziłem do swojego projektu. Pozdrawiam.

  19. #259

    Domyślnie pytanie do budujących

    Witam... jestem zainteresowana tym domkiem... tzn. chcemy go wybudować... w związku z tym, mam pytanie, czy jest ktoś na forum, kto buduje lub wybudował już ten domek w okolicach Poznania?

    Pozdrawiam Magda

  20. #260

    Domyślnie

    Do MastiW: zmniejszyles wielkosc okien? Szczegolnie rzuca sie w oczy zmiana tego w salonie z tylu. Ja po fakcie stwierdzam, ze akurat to w salonie jest za duze i za nisko posadowione. Nie wiem jak inni, ale ja nie mam pomyslu na umiejscowienie tv i sofy....

    My wybralismy juz okna pare m-cy temu: biale ze szprosami 16mm. Cena za wszystkie okna (bez polaciowych) 9tys. Mysle, ze to rozsadna cena.
    Dach antracyt, komin i rynny czarne ( w planie). Cena za caly dach, okna, rynny i inne wraz z robocizna 44tys. Masakra....;/

Strona 13 z 92

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony