dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andzia22

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    5

    Domyślnie Farby MAGNAT i Śnieżka Barwy Natury

    Proszę o opinię na temat tych farb, przed nami malowanie całego domu na początku myśleliśmy o gotowych farbach Dulux, ale w sprzedawca polecił nam farby wymienione w temacie. Czy ktos malował tymi farbami?

  2. #2

    Domyślnie

    Tak ja malowałem,zdecydowanie polecam dulux ,nawet z racji mr.Been,a tak na powaznie jest zmywalna ,wydajna i pięknie kryje
    i'm the best

  3. #3

    Domyślnie

    Magnat jest lepszą farbą niż dulux (przynajmniej gotowe farby, te z mieszalnika duluxa są lepsze) ale polecam dać pod magnata Snieżkę Grunt a napewno nie bedzie niespowdziewanek

  4. #4

    Domyślnie

    Malowałem białym magnatem sufity - rewelacja, bardzo ładnie kryje (wystarcza w zupełności jedna warstwa) i jest wydajna. Polecam. Aha - na podkład oczywiście śnieżka grunt i będzie git.

    Poza tym polecam farby Nobiles pory roku - tak samo ładnie kryją (również jedna warstwa na snieżkę grunt) i bardzo ładne kolory.

  5. #5

    Domyślnie

    właśnie słyszałam ostatnio kilka bardzo pozytywnych opinii na temat śnieżki "barwy swiata"(bodajże) ,nie wiem jak ona wygląda cenowo w porównaniu do duluxa np.

    magnat ma pozytywne opinie,ale z tego co pamietam to droga farba ,takze nie powinno dziwić

  6. #6

    Domyślnie

    przecueż wiadomo ze magnat to tez klasa, wcale nie wykluczam tej marki. Każdy ma jakis wybór
    i'm the best

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony